Míchání krmiv  

Published by
min čtení

Majitelé svým psům s oblibou doplňují nebo ochucují suché granule vlhkými krmivy. Ve skutečnosti z výzkumů vyplývá, že spousta psů kromě léčebných granulátů dostává i konzervovaná krmiva ze supermarketů. Aby léčebné krmivo mohlo správně účinkovat, je velmi důležité krmit psa pouze touto stravou. Proto se NEDOPORUČUJE míchat krmiva Hill's s jinými krmivy. Mícháním s vlhkými krmivy jiné značky než Hill's můžete:

 • narušit dokonalou rovnováhu výživy Hill's
 • způsobit nežádoucí nárůst hmotnosti
 • vystavit svého psa vyšším hladinám určitých minerálůBrown dog eating food out of a blue bowl in the backyard.

Hill's nabízí širokou škálu produktů bez zvýšeného obsahu soli, s klinicky ověřenými antioxidanty a více než 50 nezbytně důležitými živinami, vitamíny a minerály. Jde o nejlepší produkty s dokonale vyváženou výživou připravenou tak, aby podporovala zdraví a dlouhověkost Vašeho mazlíčka. Pokud chcete svému psovi dopřát pestřejší stravu, poraďte se se svým veterinářem o možnosti doplnění suché stravy Vašeho psa vlhkými krmivy Hill's™ Science Plan™ nebo Hill's™ Prescription Diet™. Obě tyto řady jsou k dispozici v konzervách různých velikostí a představují jediná vlhká krmiva, která mohou efektivně doplnit granuláty Hill's.

 

 

 

Související články

Související výrobky

 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ Lamb with Rice

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ Jehně s rýží je vytvořeno k podpoře zažívání a udržení pevné svaloviny. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a vysoce stravitelným jehněčím.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Turkey

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Turkey je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Diet™ Adult Chicken & Barley Entrée Dog Food

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.