Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's PRESCRIPTION DIET

Gastrointestinal Biome mokré krmivo pro psy

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

370g

Hill's PRESCRIPTION DIET Gastrointestinal Biome krmivo s kuřetem pro psy je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech ke kompenzaci špatného trávení u dospělých psů. Toto krmivo obohacené o vlákninu má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

Hill’s Prescription Diet Gastrointestinal Biome je mokré krmivo pro psy s vysokým obsahem vlákniny, u něhož je klinicky ověřeno, že pomáhá upravit řídkou stolici během 24 hodin a zmírňuje riziko recidivy. Vyrobeno s technologií ActivBiome+, která rychle aktivuje střevní mikrobiom a pomáhá zvládat složité trávicí potíže.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče o trávicí systém

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

VELIKOST PLEMENE

Malá plemena, Střední plemena, Velká plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí, Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Zdravé trávení vašeho psa může být negativně ovlivněno mnoha věcmi a když má váš pes zažívací potíže, je to pro všechny zúčastněné velmi nepříjemný zážitek. Dobrou zprávou je, že můžete svému psovi pomoci, aby se cítil lépe, a to s pomocí krmiva, které revolučním způsobem mění způsob, jak přistupovat k problémům s GI reagujícími na vlákninu, tím, že zdraví mikrobiomu – jedinečného střevního ekosystému vašeho mazlíčka – staví do popředí péče o GI. Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill’s sestavili Prescription Diet Gastrointestinal Biome mokré krmivo pro psy s technologií ActivBiome+, což je patentovaná směs prebiotik, u které je klinicky ověřeno, že pomáhá upravit řídkou stolici během 24 hodin a zmírňuje riziko recidivy. Toto neodolatelné mokré krmivo má lahodnou příchuť kuřete a je vyrobeno ze zdravých přísad, které bude váš pes milovat

Jak funguje:

  • Průlomová technologie ActivBiome+ vyživuje mikrobiom vašeho mazlíčka
  • Unikátní směs prebiotické vlákniny
  • Vyživuje mikrobiom, aby produkovat prospěšná postbiotika

Jak může pomoci:

Je klinicky ověřeno, že Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome krmivo pomáhá upravit řídkou stolici během 24 hodin a zmírňuje riziko recidivy.

  • Rychle působí na výživu střevního mikrobiomu a podporuje zdravou stolici
  • Podporuje aktivitu prospěšných střevních bakterií a udržuje zdraví trávicího systému
  • Pomáhá omezit opakování zažívacích potíží

Další informace:

Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome mokré krmivo pro psy poskytuje veškerou výživu, kterou váš pes potřebuje. Poraďte se se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by Prescription Diet krmiva mohla vašemu psovi pomoci, aby si i nadále užíval šťastného a aktivního života.

Prescription Diet Gastrointestinal Biome krmivo pro psy je vysoce stravitelné a kompletní dietetické krmivo, které se používá ke zmírnění poruch vstřebávání

živin ve střevech a pro kompenzaci špatného trávení u psů. Toto krmivo obohacené o vlákninu má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Maso a živočišné deriváty, (kuře 7 %), obiloviny, deriváty rostlinného původu, oleje a tuky, minerální látky, ovoce, semínka, zelenina. Vysoce stravitelné přísady: Vepřová játra, kuřecí maso, rýže, živočišný tuk, rybí olej, rostlinný olej. Směs prebiotik ActivBiome+ (3,2 %): Mleté skořápky pekanových ořechů, lněné semínko, sušená dužina citrusů, sušená řepná dužina, sušené brusinky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 5,1 %, Obsah tuku 3,8 %, Hrubá vláknina 1,9 %, Hrubý popel 1,9 %, Vlhkost 74,0 %, Vápník 0,29 %, Fosfor 0,16 %, Sodík 0,11 %, Draslík 0,24 %, Hořčík 0,03 %; na kg: Vitamin A 11 896 IU, Vitamin D3 204 IU.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 17,8 mg, 3b202 (Jód) 0,6 mg, 3b405 (Měď) 2,9 mg, 3b502 (Mangan) 3,9 mg, 3b603 (Zinek) 45,7 mg.

Dospělý: běžná aktivita

Váha psa - kg Množství na den — konzerva 370g
1 1/3
2 1/2
4 1
5 1
10 1 3/4
20 3
30 4
40 5
50 6
60+ 40 g na kg

Požádejte svého veterináře o konkrétní pokyny ke krmení vašeho mazlíčka. Toto je pouze orientační. Gramy jsou nejpřesnější formou odměřování. Pro nejlepší výsledky:

– Přechod na toto nové krmivo by měl probíhat postupně v průběhu minimálně 7 dní.

– Podávejte výhradně doporučené suché a mokré krmivo Prescription Diet.

– Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě.

– Svého mazlíčka nechávejte pravidelně prohlédnout u veterináře.

– Nevyužitý zbytek krmiva zakryjte a uchovávejte v chladu.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Prescription Diet

Revoluční výživa, která může změnit životy mazlíčků a pohodlí majitelů i veterinářů, kteří o ně pečují.

Zjistit více