Hill's logo

#PODPORUJEME ÚTULKY,
A TO NEJEN V DOBĚ COVIDu-19

Sociální distanc, respirační roušky, bez dezinfekce ani krok. Právě proto, že nás události uplynulých měsíců nutí zůstávat v odloučení a bezpečné vzdálenosti, si musíme pomáhat víc než kdy před tím.

ZÁCHRANNÝ PROJEKT #PodporujemeÚtulky

Proto jsme nelenili a v rámci programu Food, Shelter & Love jsme připravili projekt na podporu všech dobrých srdcí a ochotných rukou, kteří se i přes nepředvídatelnost a nejistotu rozhodli nejen svůj čas, ale v mnoha případech i finance věnovat do péče o opuštěné domácí mazlíčky.

Utulky Logo

KAM SMĚŘUJE NAŠE KRMIVOVÁ POMOC

Díky projektu #PodporujemeÚtulky, který jsme rozeběhli na našich profilech sociálních sítí Facebook a Instagram, můžeme pomáhat všem oficiálně zapsaným psím a kočičím útulkům po celé České republice a Slovensku. A alespoň krmivovou pomocí poděkovat všem ošetřovatelům za jejich oddanou péči v této nejisté době.

ÚTULKY, KTERÝM POMÁHÁME MĚNIT ŽIVOT

Za první měsíce koronavirové krize jsme darovali více kilogramů krmiva než za celý minulý rok!
Od ledna 2023 jsme darovali krmivo například těmto útulkům:

OZ Na konci světaPsí nadějeNadační font Pes v nouziOZ Šťastný domovNaděje pro 4 packyU FrantiškaAzyl pes Krásný les.

Nalezenci Šumaváci

 

 Nalezenci Sumavaci
 Nalezenci Sumavaci 2
 Nalezenci Sumavaci 3
 Nalezenci Sumavaci 4
 Nalezenci Sumavaci 5

Depozitum Beruška

 

 Depozitum Beruska
 Depozitum Beruska 2

Bulhary

 

Bulhary
Bulhary 2
Bulhary 3

OD ROKU 2017 JSME DAROVALI VÍCE JAK 130 TUN KRMIVA:

Díky programu Food, Shelter & Love poskytujeme od roku 2002 útulkům potřebnou výživu proměňující životy zvířat, aby i tito mazlíčci bez domova mohli najít svou novou rodinu. 

animace utulky

*data za rok 2023 uvádíme do konce srpna tohoto roku.

POMÁHEJTE SPOLEČNĚ S NÁMI

Pomozte nám podpořit kočičí a psí útulky - dejte nám tip na vámi ověřený útulek, který podporujete, ať už finančně, dobrovolným venčením, nebo krmivem a my mu nabídneme dlouhodobou spolupráci v podobě krmivové pomoci.

Jste útulek, který pro svou psí nebo kočičí smečku loví granule z hlubokého dna posledního pytle? Ozvěte se nám na náš kontaktní e-mail info_cz@hillspet.com nebo do soukromé zprávy na našich sociálních sítích a pokusíme se vám pomoci.

DÍKY VĚDĚ JSME VŠICHNI VŽDY O KROK NAPŘED