Střevní systém

je u mazlíčků důležitý

Střevní mikrobiom vašeho mazlíčka hraje významnou roli nejen pro zdraví jeho zažívacího systému, ale také správné fungování těla obecně.

MIKROBIOM JE NEVIDITELNÁ SÍŤ BAKTERIÍ A DALŠÍCH MIKROORGANISMŮ, KTERÝ POTŘEBUJE BÝT VYŽIVOVÁN

Stejně jako u lidí ovlivňuje tato síť mikroorganismů trávení vašeho mazlíčka, jeho imunitu, funkci jednotlivých orgánů a další faktory. Tyto organismy by měly být vyživovány správnou výživou

PROTOŽE...

VAŠE ZVÍŘE MŮŽE PROSPÍVAT DÍKY ZDRAVĚJŠÍ STOLICI A DALŠÍM FAKTORŮM

Správná prebiotika mohou ovlivnit celkové zdraví. Stejně jako u trávníku nebo zahrady, pokud chcete, aby vzkvétala, musíte zajistit, abyste vyživovali rostliny tak, aby se jim dařilo v tomto jedinečném prostředí. Prebiotika jsou hnojivo, které krmí a vyživuje střevní bakterie - a může ovlivnit celkové zdraví a pohodu vašeho mazlíčka.

Prostřednictvím rozsáhlého výzkumu odborníci společnosti Hill's zjistili, že zvýšení aktivity žádoucích bakterií může mít za následek významné přínosy pro zdraví trávení - bez přidání nových bakterií, které nejsou specifické pro hostitele.

Oblasti, které může mikrobiom blahodárně ovlivnit

Trávení

Trávení

Kvalita stolice

Kvalita stolice

Imunita

Imunita

Energie

Energie

Celková funkce orgánů

Celková funkce orgánů

HILL'S JE LÍDREM VE VÝZKUMU A VÝROBĚ PREBIOTICKÉ VÝŽIVY MIKROBIOMU

Díky více než deseti letům výzkumu zdraví mikrobiomů vyvinuli veterináři odborníci na výživu společnosti Hill's specializovanou výživu, která staví zdraví mikrobiomu do popředí péče o trávení.

Die ActivBiome+ Technologie je revoluční prebiotická směs

TAKŽE...

VYTVÁŘÍME VÝŽIVU, KTERÁ JE DÍKY TECHNOLOGII ACTIVBIOME+ O KROK NAPŘED

Die ActivBiome+ Technologie je revoluční prebiotická směs, která mění způsob péče o zdraví a pohodu vašeho mazlíčka - nyní je k dispozici v několika produktech Hill's.

Podívejte se na naše portfolio výživy s ActivBiome+