Naše nutriční filozofie

Silný závazek lepší výživy

S podporou extenzivní klinické výživy založené na důkazech dodává Hill’s jedno z nejkvalitnějších krmiv speciálního složení pro mazlíčky, které vyhovuje různorodému spektru unikátních výživových potřeb.

Some of the high quality ingredients used in Hill's pet foods.

Správná vyváženost

I když krmivo pro domácí zvířata společnosti Hill's obsahuje vysoce kvalitní ingredience, náš výzkum prokazuje, že tím zásadním klíčem k optimálnímu zdraví domácích mazlíčků je správná vyváženost nezbytných živin dodávaných těmito ingrediencemi. Na základě výzkumu založeného na důkazech sestavuje společnost Hill's krmivo s přesnou vyvážeností těchto živin, aby bylo možné splnit specifické potřeby mazlíčků podle stádia vývoje, velikosti nebo speciálních potřeb mazlíčků.

Více

 

Výzkum a inovace

 


Společnost Hill's zaměstnává více než 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců v oblasti výživy, kteří denně pracují po celém světě, aby vytvářeli nové produkty a zlepšovali stávající produkty a pomohli tak Vašemu mazlíčkovi prožít dlouhý, zdravý a plnohodnotný život. 

 

Více

Náše globální centrála Pet Nutrition Center

Naše 180akrové zařízení Pet Nutrition Center je místo, kde se staráme o přibližně 450 psů a 450 koček, jejichž jedinou povinností je jíst naše krmiva. 

Cílem všeho, co děláme v PNC, je zajistit, abychom měli správný obsah živin v každém z našich produktů.

Více

A dog enjoys a bowl of Hill's dog food.

Pošlete nám svůj nápad!

Věříme v inovace a neustálé zlepšování naší produktové řady: to je jádro našich základních hodnot. Uvědomujeme si, že Vy jako spotřebitelé a vynálezci máte jedinečný pohled na naše výrobky, a proto se s námi spojte a pojďme spolu navázat na naši historii v oblasti inovací!

Odeslat Váš nápad