Míchání krmiv  

Published by
min čtení

Majitelé svým psům s oblibou doplňují nebo ochucují suché granule vlhkými krmivy. Ve skutečnosti z výzkumů vyplývá, že spousta psů kromě léčebných granulátů dostává i konzervovaná krmiva ze supermarketů. Aby léčebné krmivo mohlo správně účinkovat, je velmi důležité krmit psa pouze touto stravou. Proto se NEDOPORUČUJE míchat krmiva Hill's s jinými krmivy. Mícháním s vlhkými krmivy jiné značky než Hill's můžete:

 • narušit dokonalou rovnováhu výživy Hill's
 • způsobit nežádoucí nárůst hmotnosti
 • vystavit svého psa vyšším hladinám určitých minerálůBrown dog eating food out of a blue bowl in the backyard.

Hill's nabízí širokou škálu produktů bez zvýšeného obsahu soli, s klinicky ověřenými antioxidanty a více než 50 nezbytně důležitými živinami, vitamíny a minerály. Jde o nejlepší produkty s dokonale vyváženou výživou připravenou tak, aby podporovala zdraví a dlouhověkost Vašeho mazlíčka. Pokud chcete svému psovi dopřát pestřejší stravu, poraďte se se svým veterinářem o možnosti doplnění suché stravy Vašeho psa vlhkými krmivy Hill's™ Science Plan™ nebo Hill's™ Prescription Diet™. Obě tyto řady jsou k dispozici v konzervách různých velikostí a představují jediná vlhká krmiva, která mohou efektivně doplnit granuláty Hill's.

 

 

 

Související články

Související výrobky

 • HILL'S SCIENCE PLAN Adult Dog Food with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Canine Adult with Chicken

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's Science Plan MEDIUM ADULT DOG FOOD with CHICKEN

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ kuře je vytvořeno k podpoře svaloviny a životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů, kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Dog Food with Chicken & Vegetables

  <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.