Často kladené dotazy

Projděte si následující seznam a najdete spoustu informací, které obvykle potřebují zákazníci kupující krmiva pro domácí zvířata značky Hill's™. A pokud nenajdete, co jste hledali, kontaktujte nás s jakýmikoliv dotazy.

Často kladené otázky

 • Nejčastější dotazy

  Kolik krmiva bych měl dávat svému mazlíčkovi?

  Stejně jako se liší množství jídla mezi jednotlivými lidmi, i krmné dávky se liší mezi jednotlivými mazlíčky. Na většině krmiv Hill's™ najdete tabulku, která Vám pomůže určit správné množství pro Vašeho mazlíčka. Tato tabulka krmných dávek je však jen výchozím bodem. Pro zdraví Vašeho mazlíčka je zásadně důležité, abyste pravidelně sledovali jeho fyzický stav a podle potřeby upravovali množství krmiva. Pro přístup k navrhovaným krmným dávkám pro jednotlivé značky krmiv Hill's™ použijte náš přehled výrobků.

  Jaký je rozdíl mezi značkami krmiv Prescription Diet™, Science Plan™ a VetEssentials™?

  Složení krmiva značky Prescription Diet™  bylo sestaveno tak, aby řešilo konkrétní zdravotní potíže, které se mohou objevit u domácích zvířat. Krmiva Prescription Diet jsou k dispozici ve veterinárních ordinacích nebo u autorizovaných on-line prodejců. Má-li Váš mazlíček zdravotní potíže, poraďte se se svým veterinářem, zda by krmivo Prescription Diet nebylo vhodné pro Vašeho psa nebo kočku. Prescription Diet je klinická výživa pro zlepšení kvality života™.

  Krmiva značky Science Plan™ jsou určena pro potřeby zdravých zvířat v jejich různých fázích života. Krmiva pro zdravá zvířata z řady Science Plan nabízejí klinicky ověřené přínosy a podporují vitalitu a životní pohodu v jakémkoliv věku a s jakýmkoliv životním stylem prostřednictvím široké škály pečlivě vyvážených výrobků. Science Plan obsahuje 100 % toho, co zvířata potřebují, a 0 % toho, co nepotřebují. Krmiva Science Plan obsahují přírodní ingredience, které bude Váš mazlíček milovat, a žádná umělá barviva, příchutě ani konzervanty, aby Váš mazlíček mohl prožít šťastný a zdravý život.

  Krmiva značky VetEssentials™ nabízejí preventivní výživu pro každou životní fázi. Každé krmivo VetEssentials™ přináší pět klíčových zdravotních přínosů, které řeší potřeby mazlíčků v každé jejich životní fázi. Společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře krmivo VetEssentials™ maximalizujte potenciál Vašeho mazlíčka na zdravou budoucnost. Krmiva pro domácí zvířata VetEssentials™ jsou k dispozici výhradně u veterinářů.

  Vyrábíme výrobky Science Plan nebo VetEssentials, které slouží jako náhrada za výrobky Prescription Diet.

  Jaká je skladovatelnost krmiva Hill's, které dávám svému mazlíčkovi? Jak mám krmivo skladovat?

  Zkontrolujte datum použitelnosti na obalu každého krmiva. Najdete se zde i návod ke skladování pro zachování čerstvosti.

  Kde můžu koupit krmiva pro domácí zvířata Hill's™?

  Prescription Diet™ jsou k dispozici ve většině veterinárních ordinací a klinik. Potřebujete-li najít veterináře ve Vaší blízkosti můžeme Vám pomoci. Prescription Diet™ je takék dispozici on-line na veterinárních klinikách, které provozují e-shopy, a u autorizovaných on-line prodejců.

  Krmiva značek Science Plan™  a  jsou k dispozici ve většině veterinárních ordinací a klinik, ve speciálních obchodech s potřebami pro domácí zvířata a v některých salonech pro mazlíčky. Můžeme Vám pomoci vyhledat veterináře nebo najít obchodníka ve Vaší blízkosti. Krmiva Science Plan™ a  jsou také k dispozici u autorizovaných prodejců.

  Krmiva značky VetEssentials jsou k dispozici výhradně u veterinářů.

  Můžu si koupit krmivo Hill's™ on-line?

  Krmiva značek Science Plan™  a  jsou k dispozici ve většině veterinárních ordinací a klinik, ve speciálních obchodech s potřebami pro domácí zvířata a v některých salonech pro mazlíčky. Můžeme Vám pomoci vyhledat veterináře nebo najít obchodníka ve Vaší blízkosti. Krmiva Science Plan™ a  jsou také k dispozici u autorizovaných prodejců.

