NEJCHUTNĚJŠÍ KRMIVO
PRO DOMÁCÍ
MAZLÍČKYVŽDY TVOŘÍME
OD ZÁKLADU

Čas krmení je pro vašeho mazlíčka více než jen každodenním rituálem — je to zvláštní prožitek pouta s vámi, který probudí všechny jeho smysly.

Ať jde krmivo pro zdravé pejsky nebo speciální veterinární diety, kde má výživa zásadní význam, krmivo pro mazlíčky funguje správně pouze tehdy, pokud je mazlíčci chtějí jíst. Proto má společnost Hill’s vědecký přístup ke všem prvkům, díky kterým se krmení mění v uspokojující a lahodnou událost.

Konečné slovo mají vždy odborníci

Každé krmivo pro mazlíčky prochází kontrolou našich psů a koček v našem Pet Nutrition Center. Naši „kolegové“ z řad mazlíčků berou svou práci velmi vážně a mají k tomu dobrý důvod — právě jejich názor rozhodne, jaké složení a příchutě jsou ty správné.

orange cat eating wet food off of plate

Tito mazlíčci si nejenže užívají spoustu lásky a hraní, ale navíc mají několik velmi vážných úkolů, např. aby nám řekli, jaký vliv na ně mají naše krmiva od čumáčku až po ocas. To zahrnuje:

  • Která aromata lákají psy a která kočky
  • Příchutě a textury, které mazlíčci milují
  • Správnou velikost a tvar každého z našich krmiv

Nechť vyhraje krmivo, které chutná nejlépe

Každý profil příchuti, který vytvoříme, prochází řadou hodnocení chuti u našich psů a koček v Pet Nutrition Center, abychom viděli, čemu dají přednost. Každé skupině psů či koček nabídneme různá krmiva a sledujeme, které si vyberou. Zaznamenáváme množství krmiva konzumovaného každým z mazlíčků a pomocí těchto dat určujeme, kterému krmivu mazlíčci dali přednost.

hill’s stews in a white bowl

Obrázek ingrediencí je pouze ilustrační. Ingredience se u různých výrobků liší.

Vědecké poznatky, které stojí za příchutěmi

Náš tým odborníků pracuje na tom, aby zajistil, že naše krmiva přináší výživu, která lahodí vynikajícímu čichu psů a koček. Využíváme celý tým vědců, kteří neustále testují nové kombinace vůní a chutí, aby vytvořili co nejlákavější příchutě krmiv pro mazlíčky.

Vyhledáváme ingredience, které jsou kombinací vysoce kvalitní výživy s příchutěmi, které mazlíčci milují. Mezi některé příklady patří:

Kuřecí
Kuřecí
Hovězí
Hovězí
Jehněčí
Jehněčí
Losos
Losos
Mrkev
Mrkev
Brambory
Brambory
Oleje a tuky
Oleje a tuky

Ingredience jsou pouze ilustrační

Ani málo, ani moc

Složení každého z našich krmiv tvoří přesně vyvážený poměr živin pro konkrétní zdravotní potřeby, včetně fáze života, velikosti nebo zvláštních potřeb.

close up image of dog’s nose

Dekódujeme aromata

Aroma krmiva může být pro mazlíčka klíčové ke vzbuzení zájmu ze strany psa či kočky ještě dříve, než mazlíček dojde k misce.

Jediné krmivo může obsahovat až 200 různých molekul příchutí a aromat. Za dobrých podmínek je náš lidský nos schopen identifikovat pouze 15-20 z nich. Pomocí sofistikovaných technik nám naše moderní laboratoř pomáhá izolovat složité komplexy příchutí a aromat na molekulární úrovni a díky tomu můžeme porozumět tomu, co při jídle mazlíček zažívá.

Aromagram:
Jak porozumět vůním

Abychom mohli porovnávat a replikovat různé aromatické profily, nejprve musíme najít způsob, jak je popsat. Náš panel lidských smyslů používá přesné výrazy k rozlišení různých aromatických atributů. Popisy jako „opražené“ nebo „masité“ používáme k vypracování profilů příchutí, kterým říkáme aromagramy.

Každý aromagram se u konkrétních krmiv pro mazlíčky chová téměř jako „otisk“ příchuti. Ochutnávkou ze strany mazlíčků a porovnáváním těchto profilů jsme schopni lépe porozumět, čemu psi a kočky dávají přednost a co odmítají.

Textura

Správná příchuť probudí všechny smysly, zatímco fyzické atributy krmiva hrají při krmení vašeho mazlíčka důležitou roli.

bowls of wet hill’s foods

Obrázek ingrediencí je pouze ilustrační. Ingredience se u různých výrobků liší.

Mokrá krmiva a stew

Mletá, drcená, pâté nebo stew: mokrá krmiva pro mazlíčky jsou skvělá díky své lahodné textuře a silnému aroma. Podávejte je jako samostatné krmivo, nebo jako doplněk k suchému krmivu.

Nakoupit mokrá krmiva

Pro psyPro kočky

Nakoupit stew

Pro psyPro kočky

Lepší design granulí

image of different kibble shapes

Tvary granulí jsou navrženy podle různých preferencí krmení a účinnosti

image of kibble texture

Textura hraje svou roli a psi a kočky rádi chroupají a žvýkají granule různými způsoby

image of different kibble sizes

Na velikosti granulí záleží, zejména u psů, kde platí „čím větší, tím lepší" poměrně k velikosti psa

A to vše pro šťastné a spokojené mazlíčky

Dříve, než se jakýkoli výrobek společnosti Hill’s dostane do misky vašeho mazlíčka, projde spoustou vyhodnocování a kontrolami kvality ze strany našeho týmu výživových specialistů, veterinářů, dietologů, odborníků na potravinářství a mazlíčků - hodnotitelů, abychom zajistili, že krmení bude vždy pro vašeho chlupáče lahodným zážitkem.

Podívejte se, co si váš mazlíček myslí