Nový začátek
v každém pytli.STOJÍ ZA TÍM VĚDA.

Prohlédněte si všechny produkty pro psy    Zeptejte se svého veterinárního lékaře

Značka Horizond

Klinicky ověřená výživa při zdravotních problémech, která změní vašemu zvířeti život

Trpí váš pes nějakými zdravotními problémy nebo má speciální výživové potřeby? Hill’s Prescription Diet je klinicky ověřená výživa doporučovaná veterinárními lékaři, která přispěje k co nejlepší kvalitě života vašeho zvířete.

reklamní obrázek zdraví močového ústrojí

PÉČE O MOČOVÝ SYSTÉM

Má-li váš pes problémy s močovým systémem, může to být frustrující pro něj i pro vás. Konzultovat problém s vaším veterinárním lékařem a zvolit vhodnou výživu je proto ideálním prvním krokem. Hill’s nabízí různá krmiva pro problémy s močovým systémem, a to včetně krmiva Prescription Diet c/d Multicare, které poskytuje výživu pro  regulaci a snížení rizika nejběžnějších močových kamenů.

reklamní obrázek udržování správné váhy

REGULACE HMOTNOSTI

Více než 55 % domácích mazlíčků trpí nadváhou. Přitom stačí pár kilo navíc a nadváha může zvýšit riziko zdravotních problémů. Dobrou zprávou je, že i v tomto případě může pomoci vhodná výživa. Nabídka Hill’s obsahuje krmiva pro regulaci hmotnosti,  včetně produktů Prescription Diet Metabolic, které psům díky aktivaci metabolismu přirozeně napomáhají ke snižování hmotnosti, zajistí jejich sytost a spokojenost.

reklamní obrázek zdraví ledvin

PÉČE O LEDVINY

Problémy s ledvinami vyžadují speciální péči po celý život, ovšem při užití správné výživy je lze efektivně zvládnout. Krmiva Prescription Diet určená pro zvířata, která mají problémy s ledvinami, pomáhají zachovat rovnováhu tekutin a minerálních látek v těle psa a zároveň i zachovává chuť k jídlu a svalovou hmotu.

reklamní obrátek péče o trávicí ústrojí

PÉČE O TRÁVICÍ SYSTÉM

Když má váš pes problémy s trávením, je to pro všechny nepříjemné. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo Prescription Diet pro péči o trávicí systém může zlepšit trávení vašeho psa a zklidnit potíže s trávením.

reklamní obrázek ctilivá kůže

PÉČE O KŮŽI

Dvěma hlavními důvody svědivosti kůže psa mohou být spouštěče přítomné v prostředí a přecitlivělost na složky v krmivu. Vhodná výživa může pomoci svědění zvládnout a současně zlepšit stav kůže a srsti.

reklamní obrázek ostatní zdravotní problémy

JINÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Krmiva Prescription Diet poskytují psům s běžnými i méně častými zdravotními problémy výživu, která se opírá o vědecké poznatky, aby zlepšila kvalitu jejich života.

#zeptejte-se-svěho-veterinárního-lékaře (ukotvení viditelné pouze pro autorizaci)

veterinář prohlíží psa

Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo by vám doporučil

Výběr krmiva pro psa nemusí být rozhodnutím jediné osoby. Promluvte si s vaším veterinárním lékařem o tom, jak by mohlo krmivo Prescription Diet vašemu psovi pomoci. Nevíte, kde začít? Stáhněte si náš seznam otázek pro veterinární lékaře.

Stáhnout seznam    Najít veterinárního lékaře

Vyhledat produkt

Vyberte konkrétní zdravotní problém, abyste se mohli blíže seznámit s výhodami našeho terapeutického krmiva pro psy.

produkt trávicí ústrojí

star star star star star 4,7 (203)

Používám to a doporučuji!

Moje fena byla na krmivu i/d kvůli problémům s žaludkem, ale kdykoli jsem chtěla přejít na běžné krmivo, bylo jí zase zle. Jednodušší bylo i nadále používat krmivo i/d. Říkám to všem klientům, jejichž mazlíčci trpí chronickými problémy s trávením. Krmivo i/d je skvělé pro krátkodobé i dlouhodobé užívání.

- sue5368, Paramus, NJ, USA

science plan pes

Hledáte výživu pro každý den?

Zachovejte pro svého zdravého psa tu nejvyšší kvalitu života díky krmivu Hill’s Science Plan, které skvěle chutná a je vytvořeno s ohledem na biologii psa pro každou fázi jeho života.

O krmivu Science Plan

Logo Hill's Pet Nutrition

Schváleno našimi partnery v oboru domácích mazlíčků

Více než 900 psů a koček z našeho globálního centra Pet Nutrition Centre (PNC) nám pomáhá vyvíjet výživu založenou na vědeckých poznatcích, od analýzy surovin po kontrolu jakosti, která dokáže změnit život vašeho domácího mazlíčka.

O centru Pet Nutrition Centre (PNC)

Vet Essentials

Multi-Benefit výživa

Multi-benefit výživa, která pomáhá proaktivně podporovat zdraví vašeho mazlíčka na profesionální úrovni. Vyvinuto ze specializovaných komponentů a s jedinečnou Hill's technologií tak, aby každá porce Vet essentials byla výživově hodnotná. Dostupné pouze u vašeho veterináře.
 

O krmivu Vet Essentials

Zeptejte se svého veterináře na speciální výživu, která je o krok napřed pro spokojený život domácích mazlíčků.

NAJÍT VETERINÁŘE