Hill’s Pet Nutrition Logo

FOOD, SHELTER
& LOVE

Najít útulek

Pomáháme zvířatům 365 dnů v roce

Program Food, Shelter & Love společnosti Hill’s pomohl již více než 11 milionům opuštěných zvířat z útulků najít trvalý domov, věnoval krmiva v hodnotě více než 235 milionů eur a stal se partnerem více než 1 000 útulků po celém světě. Přidejte se k nám a pomozte zvířatům z útulků najít jednou provždy svou rodinu. Jak můžete pomoci:

Kupte pytel a
pomozte chlupáčům v útulcích

Společnost Hill’s obětavě pomáhá nakrmit zvířata v útulcích. Každým nákupem krmiv Hill’s podpoříte naší snahu nakrmit tato milující stvoření.

Staňte se našimi partnery a pomozte nám poskytnout zvířatům v útulcích vysoce kvalitní krmivo, které potřebují,
a dát jim druhou šanci na adopci do nových trvalých domovů.

Jak postupovat, když se rozhodnete adoptovat zvíře z útulku?

Poradíme vám! V naší mini videosérii jsme se zaměřili na hlavní otázky adopce. Jak si vybrat správný útulek a jak vlastně postupovat nejen před, ale i po adopci nového čtyřnohého člena rodiny? Rady a tipy si můžete pustit na našem YouTube kanálu.

Počátkem koronavirové krize v březnu 2020 jsme spustili záchranný projekt na podporu všech dobrých srdcí a ochotných rukou, kteří se i přes nepředvídatelnost a nejistotu rozhodli nejen svůj čas, ale v mnoha případech i finance věnovat do péče o opuštěné domácí mazlíčky.

Díky projektu #PodporujemeÚtulky, který jsme rozeběhli na našich profilech sociálních sítí Facebook a Instagram, můžeme pomáhat všem oficiálně zapsaným psím a kočičím útulkům po celé České republice a Slovensku. A alespoň krmivovou pomocí poděkovat všem ošetřovatelům za jejich oddanou péči v této nejisté době.

Za první měsíce koronavirové krize jsme darovali více kilogramů krmiva než za celý předchozí rok. Na konci roku jsme se zastavili na více než 9700 kg darované výživy. Od března 2020 jsme krmivovou pomoc poskytli například těmto útulkům: Nalezenci Šumaváci, Depozitum Beruška, Bulhary, Docasky DeDe, U Koček a Kočky SOS.

Díky programu Food, Shelter & Love od roku 2002 poskytujeme útulkům potřebnou výživu proměňující životy zvířat, aby i tito mazlíčci bez domova mohli najít svou novou rodinu. Napořád! Stejně tak jako se poštěstilo například Skyler. Její příběh najdete v tomto videu.

Adopt Icon

Adopce nového domácího mazlíčka

Jste na nového chlupáče připraveni? Mnoho útulků změnilo adopční podmínky tak, aby zajistily své komunitě bezpečí. Nejlepším prvním krokem bude, když do útulku zavoláte a předem si domluvíte návštěvu.

Zobrazit tipy k adopci

Girl petting a dog
Foster icon

Dočasná péče

Nemáte jistotu, zda jste dostatečně připravení na celoživotní závazek související s adopcí zvířete? Pokud poskytnete psovi nebo kočičce dočasnou péči, ušetříte místo v útulku a zároveň zvířeti z útulku pomůžete se socializací.

Zobrazit tipy k dočasné péči

Donate Icon

Poskytnutí daru

Existuje mnoho způsobů, jak poskytnout útulku dar. Projděte si tento seznam položek, které útulky běžně potřebují.

Najít nejbližší útulek

 • Deky nebo ručníky
 • Krmivo/pamlsky
  pro psy a kočky
 • Zachovalé hračky
  ke kousání
 • Vodítka
  nebo postroje
 • Pelíšky
 • Kancelářské potřeby
 • Dezinfekce na ruce
 • Pytle na odpadky
 • Finanční dary
Man holding a cat
Volunteer icon

Dobrovolné práce

Jednou z nejlepších možností je dobrovolná výpomoc
v místním útulku. Zde uvádíme několik různých činností,
kterými můžete přispět.

VENČENÍ PSŮ

Psi z útulků se socializují, mají možnost dostat se
na čerstvý vzduch a každý den se trochu protáhnout.

FOTOGRAFOVÁNÍ

Pořizujte fotografie, které vystihují osobnost každého zvířete a tím podpořte jejich adopci.

PRANÍ PRÁDLA

Útulky stále potřebují čisté pelíšky, prostěradla a ručníky.

ZÁCHRANA ZVÍŘAT

Dobrovolníci zachraňují zvířata ohrožená z důvodu různých krizí nebo přírodních katastrof.

Každý útulek má vlastní potřeby, proto jim zavolejte a zeptejte se, jakou pomoc nejvíce potřebují.

Najít nejbližší útulek

Čím se Hill’s odlišuje

Hill’s je více než jen firma – je to poslání. Přemýšlíme nad potřebami vašich domácích mazlíčků - abyste si mohli užívat přítomnost společně. Vyvíjíme krmiva, která podporují vašeho čtyřnohého hrdinu na každém kroku.

Zjistit více

Zóna pro nové páníčky

Abychom pomohli vám i vašemu mazlíčkovi na začátku společného života, shromáždili jsme na jednom místě všechny potřebné nástroje, tipy a zdroje pro páníčky.

Prozkoumat nyní

Najít správné krmivo   

Objevte, co naše pečlivě vybrané složky, přesná výživa a vysoké standardy kvality mohou udělat pro vašeho mazlíčka. Přece jen, když je zdravější, je i šťastnější.

Nakoupit krmivo pro psy

Nakoupit krmivo pro kočky

Share icon

Nemůžete se v současné době podělit o svůj domov? Staňte se zastáncem zvířat z útulků.

Sdílejte ideu projektu #PoslaniPrateleNaveky prostřednictvím sociálních sítí a povzbuďte vaše přátelé k účasti nebo adopci zvířat.
Pomozte ještě dnes!