Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + SENIOR HEALTH suché krmivo pro starší dospělé psy malých plemen 7+

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

2kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + SENIOR HEALTH krmivo s kuřetem pro starší dospělé psy 7+ je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro stárnoucí psy starší 7 let, která je sestavena na podporu mozku a těla. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek a kontrolovaný obsah hořčíku.

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit + Senior Health krmivo s kuřetem pro starší dospělé psy (pro psy malých plemen (<10 kg) ve věku nad 7 let) je k dispozici výhradně u veterinářů a používá nejpokrokovější recepturu Hill’s sestavenou speciálně pro starší dospělé psy na zlepšení kvality jejich života. Kompletní, všestranně prospěšná výživa sestavená na podporu vitality a zdraví mozku vašeho psa s unikátní směsí proti stárnutí, podporující také imunitní systém a zdravé klouby. Skvěle chutnající výživa pro lepší dnešek a spoustu dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče při stárnutí

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

VELIKOST PLEMENE

Malá plemena

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit +Senior Health krmivo s kuřetem pro starší dospělé psy malých plemen (< 10 kg) ve věku nad 7 let je dostupné výhradně u veterinářů a jedná se kompletní, všestranně prospěšnou výživu pro dospělé psy starší 7 let, sestavenou na podporu stárnoucího mozku a těla. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí.

Jak může pomoci:

Podpora při stárnutí: Podporuje zdraví mozku a dodává energii pro každodenní aktivity prostřednictvím jedinečné směsi proti stárnutí.

Podpora kostí a kloubů: Sestaveno na podporu mobility a snadnosti pohybu.

Podpora imunitního systému: Podporuje imunitní systém prostřednictvím speciální směsi klinicky ověřených antioxidantů (Vitaminy C a E) a antioxidantů z ovoce a zeleniny.

Podpora životně důležitých orgánů: Podporuje zdravou funkci ledvin a podporuje zdraví ostatních životně důležitých orgánů.

Zdravé trávení: Poskytuje starším psům životně důležitou výživu, kterou potřebují, a to ve vysoce stravitelné receptuře zahrnující vaječnou bílkovinu.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's Vet Essentials Multi-Benefit krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravější budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterináře. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme se surovinami nejvyšší kvality. Tyto suroviny musí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit životy mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách https://www.hillspet.cz/shelter-program.

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Starší dospělí psi malých plemen (< 10 kg) ve věku nad 7 let.

Není určeno pro:

  • Štěňata do věku 1 roku
  • Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na Vet Essentials Multi-Benefit krmivo pro štěňata (ne na Vet Essentials Multi-Benefit krmivo pro štěňata velkých plemen).
  • Dospělí psi (ve věku 1-6 let).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Zlomková rýže, kukuřice, kuřecí a krůtí moučka (kuře 8 %, drůbež celkem 12 %), sušená celá vejce (10 %), proteinový hydrolyzát, ječmen, oves, rostlinný olej, sušená řepná dužina, lněné semínko, minerální látky, sušená dužina citrusů, sušená mrkev, sušená rajčatová dřeň, špenátový prášek, rybí olej, živočišný tuk. (Zelenina celkem 3 %, ovoce celkem 1 %). Technologie proti stárnutí (4 %): Sušená dužina citrusů, sušená mrkev, sušená rajčatová dřeň, špenátový prášek.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 21,2 %, Obsah tuku 12,9 %, Hrubá vláknina 2,0 %, Hrubý popel 5,1 %, Vápník 0,85 %, Fosfor 0,61 %, Sodík 0,22 %, Draslík 0,74 %, Hořčík 0,08 %; na kg: Vitamin A 9 503 IU, Vitamin D3 728 IU, Vitamin E 1 000 mg, Vitamin C 320 mg, Beta-karoten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 88,4 mg, 3b202 (Jód) 3,0 mg, 3b405 (Měď) 9,5 mg, 3b502 (Mangan) 9,1 mg, 3b603 (Zinek) 146 mg, 3b801 (Selen) 0,1 mg, s přírodními antioxidanty.

Starší zvíře

Váha psa - kg Množství na den - gramy
1 25
2 45
5 90
7 115
10 150
15 205

Starší zvíře

Váha psa - kg Množství na den - 363 g Konzervy Množství na den - gramy
1 0.25 + 5 g
2 0.25 + 20 g
5 0.5 + 45 g
7 1 + 25 g
10 1 + 60 g
15 1 + 110 g

UŽITEČNÉ TIPY

Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste udrželi optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Podáváte toto krmivo poprvé? Po dobu 7 dnů míchejte zvyšující se množství nového krmiva se snižujícím se množstvím dosavadního krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašich mazlíčků se během života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3617 kcal/kg (362 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 21.2 %
Tuky 12.9 %
Sacharidy (NFE) 50.8 %
Hrubá vláknina 2 %
Vápník 0.85 %
Fosfor 0.61 %
Draslík 0.74 %
Sodík 0.22 %
Hořčík 0.084 %
Vitamin C 323 ppm
Vitamin E 1012 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.92 %
Omega-6 mastné kyseliny 3.45 %
L-karnitin 327 ppm
Glukosamin 317 ppm
Chondroitin sulfát 486 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More