Krmiva Hill’s Pet. Stojí za námi věda

Hill’s Brand Horizon

Držíme první příčku hned na několika vědeckých polích, abychom vytvářeli kvalitní výživu, jakou si váš mazlíček zaslouží

Věříme, že věda je tou nejlepší cestou k tomu, abychom vašemu mazlíčkovi dali tu nejlepší péči. Trendy jsou pomíjivé, my však zastáváme filozofii, že věda nám ukazuje cestu, jak vytvořit krmivo, které je o krok napřed, pro co možná nejlepší život vašeho mazlíčka.

Řídíme se potřebami vašich mazlíčků

Skutečné inovace nejsou podle šablony, proto společnost Hill’s zaměstnává více jak 220 veterinářů, nutričních specialistů a vědců v oblasti výživy, abychom pochopili, co váš mazlíček potřebuje, aby žil dlouze a spokojeně. Víme, že k objevům nevede přímá cesta, proto se nejprve ptáme „co kdyby?“ a poté pomocí klinických studií dojdeme k výsledkům, kterým můžete věřit. Postupně vykrystalizují vzorce a objevy a přichází průlom.

 vetenskapsledda ingredienser ikon

Vědecky navržené ingredience

Co se výživy týče, největší vliv mají ty nejmenší detaily. Zdravé trávení, pevné kosti a krásná srst jsou výsledkem kombinace pečlivě vybraných přísad a živin.

Bol de nourriture humide avec des ingrédients marqués

Obrázek ingrediencí je pouze ilustrační.

Ingredience se u různých výrobků liší.

Na začátku výběru ingrediencí je nutné do hloubky pochopit, jakou výživu mazlíčci potřebují. Volíme takové kombinace, které nejen dobře chutnají, ale navíc přináší nejvíce nutričních výhod pro mazlíčky každé velikosti, věku a s různými potřebami.

Každé krmivo je navrženo tak, aby bylo zcela neodolatelné (potvrzeno naším týmem psů a koček z našeho globálního centra Pet Nutrition Center).

predictive biology icon

Průlomové vědecké poznatky umožňují vznik průlomové výživy

Ať jde o to pomoci mazlíčkovi tuk namísto ukládání spalovat, nebo pomoci starším mazlíčkům, aby se znovu cítili mladí, za vším je náš konzistentní vědecký přístup, pomocí kterého vytváříme výživu, jakou u jiných značek krmiv pro zvířata nenajdete.

Lídr v oblasti prediktivní biologie

Věda nám říká, že co se zdraví týče, záleží na biologii našich mazlíčků. Jedním z příkladů je náš neustálý výzkum toho, jak může výživa ovlivňovat projevy jednotlivých genů mazlíčka a ten tak mohl žít delší a zdravější život.

Váha

Provedli jsme rozsáhlý výzkum u zvířat s nadváhou i zdravých, abychom izolovali ingredience, které jim pomáhají efektivněji přirozeně spalovat tuk. Více než 70 % zvířat zhublo během 10 týdnů krmení naším speciálním krmivem.

Stárnutí

Když porovnáme projevy genů mladších a starších zvířat, lépe pochopíme, jak se jejich biologie postupem času mění. Tento výzkum nám umožňuje vytvořit výživu na míru pro biologii starších psů, která jim pomůže vrátit se zpátky do hry.

the pet microbiome icon

Poznejte, jak zdraví vašeho mazlíčka funguje nejen uvnitř, ale i navenek

Prebiotická vláknina je výživou pro střevní mikrobiom — a může mít vliv na celkové zdraví a pohodu vašeho mazlíčka. Díky dlouholetému výzkumu odborníci společnosti Hill’s zjistili, že střevní mikrobiom ovlivňuje nejen zdravé trávení, ale celkové zdraví zvířete.

Co se týče péče o zažívací systém domácích mazlíčků, pro nás je zdravý mikrobiom na prvním místě. Neustále pracujeme na přirozené podpoře pravidelné zdravé stolice a vyváženého střevního mikrobiomu u zvířat.

ActivBiome+

Technologie Hill’s ActivBiome+ obsahuje exkluzivní druh prebiotik, která zajistí rychlou výživu střevního mikrobiomu vašeho mazlíčka pro maximálně zdravé trávení a celkovou pohodu.

science-led ingredients icon

Našim výrobkům věří i odborníci

Když jde o vašeho mazlíčka, nejlepším zdrojem informací a péče je váš veterinář. Nestranná zpětná vazba veterinářů nám pomáhá udržovat a zlepšovat naše složení krmiv, což je důvodem, proč tolik veterinářů krmiva Hill's doporučuje a krmí jimi své vlastní mazlíčky.

photo of girl playing with cat

O krok napřed pro budoucí generace

V oblasti krmiva pro domácí mazlíčky pracujeme od roku 1907, tudíž si dobře uvědomujeme hodnotu plánování pro trvalou udržitelnost.

image of pet nutritian center worker petting cat

Navrženo pro nejlepší chuť

Náš vědecký přístup promění krmení vašeho mazlíčka v neodolatelnou událost dne.

photo of scientist ensuring quality in a sterile environment

Výrobky, kterým můžete věřit

Přečtěte si, jak usilujeme o to, aby krmivo vašeho mazlíčka dosahovalo těch nejvyšších standardů výživy, bezpečnosti a chuti.