Kvalitní krmivo pro kočky

Kočky jsou obvykle vybíraví jedlíci, proto musela společnost Hill’s vynaložit velké úsilí, aby vyvinula vysoce kvalitní a vyváženou výživu, které by neodolaly. Podívejte se na různé druhy krmiv, které můžeme nabídnout Vaší chlupaté přítelkyni.

Jak vybrat nejlepší krmivo pro Vaši kočku

Existuje několik věcí, které je třeba mít na paměti při výběru nejlepšího krmiva pro Vaši kočku. Vyjděte z těchto tří parametrů, abyste zajistili, že splníte její specifické nutriční potřeby.

1

Věk Vaší kočky

Oslavila Vaše kočka právě své první narozeniny? Nebo sedmé? Jak kočky stárnou, potřebují krmivo vhodné pro jejich věk. Krmiva Hill’s pro různé fáze života poskytují správnou výživu pro koťata, dospělé kočky nebo kočky starší 7 let.

kotě

Koťata mladší 1 roku a březí a kojící kočky

Krmiva pro koťata mají složení přizpůsobené jejich živému životnímu stylu a jsou vyrobena tak, aby podpořila jejich nekonečnou energii a zdravý vývoj.

Koupit krmiva pro koťata

 dospělý

Dospělé kočky (1–7 let)

Krmiva pro dospělé kočky potřebují správnou rovnováhu živin – ani příliš mnoho, ani příliš málo – na podporu každodenních výživových potřeb kočky.

Koupit krmiva pro dospělé kočky

 senior

Starší kočky (více než 7 let)

Jak Vaše kočka stárne, potřebuje zvláštní podporu ke snížení rizika problémů s ledvinami, s pohyblivostí i dalších potíží spojených s věkem.

Koupit krmiva pro kočky 7+

2

Nutriční potřeby

Když budete své kočce dávat správné krmivo, můžete změnit způsob, jak strávíte společný čas. Značka Hill's nabízí širokou škálu ověřených krmiv určených pro téměř jakoukoliv zdravotní potřebu.

 vědecký plán packshot

Výživa, kterou potřebuje každá kočka

Je dech Vaší kočky nezvykle špatný? Možná jste si všimli, že nabrala pěkných pár deka. Ať už zaznamenáte jakýkoliv problém, nejlepší krmivo pro kočku je takové, které jí pomůže cítit se nejlépe.

Od každodenního zdraví a vitality po receptury, které používají přírodní složky, existuje krmivo pro kočky Hill's, které vyhoví potřebám Vaší kočky, stejně tak jako Vašim.

 • Regulace hmotnosti
 • Prevence vzniku trichobezoárů
 • Potřeby koček žijících doma vs. venku
 • Domácnosti s více kočkami
 • Péče o zuby a dutinu ústní
 • Energie a duševní pohoda

Koupit krmiva Science Plan 

Balíček stravy na predpis

Výživa při specifickém zdravotním stavu

Jen proto, že kočka trpí zdravotními potížemi, nemusí to znamenat, že si nemusí užívat dlouhého a šťastného života. Krmiva pro kočky Prescription Diet® přinášejí klinicky ověřenou výživu, kterou vyvinul náš tým veterinářů, odborníků na výživu a senzorické hodnocení a potravinářů:

 • Poruchy trávení
 • Problémy s ledvinami
 • Problémy s močovými cestami
 • Stres
 • Péče o štítnou žlázu
 • Regulace glukózy

Raďte se pravidelně se svým veterinářem, abyste se ujistili, že Vaše kočka dostává výživu, jakou potřebuje.

Koupit krmiva Hill's Prescription Diet 

3

Možnosti podávání

Někdy všechno záleží na prezentaci. To je důvod, proč značka Hill's nabízí několik neodolatelných možností, jak potěšit jazýček Vaší kočky – od přesně tvarovaných granulí po chutné paštičky.

 sušená strava

Suchá krmiva pro kočky

Každá granule je vytvarováno podle velikosti a tvaru tlamičky Vaší kočky, aby si mohla krmivo lépe užít. Dále zaručujeme uspokojivou strukturu a sortiment chutí, které byly schváleny náročnými kočkami v našem Pet Nutrition Centre.

 

Koupit suchá krmiva pro kočky Hill’s

 mokré jídlo

Vlhká krmiva pro kočky

Když otevřete víčko jakékoliv konzervy Hill's, poznáte, že jsme do každé receptury přidali pořádnou zeleninu, měkká sousta a chutné omáčky, takže se Vaše kočka bude na každé jídlo těšit. Nabídněte své kočce některou z našich paštik nebo chutné kousky ve šťávě.
 

Koupit vlhká krmiva pro kočky Hill’s

 

Koupit krmivo Hill’s pro kočky podle značky

 

Péče o Vaši kočku

ČLÁNKY A NÁSTROJE Péče o mazlíčky