Míchání krmiv

 

V praxi je velmi časté používání vlhké stravy k doplnění nebo k zalití suchých granulí. Výzkum však prokazuje, že mnoho koček, které jsou krmeny terapeutickým suchým krmivem, rovněž dostává vlhkou stravu ze supermarketů. Pro správnou funkčnost terapeutické kočičí stravy je však zcela zásadní, aby byla podávána samostatně.

Proto NENÍ doporučeno míchat krmiva značky Hill's s jinými krmivy. Míchání s vlhkými krmivy pro kočky jiných výrobců může vést:

  • ke zředění přesné nutriční rovnováhy krmiv Hill's,
  • k nežádoucímu příbytku váhy,
  • k vystavení kočky vyšším dávkám určitých minerálů.

Společnost Hill's nabízí celou řadu produktů bez nadbytku soli, s klinicky ověřenými antioxidanty a více než 50 mimořádně důležitými živinami, vitamíny a minerály. Jedná se o zcela přesně vyváženou stravu, která byla sestavena za účelem zlepšení zdravotního stavu Vaší kočky a prodloužení jejího života.

Pokud chcete své kočce poskytnout pestřejší stravu, poraďte se se svým veterinářem o doplnění suché stravy Vaší kočky o vlhká krmiva Hill's™ Science Plan™ nebo Hill's™ Prescription Diet™. Tato krmiva se prodávají v plechovkách nebo kapsičkách a jedná se o jediná možná vlhká krmiva, kterými lze efektivně doplnit suchá krmiva Hill's.

Klepnutím sem vyhledáte veterináře ve své oblasti a dodavatele produktů Hill's. Rovněž si můžete prohlédnout kompletní sortiment produktů Hill's v našem přehledu produktů.

Péče o Vašeho mazlíčka

ČLÁNKY A NÁSTROJE

Péče o mazlíčky