  Krmiva pro domácí zvířata Prescription Diet™  jsou k dispozici u veterinářů a on-line u autorizovaných on-line prodejců.

  Krmiva VetEssentials™  jsou k dispozici výhradně u veterinářů.

  Kde se dozvím více o svém krmivu Hill's™ - včetně toho, jak funguje, co obsahuje, jaké jsou jeho příchutě atd.?

  Veškeré informace o krmivech značek Science Diet™, Prescription Diet™ nebo VetEssentails™, které dáváte svému mazlíčkovi, najdete v naší části Výrobky.

  Kolik kalorií je v krmivech pro domácí zvířata Hill's™?

  Počet kalorií se mezi jednotlivými výrobky liší, protože každý je určen pro konkrétní životní fázi a životní styl. Obsah kalorii pro každé naše krmivo najdete v našem on-line přehledu výrobků.

  Je moje krmivo k dispozici jako granule, v plechovkách nebo jako pamlsek?

  Všechny dostupné druhy daného krmiva pro domácí zvířata si můžete prohlédnout v našem on-line přehledu výrobků..

  Poskytuje se na krmiva Hill's™ záruka?

  Na všech krmivech pro domácí zvířata značky Hill's je uvedena naše záruka. Nejste-li z jakéhokoliv důvodu spokojeni s některým z našich výrobků značky Prescription Diet™, Science Plan™ nebo VetEssentials™, jednoduše vraťte nespotřebované množství krmiva v místě zakoupení a dostanete plnou cenu zpět nebo Vám krmivo vyměníme za jiné.

 • Krmení a rozmazlování krmivy Hill’s™

  Můj mazlíček je velký mlsoun, jak můžu vylepšit chuť jeho krmiva? Můžu mu dávat „lidské“ jídlo nebo zbytky ze stolu?

  Testy chutí ukazují, že mazlíčci dávají přednost krmivům Hill's™ před mnoha jinými předními značkami, ale uvědomujeme si, že někteří mazlíčci mohou být skutečně vybíraví. Abychom Vám v této situaci pomohli, navrhujeme Vám několik tipů, jak povzbudit Vašeho mazlíčka k jídlu.

  • Začínáte-li svému mazlíčkovi podávat nové krmivo, prostudujte si 7denní plán přechodu na nové krmivo pro psy nebo kočky.  Postupný přechod z aktuálního krmiva na nové pomůže Vašemu mazlíčkovi, aby si lépe zvyknul.
  • Podávejte krmivo svému mazlíčkovi tak, že mu odměříte příslušnou denní dávku krmiva a dáte ji do misky. Pokud dáváte svému mazlíčkovi více než jedno jídlo během dne, rozdělte krmnou dávku na příslušný počet.
  • V případě psů nechejte psa žrát 10 - 20 minut, potom mu zbývající krmivo odeberte a počkejte až do dalšího podávání krmiva. Pamatujte, že krmivo chutná mnohem lépe, když máme chuť k jídlu!
  • Dáváte-li svému mazlíčkovi suché krmivo, pokuste se ho krmit z rukou tak, že podržíte granule v ruce a budete je svému mazlíčkovi dávat v malých porcích během prvních několika krmení.
  • Přidejte několik polévkových lžic teplé (ne horké) vody do jedné dávky suchého krmiva pro Vašeho mazlíčka. Nechejte směs chvíli stát, aby granule změkly, pak podávejte. Zvlhčete krmivo vždy jen pro jednu porci, aby se nezkazilo. Nenechávejte navlhčené krmivo venku déle než čtyři hodiny.
  • Můžete si vyrobit šťávu z krmiva, když přidáte několik lžic teplé (ne horké) vody do krmiva v plechovce. Tuto šťávu pak nalijete na suché krmivo a můžete podávat. Vždy připravte pouze jednu porci, aby se krmivo nezkazilo.
  • Pro zlepšení chutě suchého krmiva i krmiva v plechovkách můžete přidat malé množství kuřecího vývaru s nízkým obsahem soli nebo šťávu z plechovky tuňáka. Vždy připravte pouze jednu porci, aby se krmivo nezkazilo. (Neplatí pro krmiva Prescription Diet z/d™ nebo d/d™.)

   

  Nedoporučujeme podávat „lidské“ jídlo nebo zbytky ze stolu. Veterináři jsou přesvědčeni, že krmení mazlíčků zbytky ze stolu nebo „lidským“ jídlem může vést k přebytku nebo nedostatku určitých živin ve výživě Vašeho mazlíčka, což může časem vést k zdravotním problémům (jako je obezita). Podávání zbytků ze stolu nebo „lidského“ jídla také může mít za následek vybíravějšího mazlíčka.

