Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT No Grain suché krmivo pro dospělé kočky

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT NO GRAIN krmivo pro dospělé kočky s tuňákem & bramborami je kompletní multi-benefit krmivo bez obilovin pro dospělé kočky ve věku 1-6 let. Poskytuje vyvážený obsah energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT No Grain suché krmivo pro kočky s lahodným tuňákem a bramborami (pro dospělé kočky od 1 do 6 let) je multi-benefit krmivo bez obilovin, které je k dostání výhradně u veterináře. S klinicky ověřenými klíčovými benefity pro vaši kočku, včetně vysoce kvalitních komponentů pro zdravé trávení a esenciálního taurinu pro zdraví srdce. Skvěle chutnající výživa, pro lepší dnešek a mnoho dalších zítřků.

PŘÍCHUŤ

s tuňákem a bramborami

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT NO GRAIN suché krmivo pro dospělé kočky s tuňákem a bramborami je kompletní a vyvážená výživa bez obilovin pro dospělé kočky od 1 do 6 let. Vědecky zaměřené výživa pro zdravé srdce, ledviny a močový měchýř a je vyrobená z vysoce kvalitních a chutných surovin, které jsou šetrné k žaludku vaší kočky a podporují zdravé trávení a pohodu. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí. Pro lepší dnešek – a spoustu dalších zítřků.

Jak může pomoci:

Zdraví srdce: Podporuje zdravé srdce, ledviny a močový měchýř díky přidanému taurinu a vyváženým minerálním látkám.

Zdravé trávení: Podporuje zdravé trávení díky vysoce kvalitním a snadno stravitelným složkám, které jsou šetrné k žaludku.

Zdravá kůže a srst: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6 a Vitaminem E.

Podpora svalů: Podporuje zdraví svalů pro více her s chutným, vysoce kvalitním tuňákem jako zdrojem bílkovin.

Podpora imunitního systému:Podporuje jejich imunitní systém díky účinným antioxidantům (Vitaminy C a E).

Další informace:

V Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Každá multifunkční výživa Hill's VET ESSENTIALS má jedinečné složení, které proaktivně pomáhá podporovat zdravější budoucnost vašeho domácího mazlíčka, a je k dostání výhradně prostřednictvím vašeho veterinárního lékaře. Vysoce kvalitní výživa spolu s pravidelným pohybem a veterinárními prohlídkami maximalizuje potenciál vašeho zvířete pro šťastnější a zdravější budoucnost.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete důvěřovat.

Není uměle konzervováno. Bez syntetických barviv. Žádné umělé příchutě.

Krmiva pro domácí mazlíčky vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin. Tyto složky musí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život domácích mazlíčků z útulků. Jsme hrdí na to, že jsme pomohli 12 milionům domácích mazlíčků z útulků po celém světě najít jejich navždy domov - a stále jich přibývá. Více informací se dozvíte na https://www.hillspet.cz/shelter-program.

Záruka 100% spokojenosti Jsme přesvědčeni, že vašemu mazlíčkovi bude krmivo Hill's VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jistí, že nabízíme 100% záruku vrácení peněz*

Hill‘s VET ESSENTIALS MULTI BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách jako suché nebo mokré krmivo pro jedinečné potřeby vaší kočky a s vynikajícími příchutěmi, které si zamiluje.

Doporučeno pro:

Pro dospělé kočky ve věku 1-6 let, speciálně vyrobené bez obilovin. Vhodné také pro kočky, které potřebují méně kalorií (tj. kočky méně aktivní, kastrované nebo jinak náchylné k obezitě).

Není určeno pro:

Kočka do 1 roku věku.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro koťata.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Sušené brambory (16 %), bramborový škrob, kuřecí a krůtí moučka, hrachová bílkovina, živočišný tuk, mletý hrách, sušený hrách, moučka z tuňáka (4 %), rostlinný olej, proteinový hydrolyzát, rybí tuk, sušená řepná dužina, lněné semínko, minerální látky, sušené mrkve, sušená rajčatová dřeň, sušená citrusová dužina, špenátový prášek.

ANALYTICKÉ SLOŽENÍ: Bílkoviny 28,8 %, Obsah tuku 19,2 %, Hrubá vláknina 1,9 %, Hrubý popel 5,5 %, Omega-6 mastné kyseliny 3,5 %, Vápník 0,76 %, Fosfor 0,74 %, Sodík 0,49 %, Draslík 0,63 %, Hořčík 0,08 %; na kg: Vitamin A 7 270 IU, Vitamin D3 627 IU, Vitamin E 850 mg, Vitamin C 140 mg, Taurin 2 162 mg, Beta-karoten 1,8 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční aditiva: 3b103 (Železo) 30,2 mg, 3b202 (Jód) 1,3 mg, 3b405 (Měď) 3,5 mg, 3b503 (Mangan) 3,1 mg, 3b603 (Zinek) 46,8 mg, s přírodním antioxidantem.

Dospělý: běžná aktivita

Váha kočky - kg Množství na den (gramy)- Dospělý: běžná aktivita Množství na den (gramy)- Kastrovaná dospělá kočka starší než 1 rok
2 35 30
3 45 45
4 60 60
5 70 65
6 80 75
7 90 80
7+ 12 na kg 11 na kg

"

UŽITEČNÉ TIPY:

Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašich mazlíčků se během života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí; mohlo by dojít k jejich udušení.

"

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 28.8 %
Tuky 19.2 %
Sacharidy (NFE) 39.2 %
Hrubá vláknina 1.9 %
Vápník 0.76 %
Fosfor 0.74 %
Draslík 0.63 %
Sodík 0.49 %
Hořčík 0.079 %
Taurin 0.22 %
Vitamin C 142 ppm
Vitamin E 854 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 1.01 %
Omega-6 mastné kyseliny 3.46 %
L-karnitin 10.7 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More