Má Váš pes citlivý žaludek?  

Publikováno
min čtení

Někteří psi mohou mít citlivý žaludek a jsou náchylní k rozvoji zažívacích problémů. Určitá plemena, jako například německý ovčák, jsou citlivější než jiná. Existuje několik indikátorů, které mohou naznačovat, že má Váš pes citlivější trávicí systém. Tyto příznaky zahrnují častější zvracení, nadýmání a zapáchající nebo čas od času řídkou stolici. Zmíněné známky mohou, ale nemusejí souviset s méně stravitelnou potravou. V každém případě však platí, že má-li Váš pes citlivější trávicí soustavu, prospěje mu krmivo speciálně připravené právě pro tyto případy, aby mohl žít plně aktivní a zdravý život.

Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Sensitive Stomach obsahuje velmi kvalitní složky, jako jsou vejce, kuře a rýže, které jsou snadno stravitelné a pomáhají zajistit optimální vstřebávání živin. Šetrnému trávení pomáhá optimální rovnováha vysoce stravitelných bílkovin a tuku ve formě jedinečné směsi zdrojů vlákniny pro podporu zdravého trávicího ústrojí. Tato pokroková výživa pro pohodlné trávení také podporuje lesklou srst a pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost.

Pokud se příznaky zhorší nebo je budete pozorovat častěji, případně pokud má Váš pes potíže s udržením ideální hmotnosti, navštivte svého veterináře, který Vám pomůže vyloučit jiné příčiny.

Díky klinicky ověřenému antioxidačnímu složení, které podporuje zdravý imunitní systém, je krmivo Hill’s Science Plan Sensitive Stomach vhodné pro každodenní krmení dospělých psů s citlivým trávicím systémem.

Související články

Související výrobky