Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's Vet Essentials

Multi-Benefit No Grain suché krmivo pro dospělé psy středních plemen

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

2kg, 10kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT NO GRAIN krmivo s tuňákem a bramborem pro dospělé psy středních plemen je kompletní, všestranně prospěšná výživa bez obilovin pro dospělé psy ve věku 1-6 let. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT No Grain suché krmivo pro psy s lahodným tuňákem a bramborami (pro dospělé psy středně velkých plemen ve věku 1-6 let) je exkluzivní veterinární výživa bez obilovin. S klinicky ověřenými klíčovými benefity pro vašeho psa, včetně vysoce kvalitních ingrediencí pro zdravé trávení a esenciálního taurinu pro zdraví srdce. Skvěle chutnající výživa, pro lepší dnešek a mnoho dalších zítřků.

PŘÍCHUŤ

s tuňákem a bramborem

VELIKOST PLEMENE

Střední plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT NO GRAIN suché krmivo s tuňákem a bramborem pro dospělé psy středně velkých plemen je kompletní a vyvážená výživa bez obilovin pro dospělé psy od 1 do 6 let věku. Vědecky zaměřené na zdraví srdce, ledvin i močového měchýře a vyrobené z vysoce kvalitních chutných surovin, které jsou šetrné k žaludku vašeho psa a podporují snadné trávení a pohodu. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí. Pro lepší dnešek – a spoustu dalších zítřků.

Jak může pomoci:

Zdraví srdce: Podporuje zdravé srdce, ledviny a močový měchýř díky přidanému taurinu a vyváženému množství minerálních látek.

Zdravé trávení: Podporuje zdravé trávení díky vysoce kvalitním a snadno stravitelným složkám, které jsou šetrné k žaludku.

Zdravá kůže a srst: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6 a Vitaminem E.

Podpora svalů: Podporuje zdraví svalů pro více her s chutným, vysoce kvalitním tuňákem jako zdrojem bílkovin.

Podpora imunitního systému: Podporuje jejich imunitní systém díky účinným antioxidantům (Vitaminy C a E).

Další informace:

V Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Každá multifunkční výživa Hill's VET ESSENTIALS má jedinečné složení, které proaktivně pomáhá podporovat zdravější budoucnost vašeho domácího mazlíčka, a je k dostání výhradně prostřednictvím vašeho veterinárního lékaře. Vysoce kvalitní výživa spolu s pravidelným pohybem a veterinárními prohlídkami maximalizuje potenciál vašeho zvířete pro šťastnější a zdravější budoucnost.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete důvěřovat.

Není uměle konzervováno. Bez syntetických barviv. Žádné umělé příchutě.

Krmiva pro domácí mazlíčky vyrábíme z těch nejkvalitnějších surovin. Tyto složky musí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život domácích mazlíčků z útulků. Jsme hrdí na to, že jsme pomohli 12 milionům domácích mazlíčků z útulků po celém světě najít jejich navždy domov - a stále jich přibývá. Více informací se dozvíte na https://www.hillspet.cz/shelter-program.

Záruka 100% spokojenosti. Jsme přesvědčeni, že vašemu mazlíčkovi bude krmivo Hill's VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jistí, že nabízíme 100% záruku vrácení peněz*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT výživa je dostupná v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Dospělí psi středně velkých plemen ve věku 1-6 let, speciálně vyrobeno bez obilovin. Vhodné také pro psy, kteří potřebují méně kalorií (tj. méně aktivní, kastrovaní nebo jinak náchylní k obezitě).

Není určeno pro:

Štěňata do 1 roku věku.

Březí nebo kojící feny. Během březosti nebo kojení by měly feny přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata (ne však na

VET ESSENTIALS GROWTH krmivo pro štěňata velkých plemen).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Bramborový škrob, kuřecí a krůtí moučka, sušené brambory (14 %), sušený žlutý hrách, sušený hrášek, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, tuňáková moučka (4 %), lněné semínko, rostlinný olej, sušená řepná dužina, minerální látky, sušená mrkev, sušené rajčatové výlisky, sušená dužina citrusů, špenátový prášek.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 21,8 %, obsah tuku 15,7 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 5,1 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,6 %, vápník 0,91 %, fosfor 0,69 %, sodík 0,27 %, draslík 0,75 %, hořčík 0,08 %, na kg: Vitamin A 8 650 IU, vitamin D3 730 IU, vitamin E 730 mg, vitamin C 115 mg, beta-karoten 1,5 mg, taurin 1 667 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 78,1 mg, 3b202 (jód) 1,9 mg, 3b405 (měď) 7,7 mg, 3b502 (mangan) 8,1 mg, 3b603 (zinek) 137 mg, 3b801 (selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty.

Dospělý: běžná aktivita

Váha psa - kg Množství na den (gramy)- Dospělý: běžná aktivita Množství na den (gramy)- Kastrovaní psi
2.5 60 50
5 100 90
10 170 150
20 285 250
30 385 335
40 480 420
50 565 495
60 650 565
60+ 11 g na kg 9 g na kg

UŽITEČNÉ TIPY:

Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Podáváte toto krmivo poprvé? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašich mazlíčků se během života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí; mohlo by dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3725 kcal/kg (372 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 21.8 %
Tuky 15.7 %
Sacharidy (NFE) 46.5 %
Hrubá vláknina 2.8 %
Vápník 0.91 %
Fosfor 0.69 %
Draslík 0.75 %
Sodík 0.27 %
Hořčík 0.079 %
Vitamin C 116 ppm
Vitamin E 815 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.62 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.58 %
L-karnitin 11.9 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More