Míchání krmiv  

Published by
min čtení

Majitelé svým psům s oblibou doplňují nebo ochucují suché granule vlhkými krmivy. Ve skutečnosti z výzkumů vyplývá, že spousta psů kromě léčebných granulátů dostává i konzervovaná krmiva ze supermarketů. Aby léčebné krmivo mohlo správně účinkovat, je velmi důležité krmit psa pouze touto stravou. Proto se NEDOPORUČUJE míchat krmiva Hill's s jinými krmivy. Mícháním s vlhkými krmivy jiné značky než Hill's můžete:

 • narušit dokonalou rovnováhu výživy Hill's
 • způsobit nežádoucí nárůst hmotnosti
 • vystavit svého psa vyšším hladinám určitých minerálůBrown dog eating food out of a blue bowl in the backyard.

Hill's nabízí širokou škálu produktů bez zvýšeného obsahu soli, s klinicky ověřenými antioxidanty a více než 50 nezbytně důležitými živinami, vitamíny a minerály. Jde o nejlepší produkty s dokonale vyváženou výživou připravenou tak, aby podporovala zdraví a dlouhověkost Vašeho mazlíčka. Pokud chcete svému psovi dopřát pestřejší stravu, poraďte se se svým veterinářem o možnosti doplnění suché stravy Vašeho psa vlhkými krmivy Hill's™ Science Plan™ nebo Hill's™ Prescription Diet™. Obě tyto řady jsou k dispozici v konzervách různých velikostí a představují jediná vlhká krmiva, která mohou efektivně doplnit granuláty Hill's.

 

 

 

Související články

Související výrobky

 • Science Plan™ Canine Adult Light with Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Light s kuřetem je vytvořeno pro udržení optimální hmotnosti. S přídavkem klinicky prokázaných antioxidantů a L-karnitinem k podpoře spalování tuků. 
 • Science Plan™ Canine Adult Perfect Weight Medium

  <p><span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.  
 • VetEssentials™ NeuteredDog Medium

  <p>Revoluční výživa, u níž je prokázáno, že pomáhá psům po kastraci udržet optimální kondici a zdraví. S vysokým obsahem antioxidantů k podpoře imunitního systému a se skvělou chutí, kterou bude váš pes milovat.  </p><p> </p>
 • Prescription Diet™ Metabolic Canine Original

  <p></p><ul><li>Redukce váhy bez strádání – 96 % psů zhublo v domácích podmínkách za 2 měsíce, 90 % psů program ke snížení hmotnosti dokončilo.<br></li><li>Není nutné porce přesně odměřovat.</li><li>Klinický prokázáno, že díky krmivu pes po ukončení procesu hubnutí váhu znovu nenabere. <br></li></ul><p><br><b>Více informací a doporučení, co je pro Vašeho psa nejlepší, získáte od svého veterináře.</b></p><p></p>