  Jak mám změnit krmivo u svého psa nebo u své kočky?

  Mazlíčci jsou otroci zvyku a mohou potřebovat pomoc při přechodu na nové krmivo. Pokud veterinář nedoporučí jinak, postupně zavádějte jakékoliv nové krmivo v průběhu sedmi dnů. Míchejte jej s původním krmivem a postupně zvyšujte podíl nového krmiva až do úplného nahrazení.

  Většina mazlíčků ochotně přijme nové krmivo, ale někteří se jen neradi vzdávají toho, na co jsou zvyklí. Pokud si Váš mazlíček zvyká obtížně, můžete zkusit jeden z následujících návrhů:

  • Ohřev krmiva nebo přidání teplé vody zlepšuje vůni a chuť jídla.
  • Nenechávejte krmivo vždy k dispozici. Zvažte podávání krmiva každé tři až čtyři hodiny, vždy jen 15 - 20 minut.
  • Pro zlepšení chutě suchého krmiva i krmiva v plechovkách můžete přidat malé množství kuřecího vývaru s nízkým obsahem soli nebo šťávu z plechovky tuňáka, zejména když přecházíte z jednoho krmiva na jiné. (Neplatí pro krmiva Prescription Diet™ z/d™ nebo d/d™.)

  Viz tipy a video k přechodu na nové krmivo pro psy nebo kočky

  Můžu dávat svému psovi pamlsky, i když dostává krmivo Prescription Diet?

  Pamlsky Prescription Diet™ Canine jsou nízkokalorické produkty s omezeným obsahem minerálů určené speciálně pro psy, kteří dostávají krmivo z řady Prescription Diet. Pamlsky Prescription Diet Canine obsahují až 10 procent denní dávky energie pro psy a stále jsou tak zachovány odpovídající nutriční hodnoty, které Váš pes potřebuje s ohledem na jeho kondici. Ujistěte se u svého veterináře, zda jsou pamlsky Prescription Diet Canine vhodné pro Vašeho psa, pokud dostává některé z následujících krmiv řady Prescription Diet:

   

  • Prescription Diet b/d Canine
  • Prescription Diet c/d Canine
  • Prescription Diet g/d Canine
  • Prescription Diet h/d Canine
  • Prescription Diet j/d Canine
  • Prescription Diet k/d Canine
  • Prescription Diet r/d Canine
  • Prescription Diet w/d Canine
  • Prescription Diet Metabolic Canine
  • Prescription Diet j/d Canine
  • Prescription Diet r/d Canine
  • Prescription Diet w/d Canine
  • Prescription Diet d/d Canine dogs
  • Prescription Diet i/d Canine
  • Prescription Diet z/d Canine

   

  Pro psy, kteří dostávají krmivo Prescription Diet mimo seznam krmiv výše, doporučujeme vyrobit si domácí pamlsek z podávaného krmiva Prescription Diet pomocí následující receptury.

   

  Můžu dávat své kočce pamlsky, i když dostává krmivo Prescription Diet?

  Pamlsky Prescription Diet™ Hypo-Treats™ jsou určeny pro kočky s potravní přecitlivělostí a kožními potížemi. Tyto pamlsky Hypo-Treats jsou k dispozici ve veterinárních ordinacích i on-line u autorizovaných on-line prodejců. Tyto pamlsky Hypo-Treats jsou vhodné pro kočky, které dostávají následující krmiva:

  • Prescription Diet™ d/d™ Feline
  • Prescription Diet™ i/d™ Feline
  • Prescription Diet™ z/d™ Feline

  Pamlsky Prescription DietMetabolic jsou zdravé a oblíbené pamlsky pro dospělé kočky, které podporují zdravé hubnutí a udržení hmotnosti. Tyto pamlsky Metabolic Treats jsou k dispozici ve veterinárních ordinacích i on-line u autorizovaných on-line prodejců. Tyto pamlsky jsou vynikajícím doplňkem pro kočky, které dostávají následující krmiva:

   

  • Prescription Diet  Metabolic Feline
  • Prescription Diet  m/d  Feline
  • Prescription Diet  r/d  Feline
  • Prescription Diet  w/d  Feline

   

  Pro kočky, které dostávají krmiva Prescription Diet

   

 • Otázky k péči o mazlíčka

  Jak se mohu dozvědět více o nemoci mého mazlíčka?

  Když je u Vašeho mazlíčka diagnostikováno onemocnění, je přirozené, že se chcete dozvědět více o nemoci a její léčbě. Zjistěte více o nemocích koček a nemocích psů.

