Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's PRESCRIPTION DIET

k/d + Mobility krmivo pro psy

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

370g

Hill's PRESCRIPTION DIET k/d + Mobility krmivo s příchutí kuřete pro psy je kompletní dietetické krmivo na podporu funkce ledvin v případě chronického nebo dočasného selhání ledvin a na podporu metabolismu kloubů v případech osteoartritidy u dospělých psů. Toto krmivo má nízký obsah fosforu, omezený obsah bílkovin, ale vysoce kvalitních, vysoký obsah EPA a Omega-3 mastných kyselin a přiměřený obsah Vitaminu E.

Chutná klinicky ověřená výživa, která podporuje mobilitu a delší a kvalitnější život psů.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče o ledviny, Péče o klouby

PŘÍCHUŤ

s příchutí kuřete

VELIKOST PLEMENE

Velká plemena, Střední plemena, Malá plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí, Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Výživa je základním kamenem dlouhodobé podpory pro mazlíčky s ledvinovými potížemi. Výživa také může hrát klíčovou roli ve zlepšení mobility psa, ve zmírnění klinických příznaků a zlepšení schopnosti zatížení kloubů u psů.

Aktivní přístup a zvládnutí obou typů potíží pomocí výživy může mít dlouhodobý vliv na zdraví psa.

Prescription Diet k/d + Mobility kombinuje ověřenou výživu Prescription Diet k/d krmiva na péči o ledviny s technologií a účinností Prescription Diet j/d krmiva na mobilitu. Složení obsahuje ActivBiome+ Kidney Defense, což je patentově chráněná směs prebiotik, o nichž je prokázáno, že vyživují střevní mikrobiom a podporují funkci ledvin.

Prescription Diet k/d + Mobility je klinicky ověřená výživa, která podporuje mobilitu a delší a kvalitnější život psů.

Toto krmivo má neodolatelnou chuť, kterou bude váš pes milovat.

Jak funguje:

  • Kontrolovaný obsah fosforu a sodíku
  • ActivBiome+ Kidney Defense vyživuje střevní mikrobiom a podporuje tak zdravé ledviny.
  • Obohaceno o Omega-3 z rybího oleje a také o glukosamin a chondroitin sulfát
  • Vysoký obsah esenciálních aminokyselin a L-karnitinu

Jak může pomoci:

  • Výživa, která pomáhá chránit životně důležité funkce ledvin.
  • Složení, které zlepšuje schopnost běhat, chodit a skákat za pouhých 21 dní.
  • Pomáhá zvládat změny ve střevním mikrobiomu způsobené poruchou funkce ledvin.
  • Podporuje přirozenou schopnost budovat a udržovat svalovou hmotu.
  • S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů.

Další informace:

Hill's Prescription Diet k/d + Mobility krmivo s příchutí kuřete pro psy je kompletní dietetické krmivo na podporu funkce ledvin v případě chronického nebo dočasného selhání ledvin a na podporu metabolizmu kloubů v případech osteoartritidy u dospělých psů. Toto krmivo má nízký obsah fosforu, omezený obsah bílkovin, ale vysoce kvalitních, vysoký obsah EPA z celkových Omega-3 mastných kyselin a obsahuje Vitamin E.

Poraďte se se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by Prescription Diet krmiva mohla vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

Pro dosažení nejlepších výsledků je rozhodující důsledné dlouhodobé podávání tohoto výrobku tak, aby se všechny jeho přínosy stihly projevit.

Suché a mokré varianty je možné míchat nebo podávat současně.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Maso a živočišné deriváty (kuře 2 %), obiloviny, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, semínka, různé cukry, minerální látky, měkkýši a korýši. Směs prebiotik ActivBiome+ Kidney Defense (0,3 %): Betain, ovesné otruby, frukto-oligosacharidy. Zdroje bílkovin: Vepřová játra, kuřecí maso.

ANALYTICKÉ SLOŽENÍ: Bílkoviny 4,1 %, Obsah tuku 5,9 %, Hrubá vláknina 0,93 %, Hrubý popel 1,5 %, Vlhkost 74,0 %, Omega-3 mastné kyseliny 1,0 %, EPA 0,19 %, Vápník 0,21 %, Fosfor 0,07 %, Sodík 0,05 %, Draslík 0,22 %, Hořčík 0,03 %, na kg: Vitamin A 14 527 IU, Vitamin D3 266 IU, Vitamin E 201 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční aditiva: 3b103 (Železo) 17,4 mg, 3b202 (Jód) 0,6 mg, 3b405 (Měď) 2,9 mg, 3b502 (Mangan) 3,8 mg, 3b603 (Zinek) 44,7 mg, 3a920 (Betain) 1,4 g.

Dospělý: běžná aktivita

Váha psa - kg Množství na den — konzerva 370g
1 1/4
2 1/2
4 3/4
5 1
10 1 1/2
20 2 1/2
30 3 1/2
40 4 1/3
50 5
60+ 35 g na kg

Podávejte pouze toto krmivo. Před použitím / prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Doporučená doba podávání: podpora ledvinové funkce v případě chronické ledvinové nedostatečnosti: zpočátku nejvýše 6 měsíců (2 až 4 týdny v případě dočasné ledvinové nedostatečnosti); podpora metabolismu kloubů při osteoartróze: zpočátku nejvýše 3 měsíce. Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Prescription Diet

Revoluční výživa, která může změnit životy mazlíčků a pohodlí majitelů i veterinářů, kteří o ně pečují.

Zjistit více