Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS Adult krmivo pro psy s křehkým kuřetem a zeleninou

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

363g

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz.

K dostání pouze u veterináře. Hill's VET ESSENTIALS krmivo pro dospělé psy s lahodným, křehkým kuřetem a zeleninou poskytuje pokrokovou výživu s 5 základními zdravotními přínosy pro vašeho psa.

  • Trávení Podporuje zdravé trávení.
  • Zdravé svalstvo: Podporuje zdravé svalstvo
  • Životně důležité orgány: Podporuje zdraví životně důležitých orgánů
  • Kůže a srst: Podporuje zdravou kůži a srst
  • Imunita: Klinicky ověřené antioxidanty pro zdravý imunitní systém

Další informace:

Zdravá strava, zdravé tělo – to platí pro vás i vašeho mazlíčka. Již přes 75 let Hill's zkoumá, jak udržet zvířata na vrcholu zdraví.

Každé krmivo Hill's VET ESSENTIALS má jedinečné složení s 5 základními zdravotními přínosy pro vašeho mazlíčka a je k dostání výhradně u vašeho veterináře. Kvalitní výživa spolu s dostatečným množstvím pohybu a pravidelnými kontrolami u veterináře maximalizuje potenciál vašeho mazlíčka na šťastnější, zdravější budoucnost.

Vyrobeno v USA z globálních surovin, kterým můžete důvěřovat.

Naše krmivo se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Tyto suroviny musí splňovat naše přísné standardy na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život zvířatům v útulku. Každou koupí krmiva Hill's VET ESSENTIALS pomáháte nakrmit více než 100 000 mazlíčků bez domova, 365 dnů v roce. Více se dozvíte na hillsfoodshelterlove.com.

100% záruka spokojenosti. Nepochybujeme, že bude váš mazlíček s krmivy Hill's VET ESSENTIALS spokojen. Jsme si tím tak jistí, že nabízíme záruku 100% vrácení peněz.*

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI   KLÍČOVÉ VÝHODY
Vysoce kvalitní ingredience Vyvážený obsah Podporuje zdravé trávení
Bílkovina Lahodné kuře Podporuje zdravé svalstvo
Vitamíny a minerály Kontrolovaný obsah Podporuje zdraví životně důležitých orgánů
Omega mastné kyseliny a vitamín E Obsaženo Podporuje zdravou kůži a srst
Jedinečná antioxidační formule Jedinečná, klinicky ověřená hladina antioxidantů ; Vysoký obsah vitamínu E Neutralizuje volné radikály a podporuje imunitní systém.

Krmiva Hill's jsou k dostání jako granule, pamlsky a konzervy, aby vyhovovala specifickým potřebám vašeho psa. Můžete si vybrat z mnoha lahodných příchutí, které si váš pes zamiluje.

Doporučeno pro:

Dospělí psi středně velkých plemen ve věku 1 až 6 let.

Není určeno pro:

Štěňata a březí nebo kojící feny.

Během březosti nebo kojení by měly feny přejít na granule Hill's VET ESSENTIALS GROWTH pro štěňata (ne však na VET ESSENTIALS GROWTH krmivo pro štěňata velkých plemen).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 11 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí (17%), vepřové, mrkev, rýžový škrob, bramborový škrob, cukry, sušená vepřová bílkovina, moučka z hrachových otrub, hnědá rýže, hrachová mouka, hrách, minerální látky, proteinový hydrolyzát, lněné semínko, kuřecí bujón, sušené brambory, sušený špenát. Zelenina celkem 4,5%.

ANALYTICAL CONSTITUENTS: Protein 6.7%, Fat content 3.0%, Crude fibre 0.77%, Crude ash 1.6%, Moisture 79.1%, Calcium 0.26%, Phosphorus 0.17%, Sodium 0.14%, Potassium 0.24%, per kg: Vitamin A 14,400IU, Vitamin D3 240IU.

ADDITIVES PER KG: Nutritional additives: 3b103 (Iron) 40.0mg, 3b202 (Iodine) 0.6mg, 3b405 (Copper) 1.2mg, 3b503 (Manganese) 1.0mg, 3b603 (Zinc) 27.5mg; coloured with natural caramel.

Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Konzervy 363g
2.5 3/4
5 1 1/3
7.5 1 3/4
10 2 1/4
20 3 2/3
30 5
40 6
50 1 1/4
60 + 1 1/3 na kg

UŽITEČNÉ TIPY

  • Zbylou porci přikryjte a uchovávejte v lednici.
  • Upravte dávky krmiva dle potřeby, aby byla zachována optimální váha. V případě nejasností se poraďte se svým veterinářem.
  • Podáváte krmivo poprvé? Míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva po dobu 7 dnů.
  • Vždy musí být k dispozici čerstvá voda!
  • Věkem se mohou nutriční potřeby zvířete měnit. Při každé kontrole se informujte u svého veterináře.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More