O KROK NAPŘED S 5 ZÁKLADNÍMI
ZDRAVOTNÍMI
PŘÍNOSY

POKROČILÁ VÝŽIVA PRO PSY A KOČKY V KAŽDÉ FÁZI ŽIVOTA

Krmiva Hill's Vet Essentials poskytují vašemu psovi nebo vaší kočce 5 základních zdravotních přínosů, které jim pomáhají prožít naplno každý den. Proto, abyste si společně mohli užívat přítomnost.

Každé krmivo Vet Essentials poskytuje 5 základních přínosů, které jsou určeny pro konkrétní potřeby nebo fázi života vašeho mazlíčka. Tyto přínosy se mezi jednotlivými výrobky liší.

Zdravé trávení

ZDRAVÉ TRÁVENÍ

Regulace hmotnosti

REGULACE HMOTNOSTI

Dentální zdraví

DENTÁLNÍ ZDRAVÍ

Podpora kostí a kloubů

PODPORA KOSTÍ A KLOUBŮ

Pora imunity

PORA IMUNITY

Zdravé srdce

ZDRAVÉ SRDCE

Zdravé životně důležité orgány

ZDRAVÉ ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ ORGÁNY

Zdravé močové cesty

ZDRAVÉ MOČOVÉ CESTY

Zdravé svaly

ZDRAVÉ SVALY

Zdravá kůže a srst

ZDRAVÁ KŮŽE A SRST

Vývoj mozku a očí

VÝVOJ MOZKU A OČÍ

Krmiva Hill’s Vet Essentials určená pro štěňata a koťata jsou vědecky sestavená tak, aby podporovala jejich růst a vývoj. Naše přesně vyvážená složení pro dospělé psy a kočky nabízejí unikátní přínosy, které přispívají k udržení celkového zdraví vašeho mazlíčka v každé jeho životní fázi. Navíc řada Vet Essentials zahrnuje také pokročilou výživu speciálně navrženou pro dentální zdraví a pro kastrovaná zvířata. A pro majitele mazlíčků, kteří dávají přednost krmivům bez obsahu obilovin, existují varianty NO GRAIN pro psy i kočky.

K dispozici výhradně u veterinářů. Poraďte se, které krmivo Hill’s Vet Essentials bude to pravé pro vašeho psa nebo vaši kočku.