Hubnutí a udržení hmotnosti potvrzené v reálných podmínkách  

Publikováno
min čtení

Pokud máte zvíře s nadváhou, nejste na to sami. Téměř každé třetí domácí zvíře v UK trpí nadváhou, protože mnoho majitelů si myslí, že více krmiva znamená více lásky.

Nyní je zde nové krmivo pro udržení správné hmotnosti, jehož účinek je prokázán v domácích podmínkách: Hill’s™ Prescription Diet™ Metabolic Advanced Weight Solution. Majitelé, kteří krmili Metabolicem své psy a kočky říkají, že používání tohoto krmiva bylo snadné a jejich zvíře se cítilo syté a spokojené. A skutečně 88% těchto zvířat zhublo během pouhých dvou měsíců.

Metabolic je jiný, protože přirozeně aktivuje schopnost těla spalovat přebytečné tuky a tak uvidíte výsledek.

Související články

Související výrobky

 • HILL'S SCIENCE PLAN Adult Dog Food with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Canine Adult with Chicken

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Medium Adult Dog Food with Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ kuře je vytvořeno k podpoře svaloviny a životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů, kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin.
 • Hill's® Science Diet® Adult Perfect Weight Chicken & Vegetable Entrée dog food

  <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.