Hill's: Kvalitní krmiva pro psy

Společnost Hill’s je odhodlána vyrábět vyváženou výživu vysoké kvality, kterou budou milovat i ti nejvybíravější psi. Zjistěte více o různých typech krmiv pro psy, jež nabízíme, a které z nich je nejlepší pro vašeho chlupatého přítele.

Jak vybrat nejlepší krmivo pro Vašeho psa

Pokud jde o nutriční potřeby Vašeho psa, je třeba vzít do úvahy spoustu věcí. Zde jsou některé tipy, na které byste neměli zapomínat při výběru krmiva pro Vašeho psa.

1

Věk Vašeho psa

Výživa v každé fázi psího života je důležitá. Oslavil Váš pes přelomové narozeniny, jako například jeden rok nebo sedm let? Možná je načase přejít na krmivo vhodné pro jeho věk. Krmiva Hill’s pro různé fáze života poskytují správnou výživu pro štěňata, dospělé psy nebo psy starší 7 let.

štěně

Štěňata mladší 1 roku a březí a kojící psi

Od libového proteinu až po vysoce kvalitní rybí tuk, krmiva Hill's pro štěňata jsou speciálně navržena tak, aby udržela krok s energickým životním stylem štěněte a zároveň podporovala zdravý vývoj mozku, očí a kostí. 

Koupit krmiva pro štěňata

dospělý

Dospělí psi (1-7 let)

Aby bylo zajištěno zdraví psů v jejich nejlepších letech, musí krmivo pro dospělé psy poskytovat správnou rovnováhu vysoce kvalitních složek, plus antioxidanty a omega-6 mastné kyseliny, které podpoří jejich každodenní potřeby. 

Koupit krmiva pro dospělé psy

Senior

Krmiva pro starší psy (věk nad 7 let)

Když Váš pes vstupuje do svých zlatých let, jeho nutriční požadavky musí podporovat specifické potřeby mobility a mozkových funkcí, jako jsou fytonutrienty a L-karnitin. 

Koupit krmiva pro psy 7+

2

Nutriční potřeby

Správná výživa může změnit život Vašeho psa. Náš kompletní sortiment ověřených krmiv pro psy Vám pomůže při řešení častých zdravotních potíží.

vědecký plán packshot

Výživa, kterou potřebuje každý pes

Možná, že Váš pes přibral pár kilo, jeho dech není zrovna čerstvý, nebo možná máte zájem o krmivo pro psy, které obsahuje přírodní složky. Bez ohledu na to, nejlepší krmivo pro psy je takové, které dává zdraví Vašeho mazlíčka na první místo.

Každodenní zdraví a vitalita jsou důležité pro každého psa, a proto společnost Hill's nabízí celou řadu krmiv určených pro běžné zdravotní problémy:

 • Regulace hmotnosti
 • Klouby a mobilita
 • Zdravá kůže a srst
 • Zdravé trávení
 • Péče o zuby a dutinu ústní
 • Energie a duševní pohoda

Koupit krmiva pro psy
Science Plan

předpis dietní balení

Výživa při specifickém zdravotním stavu

Chcete to, co je nejlepší pro celkové zdraví a štěstí Vašeho psa. Proto náš tým veterinářů, odborníků na výživu a senzorické hodnocení a potravinářů dohlíží na to, aby krmiva pro psy Prescription Diet™ nabízela klinicky ověřenou výživou vhodnou při řadě zdravotních potíží:

 • Poruchy trávení
 • Problémy s ledvinami
 • Problémy s močovými cestami
 • Problémy s játry
 • Alergie na prostředí
 • Regulace glukózy

Raďte se pravidelně se svým veterinářem, abyste se ujistili, že Váš pes dostává výživu, jakou potřebuje.

 

Koupit krmiva pro psy Hill's™ Prescription Diet™

3

Možnosti podávání

Od granulí vytvarovaných speciálně pro tlamu Vašeho psa, přes krmiva v konzervách a chutné paštičky, Hill’s nabízí spoustu možností jak zajistit, aby každé jídlo bylo neodolatelné. 

sušená strava

Suchá krmiva pro psy

Každá granule je vytvarována podle velikosti a tvaru tlamy Vašeho psa, aby si mohl krmivo lépe užít. Vlastnosti jako „křupavé a poddajné“ nebo „hladké a křehké“ jsou důkladně testovány našimi psy v Pet Nutrition Center, abychom zajistili, že se Vašemu psovi dostane nejvíce uspokojující textura.

 

Koupit suchá krmiva pro psy Hill’s™

konzervované

Vlhká krmiva pro psy

Ať už je podáváte jako hlavní jídlo nebo jako chutný zákusek, krmiva Hill's pro psy v konzervách jsou uspokojivým naplněním času na jídlo a naše paštičky jsou plné měkkých soust, křehké zeleniny a chutných omáček, kvůli kterým pes ke své misce poběží.

 

Koupit vlhká krmiva pro psy Hill’s™

 zachází

Pamlsky pro psy

Každý pes si čas od času zaslouží odměnu, tak proč byste svému psovi neměli dávat pamlsek, který je chutný A ZÁROVEŇ výživný?
 Pamlsky Hill's™ jsou chutné a zdravé odměny, které přispívají k udržení ideální hmotnosti Vašeho psa, ke zdraví jeho ústní dutiny a k energetickým potřebám.

 

Koupit pamlsky pro psy Hill’s™

 

Koupit krmivo Hill’s pro psy podle značky

 

Péče o Vašeho mazlíčka

ČLÁNKY A NÁSTROJE

Péče o mazlíčky