Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT mokré krmivo pro starší dospělé psy

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

363g

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo s lahodným kuřetem pro starší dospělé psy je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro psy starší 7 let.

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit mokré krmivo s křehkým kuřetem pro starší dospělé psy (v konzervě pro starší dospělé psy ve věku nad 7 let) je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, která nabízí klíčové přínosy a je speciálně zaměřená na podporu zdravého trávení a celkové pohody. Složení obsahující klinicky ověřené antioxidanty pro zdravý imunitní systém, vysoce kvalitní bílkovinu pro svalovou hmotu a kontrolovaný obsah minerálních látek pro zdravé životně důležité orgány — pro lepší dnešek a spoustu dalších zítřků.

Mokrá krmiva mají nutriční přínosy srovnatelné s našimi suchými krmivy a mohou pomoci zvýšit příjem vody u vašeho mazlíčka. Představují tak skvělý způsob, jak uspokojit potřebu rozmanitosti u vašeho psa, protože nabízejí mnoho způsobů pro míchání mokrého a suchého krmiva.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče při stárnutí

PŘÍCHUŤ

s křehkým kuřetem

VELIKOST PLEMENE

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit konzervy mokrého krmiva s křehkým kuřetem a zeleninou v chutné omáčce pro starší dospělé psy ve věku nad 7 let poskytují kompletní a vyváženou, všestranně prospěšnou výživu dostupnou pouze u veterinářů, která nabízí klíčové přínosy speciálně zaměřené na zdravé životně důležité orgány vašeho psa a obsahuje klinicky ověřené antioxidanty pro zdravý imunitní systém, aby váš pes zůstával déle fit. S neodolatelnou chutí, kterou bude váš pes milovat. Pro lepší dnešek – a spoustu dalších zítřků.

Jak může pomoci:

Podpora svalů: Podporuje svaly vašeho psa prostřednictvím vysoce kvalitních bílkovin.

Podpora kostí a kloubů: Podporuje zdravé klouby díky výživě obohacené o glukosamin a chondroitin.

Zdravé trávení: Podporuje zdravé trávení a celkovou pohodu díky optimální směsi vlákniny.

Podpora životně důležitých orgánů: Přispívá ke zdraví životně důležitých orgánů díky vyváženému množství minerálních látek.

Podpora imunitního systému: Podporuje zdravý imunitní systém prostřednictvím silných klinicky ověřených antioxidantů.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's Vet Essentials Multi-Benefit krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u vašeho veterináře. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.

Vyrobeno v Itálii z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 13 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách https://www.hillspet.cz/shelter-program.

100% záruka spokojenosti: Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit výživa je dostupná v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Starší dospělí psy ve věku nad 7 let, jako podpora zdraví u starších psů.

Není určeno pro:

  • Štěňata do 1 roku věku
  • Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na Vet Essentials Multi-Benefit krmivo pro štěňata (spíše než na Vet Essentials Multi-Benefit krmivo pro štěňata velkých plemen).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Maso a živočišné deriváty, (kuře 10 %), obiloviny, deriváty rostlinného původu, semínka, minerální látky, měkkýši a korýši.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 5,2 %, Obsah tuku 3,1 %, Hrubá vláknina 1,0 %, Hrubý popel 1,6 %, Vlhkost 75,2 %, Vápník 0,25 %, Fosfor 0,15 %, Sodík 0,07 %, Draslík 0,21 %, Hořčík 0,02 %; na kg: Vitamin A 12 710 IU, Vitamin D3 272 IU.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 14,2 mg, 3b202 (Jód) 0,5 mg, 3b405 (Měď) 2,3 mg, 3b502 (Mangan) 3,1 mg, 3b603 (Zinek) 36,5 mg.

Starší zvíře

Váha psa - kg Množství na den - konzerva 363g Množství na den - gramy
2,5 0.25 + 30 g
5 0.5 + 45 g
10 1 + 60 g
20 1 + 160 g
30 1 + 255 g
40 2 + 245 g
50 2 + 320 g
60+ 2 + 7 g na kg

Starší zvíře

Váha psa - kg Množství na den - konzerva 363g
2,5 1/2
5 1
10 1 1/2
20 2 3/4
30 3 3/4
40 4 1/2
50 5 1/2
60+ 35 na kg

UŽITEČNÉ TIPY

Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste udrželi optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Podáváte toto krmivo poprvé? Po dobu 7 dnů míchejte zvyšující se množství nového krmiva se snižujícím se množstvím dosavadního krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašich mazlíčků se během života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

936 kcal/kg

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 5.2 %
Tuky 3.1 %
Sacharidy (NFE) 13.9 %
Hrubá vláknina 1 %
Vápník 0.25 %
Fosfor 0.15 %
Draslík 0.21 %
Sodík 0.07 %
Hořčík 0.024 %
Vitamin C 38 ppm
Vitamin E 134 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.16 %
Omega-6 mastné kyseliny 0.81 %

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More