Hill's - krmiva pro psy a kočky

Naše poslání

Pomáhat obohacovat a prodlužovat speciální vztahy mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky.

Vize

Naší vizí je vést celosvětový trh prémiových krmiv z naší pozice uznávané přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat.
Jinými slovy, stejně jako náš zakladatel Dr. Mark Morris starší i my jsme přesvědčeni, že správná výživa je nezbytná pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Chceme, aby lidé na celém světě věděli, že produkty Hill's jsou nejlepšími krmivy, jaké mohou majitelé svým mazlíčkům dát.

Filozofie

Věříme, že všechna zvířata, o která pečujeme, si po celý život zaslouží naši lásku a péči. Jsme proto velmi pyšní na to, že naše krmiva mohou změnit Vašemu mazlíčkovi život. Zavazujeme se, že budeme vždy dbát na pohodu a spokojený život zvířat.

Dr. Mark Morris Sr.

Naše historie

Buddy, inspirace pro krmiva značky Hill's

S krmivy Hill’s začal doktor Mark Morris, výjimečný veterinář. Věřil, že bychom měli péči o zdraví našich domácích zvířat brát stejně vážně jako péči o naše zdraví.
Dr. Mark Morris našel spojení mezi nedostatečnou výživou a onemocněním u domácích zvířat a vyvinul krmivo, které se lišilo od všeho, co bylo tehdy na trhu.
Bodem zlomu pro Dr. Morrise bylo setkání se slepým mužem Morrisem Frankem a jeho milovaným vodicím psem jménem Buddy. Buddy trpěla onemocněním ledvin a Frank požádal Dr. Morrise o pomoc. Dr. Morris věděl, že v té době dostupná komerční krmiva pro domácí zvířata mají vysoký obsah fosforu a bílkovin, aby lépe chutnala a jejich podávání tak může poškodit ledviny. Proto se pustil do vývoje krmiva, které by mělo nízký obsah soli, ale skvělou chuť a vysokou nutriční hodnotu.

Z tohoto krmiva se vyvinulo krmivo Hill's Prescription Diet k/d™, které se stalo prvním komerčně dostupným krmivem Hill's. Díky tomuto krmivu si Morris a Buddy užili ještě mnoho společných šťastných let. Proto Buddy považujeme za úplně prvního mazlíčka Hill's.

Více

Dr. Mark Morris Sr. with dog in the lab

Dědictví v oblasti péče

Dr. Mark Morris st.

Narozen v roce 1901. Dr. Morris byl vizionářem v oblasti klinické výživy. Věřil, že výživa může vést ke zlepšení životů domácích zvířat s určitými zdravotními potížemi.

Dr. Mark Morris ml.

Syn Dr. Marka Morrise staršího pokračoval v práci, kterou začal jeho otec ve výživě domácích zvířat, a je považován za otce zdravé výživy pro malá zvířata.

A veterinarian holds a gray cat.

Náš závazek vše pro pohodu zvířat

Všechna zvířata, která jsou v péči Hill´s Pet Nutrition, žijí v láskyplném, bezpečném, hravém a čistém prostředí. 

Používáme pouze šetrné, neinvazivní metody, které jsou nutné k rozvoji nutričních technologií, aby psi a kočky mohli žít dlouhý zdravý život.

Více

 

Náš závazek udržitelnosti

 


Společnost Hill’s se zavázala k udržitelnosti v mnoha formách. Tento závazek přesahuje problematiku mazlíčků a zahrnuje lidi, produkci a planetu.

Více

Zapojení do komunity

Nutriční partnerství společnosti Hill's s útulky

V rámci programu Hill's zvaného Food, Shelter & Love® více než 100.000 zvířat denně dostává krmiva, aby byli zdravější, šťastnější a mohli si dříve najít novou rodinu. Připojte se k nám při hledání nového domova pro tyto mazlíčky.