Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT mokré krmivo pro dospělé psy

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

363g

Kompletní krmivo s lahodným kuřetem a zeleninou pro dospělé psy ve věku 1-6 let.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT mokré krmivo s křehkým kuřetem a zeleninou pro psy (konzerva pro dospělé psy ve věku 1-6 let) je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, která nabízí klinicky ověřené klíčové přínosy a je speciálně zaměřená na podporu zdravého trávení a celkové pohody. Složení s vysoce kvalitní bílkovinou pro svalovou hmotu a kontrolovaným obsahem minerálních látek pro zdravé životně důležité orgány. Skvěle chutnající výživa pro lepší dnešek a spoustu dalších zítřků. Mokrá krmiva mají nutriční přínosy srovnatelné s našimi suchými krmivy a mohou pomoci zvýšit příjem vody u vašeho mazlíčka. Představují tak skvělý způsob, jak uspokojit potřebu rozmanitosti u vašeho psa, protože nabízejí mnoho způsobů pro míchání mokrého a suchého krmiva.

PŘÍCHUŤ

s křehkým kuřetem a zeleninou

VELIKOST PLEMENE

Střední plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT konzervy mokrého krmiva s křehkým kuřetem a zeleninou v chutné omáčce pro dospělé psy ve věku 1-6 let poskytují kompletní, všestranně prospěšnou výživu dostupnou pouze u veterinářů, která nabízí klinicky ověřené klíčové přínosy speciálně zaměřené na zdravé životně důležité orgány vašeho psa. Konzerva obsahuje klinicky ověřené antioxidanty pro zdravý imunitní systém, aby pes zůstával déle fit. S neodolatelnou chutí, kterou bude váš pes milovat. Pro lepší dnešek – a spoustu dalších zítřků.

Jak může pomoci:

Zdravé trávení: Podporuje zdravé trávení a celkovou pohodu díky optimální směsi vlákniny.

Podpora svalů: Podporuje svaly vašeho psa prostřednictvím vysoce kvalitní bílkoviny.

Podpora životně důležitých orgánů: Přispívá ke zdraví životně důležitých orgánů díky vyváženému množství minerálních látek.

Zdravá kůže a srst: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6 a Vitaminem E.

Podpora imunitního systému: Podporuje zdravý imunitní systém prostřednictvím silných klinicky ověřených antioxidantů.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno zodpovědně. Více informací najdete na https://www.hillspet.cz/about-us/sustainability/responsibly-made


Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.


Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách www.hillspet.co.uk/shelter-program .

100% záruka spokojenosti: Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill's VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT výživa je dostupná v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Dospělí psi od 1 roku do 6 let věku, na podporu celoživotního zdraví.

Není určeno pro:

Štěňata do věku 1 roku.

Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata (spíše než na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata velkých plemen).

Kastrovaní psi.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuře (17 %), vepřové maso, mrkev, rýžový škrob, bramborový škrob, různé cukry, sušená vepřová bílkovina, moučka z hrachových otrub, hnědá rýže, hrachová mouka, hrášek, minerální látky, proteinový hydrolyzát, lněné semínko, kuřecí vývar v prášku, sušené brambory, špenátový prášek. Zelenina celkem 4,5 %.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 6,3 %, Obsah tuku 3,3 %, Hrubá vláknina 0,62 %, Hrubý popel 1,4 %, Vlhkost 81,1 %, Vápník 0,34 %, Fosfor 0,18 %, Sodík 0,15 %, Draslík 0,21 %, Hořčík 0,02%; na kg: Vitamin A 14 400 IU, Vitamin D3 240 IU.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 40,0 mg, 3b202 (Jód) 0,6 mg, 3b405 (Měď) 1,2 mg, 3b503 (Mangan) 1,0 mg, 3b603 (Zinek) 27,5 mg, barveno přírodním karamelem.

Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Konzervy 363g
2.5 3/4
5 1 1/3
7.5 1 3/4
10 2 1/4
20 3 2/3
30 5
40 6
50 1 1/4
60 + 1 1/3 na kg

Dospělý: běžná aktivita

Váha psa - kg Množství na den - 12.8 oz (363 g) Konzervy
2,5 3/4
5 1 1/4
10 2 1/4
20 4
30 5 1/4
40 6 1/2
50 7 3/4
60+ 50 g na kg

UŽITEČNÉ TIPY:

Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašich mazlíčků se během života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí; mohlo by dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

805 kcal/kg

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 6.3 %
Tuky 3.3 %
Sacharidy (NFE) 7.3 %
Hrubá vláknina 0.6 %
Vápník 0.34 %
Fosfor 0.18 %
Draslík 0.21 %
Sodík 0.15 %
Hořčík 0.018 %
Vitamin C 0 ppm
Vitamin E 0 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0 %
Omega-6 mastné kyseliny 0 %

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More