  Jak můžu zjistit, jestli má můj mazlíček nadváhu?

  Protože více než 50 % populace mazlíčků má nadváhu, je důležité, abyste sledovali hmotnost toho Vašeho. Existuje několik příznaků, které můžete hledat, abyste zjistili, zda se Váš mazlíček nezačíná potýkat s nadváhou. Mezi tyto varovné příznaky patří:

  • Není možné nahmatat žebra
  • Není možné rozeznat pas
  • Polštářky tuku na bocích a u kořene ocasu
  • Kolébání při chůzi
  • Obtížně se pohybuje
  • Zkrácený dech
  • Špatná nálada

   

  Je důležité kontrolovat hmotnost Vašeho mazlíčka, protože správný růst a hmotnost mohou pomoci zabránit mnohým chorobám a poruchám spojeným s obezitou, ale také onemocněním kostí souvisejícím s růstem. Pokud si všimnete některého z těchto varovných příznaků, Váš veterinář Vám může doporučit změny, aby Váš mazlíček zůstal zdravý a fit.

 • O společnosti Hill's Pet Nutrition, Inc.

  Co je to „závazek Hill's vše pro pohodu zvířat“?

  My ve společnosti Hill's dbáme o pohodu každého zvířete, ať už je v naší péči nebo je to Váš mazlíček. Zjistěte více o závazku Hill's „vše pro pohodu zvířat“.

  Jsou nabídky zaměstnání u společnosti Hill's uvedeny na Vašich webových stránkách?

  Přejděte do části Kariéra, kde najdete více informací o volných místech ve společnosti Hill's.

 • O našich stránkách

  Jak se zaregistruji?

  Zaregistrujte se zde.

  Zapomněl jsem své ID uživatele. Můžete mi ho poslat?

  Kontaktujte nás a my Vám zašleme Vaše ID uživatele. Uveďe prosím celé jméno a e-mailovou adresu.

  Zapomněl jsem své heslo. Můžu dostat nové?

  Dejte nám e-mailovou adresu a my Vám zašleme nové heslo.

  Účet byl zablokován z bezpečnostních důvodů. Jak ho můžu odblokovat?

  Kvůli několika neúspěšným pokusům o přihlášení byl Váš účet z bezpečnostních důvodů zablokován. Váš účet znovu aktivujeme a obnovíme heslo - stačí nás kontaktovat s uvedením Vašeho ID uživatele.

  Prošel jsem si všechny často pokládané otázky a stále mám dotaz na Hill's. Jak můžu někoho kontaktovat?

  Se svým dotazem se obraťte na oddělení spotřebitelských záležitostí.

  Proč společnost Hill's používá soubory cookie na svých webových stránkách?

   

  Společnost Hill's používá na svých webových stránkách soubory cookie omezeně, abychom mohli našim návštěvníkům nabídnout co nejlepší zážitek z návštěvy.

  Naše stránky používají soubory cookie pro zlepšení Vašeho uživatelského komfortu. Některé soubory cookie si Vás zapamatují, takže při Vaší další návštěvě Vám nabídneme přizpůsobené stránky. Jiné soubory cookie sledují počty návštěvníků našich stránek, abychom mohli zlepšit používání našich stránek, zatímco některé jsou nezbytné pro funkci stránek. Pokud Vám soubory cookie nevadí, vyberte OK a pokračujte v prohlížení. Pokud si nejste jisti, prostudujte naše pravidla a podmínky zde nebo můžete změnit svá osobní nastavení tak, abyste měli plnou kontrolu nad soubory cookie, které se Vám ukládají do počítače.

 • Kupony

  Kde najdu slevové kupony?

  Velké procento reklamních akcí a kupónů je směřováno přes maloobchodní prodejce našich výrobků. Pravidelně si ověřujte u svého veterináře nebo prodejce krmiv pro domácí zvířata, zda nejsou k dispozici slevy nebo jiné propagační akce. Navíc, často informujeme o našich speciálních nabídkách na adrese www.Facebook.com/HillsPetCZ.

  Proč nemůžu najít reklamní akci na svůj oblíbený výrobek?

  Ačkoliv se snažíme nabídnout různé reklamní akce, abychom oslovili co nejvíce našich zákazníků, nemáme vždy běžící reklamní akce nebo kupóny. Pravidelně se informujte u svého veterináře nebo prodejce krmiv o našich akcích.

   

  Jak se dozvím, jestli je můj kupón platný?

  Máte-li nějaké dotazy ohledně kupónů na výrobky Hill's™ kontaktujte naše oddělení Hill's pro spotřebitelské záležitosti na čísle 261 198 500.