Kvalita krmiva a bezpečnost na prvním místě

Věřte standardům Hill's

Potvrzený závazek kvality a bezpečnosti.

Bowls of various grains, which are used in some Hill's pet food.

1Vývoj produktů

Více než 220 veterinářů, vědeckých pracovníků, technologů a odborníků na výživu ve společnosti Hill’s pracuje na vývoji krmiv Hill's, která splní potřeby Vašich mazlíčků.

PRODUCT DEVELOPMENT
PRODUCT DEVELOPMENT
Salmon, a high-quality ingredients used in Hill's pet food.

2Dodávky ingrediencí

Ingredience přijímáme pouze od dodavatelů, jejichž zařízení splňují nejpřísnější měřítka jakosti a kteří byli schváleni společností Hill's.

Nejenže je každá ingredience důkladně zkoumána, aby byla zajištěna její bezpečnost, zároveň analyzujeme obsah nezbytných živin v ingrediencích obsažených ve všech našich krmivech, abychom zajistili, že Váš mazlíček dostane přesně takové složení, jaké potřebuje.

A safety check is performed on recently produced pet food.

3Výroba produktů

Ve všech výrobních zařízeních provádíme rovněž každoroční audity kvality systémů, abychom měli jistotu, že splňujeme vysoké standardy, které si Váš mazlíček zaslouží.

Požadujeme dodržování aktuálních postupů správné výrobní praxe (SVP) a vysokých standardů kvality Hill's, aby výroba krmiva pro Vašeho mazlíčka probíhala v čistých a hygienických podmínkách.

 

4Konečný výrobek

U každého hotového produktu Hill’s provádíme závěrečné bezpečnostní kontroly, aby byla maximálně zajištěna bezpečnost krmiv pro Vašeho mazlíčka.

Navíc jsou všechny hotové produkty před odesláním fyzicky kontrolovány a testovány na přítomnost klíčových živin, abychom se ujistili, že Vašemu mazlíčkovi v každém balení dodáme stejně kvalitní produkt.