ZLEPŠUJEME ŽIVOTY SPOLEČNĚ

Život je mnohem zábavnější, když je Váš pes zdravý. Proto spolupracujeme s veterináři, abychom Vám poskytli nejlepší řešení založené na výživě, které Vám pomůže znovu získat společný a bohatý život.

PARTNERSTVÍ, KTERÉ MÁ SMYSL

Bez ohledu na to, jakým zdravotním potížím Váš pes čelí, naše spojení s veterináři nám dává unikátní postavení pro nalezení řešení. Zeptejte se, jak by krmivo Prescription Diet™ mohlo pomoci Vašemu psovi.

NUTRIČNÍ VÝZKUM A INOVACE

Když zkombinujete náš vědecký přístup k výživě s odborností více než 220 veterinářů a odborníků na výživu po celém světě, je jasné, že jsme víc než jen pouhý výrobce krmiv pro domácí zvířata. Milujeme zvířata a pracujeme usilovně na tom, abychom změnili jejich životy.

NEODOLATELNÉ CHUTĚ

I ta nejlepší výživa na světě by neměla smysl, pokud by ji Váš pes nechtěl žrát. Nalákejte ho na chutné přísady, příjemné vůně a jedinečné tvary a textury, kterým psi jednoduše neodolají.

NÁŠ ZÁVAZEK KVALITY

Klid v duši se nedá ničím zaplatit. Proto se pouze ty nejlepší ingredience z nejspolehlivějších zdrojů mohou stát základem pro všechna krmiva Prescription Diet™. Výrobní závody pravidelně kontroluje tým Hill’s pro kvalitu i mnohé vládní agentury. Zjistit více.

KDE SE ZRODILA DIETETICKÁ VÝŽIVA

Začalo to jedním vodicím psem ze Seeing Eye™, jeho nejlepším přítelem a veterinářem, který měl vizi. Právě tak Dr. Mark Morris vytvořil dietetickou výživu před více než 75 lety. Od té doby každý den pracujeme na jejím vylepšení. Pokračujeme ve svém úsilí o inovace s průkopnickými výrobky, jako jsou krmiva Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic a další.

Kontrola hmotnosti

96 % psů zhublo během dvou měsíců v domácích podmínkách.

Péče o trávení

Vysoce stravitelné pro zvýšení absorpce živin.

Potravní přecitlivělost

Hydrolyzovaná bílkovina a zdroj jednoduchých sacharidů k minimalizaci nežádoucích účinků na krmivo.

Péče o močové cesty

Klinicky ověřeno, že podporuje kyselé pH moči a brání tak tvorbě struvitových krystalů.

Péče o ledviny

Klinicky ověřená výživa, která zlepšuje a prodlužuje kvalitu života.

Péče o Vašeho psa

ČLÁNKY A NÁSTROJE

Péče o mazlíčky