Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + DIGESTION suché krmivo s lososem pro dospělé kočky

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION krmivo s lososem pro dospělé kočky je kompletní, všestranně prospěšné krmivo pro kočky starší 1 roku. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek a jedinečnou směs prebiotik.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION suché krmivo s lososem pro dospělé a starší dospělé kočky ve věku nad 1 rok je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů. Naše klinicky ověřená technologie ActivBiome+ vyživuje jejich unikátní střevní mikrobiom a podporuje tak jejich dokonale zdravé trávení a celkovou pohodu. Skvěle chutnající výživa pro lepší dnešek a spoustu dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Trávení, zdravé trávení

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + DIGESTION krmivo s lososem pro dospělé kočky starší 1 roku je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro dospělé a starší dospělé kočky, která je dostupná výhradně u veterinářů. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů, minerálů a jedinečnou klinicky ověřenou směs prebiotik. S neodolatelnou chutí, kterou bude vaše kočka milovat. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí.

Jak může pomoci:

Zdravé trávení: Podporuje zdravou a pravidelnou stolici prostřednictvím klinicky ověřené směsi vlákniny ActivBiome+.

Podpora svalů: Podporuje zdraví svalů prostřednictvím vysoce kvalitní bílkoviny z lososa.

Zdraví močového systému: Pomáhá podporovat zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Zdraví kůže & srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení, s výživnými Omega-6 a Omega-3.

Podpora imunitního systému: Podporuje imunitní systém prostřednictvím speciální směsi klinicky ověřených antioxidantů (Vitaminy C a E).

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravější budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterináře. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách https://www.hillspet.cz/shelter-program.

100% záruka spokojenosti jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill‘s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách jako suché nebo mokré krmivo pro jedinečné potřeby vaší kočky a s vynikajícími příchutěmi, které si zamiluje.

Doporučeno pro:

Dospělé a starší dospělé kočky ve věku nad 1 rok.

Není určeno pro:

Koťata mladší 6 měsíců.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na Hill's Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro koťata.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Zlomková rýže, kukuřičná bílkovina, kuřecí a krůtí moučka, celulóza, sušená rajčatová dřeň, lněné semínko, lososová moučka (4 %), hnědá rýže, živočišný tuk, ječmen, oves, kokosový olej, mleté skořápky pekanových ořechů, proteinový hydrolyzát, minerální látky, sušená řepná dužina, sušená citrusová dužina, sušená mrkev, sušené brusinky. Směs prebiotik ActivBiome+ (7,7 %): Lněné semínko, mleté skořápky pekanových ořechů, sušená řepná dužina, sušená citrusová dužina, sušené brusinky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 32,1 %, Obsah tuku 13,0%, Hrubá vláknina 7,9 %, Hrubý popel 5,1 %, Omega-3 mastné kyseliny 1,0 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,5 %, Vápník 0,71 %, Fosfor 0,63 %, Sodík 0,28 %, Draslík 0,71 %, Hořčík 0,09 %; na kg: Vitamin A 9 071 IU, Vitamin D3 703 IU, Vitamin E 650 mg, Vitamin C 100 mg, Beta-karoten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 56,1 mg, 3b202 (Jód) 1,4 mg, 3b405 (Měď) 5,5 mg, 3b502 (Mangan) 5,8 mg, 3b603 (Zinek) 98,3 mg, 3b801 (Selen) 0,1 mg, s přírodními antioxidanty.

Denní dávkování

Váha kočky - kg Množství na den (gramy)- Dospělý: běžná aktivita Množství na den (gramy)- Mladá kočka od kastrace do 1 roku
0.5 25
1 40
1.5 30 55
2 40 65
3 55 90
4 70 115
5 80 135
6 90 155
7 105 170
7+ 14 na kg 24 na kg

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3505 kcal/kg (350 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 32.1 %
Tuky 13 %
Sacharidy (NFE) 36.3 %
Hrubá vláknina 7.9 %
Vápník 0.71 %
Fosfor 0.63 %
Draslík 0.71 %
Sodík 0.28 %
Hořčík 0.087 %
Taurin 0.2 %
Vitamin C 105 ppm
Vitamin E 738 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.98 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.45 %

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More