Má Váš pes citlivý žaludek?  

Published by
min čtení

Někteří psi mohou mít citlivý žaludek a jsou náchylní k rozvoji zažívacích problémů. Určitá plemena, jako například německý ovčák, jsou citlivější než jiná. Existuje několik indikátorů, které mohou naznačovat, že má Váš pes citlivější trávicí systém. Tyto příznaky zahrnují častější zvracení, nadýmání a zapáchající nebo čas od času řídkou stolici. Zmíněné známky mohou, ale nemusejí souviset s méně stravitelnou potravou. V každém případě však platí, že má-li Váš pes citlivější trávicí soustavu, prospěje mu krmivo speciálně připravené právě pro tyto případy, aby mohl žít plně aktivní a zdravý život.

Krmivo Hill’s™ Science Plan™ Sensitive Stomach obsahuje velmi kvalitní složky, jako jsou vejce, kuře a rýže, které jsou snadno stravitelné a pomáhají zajistit optimální vstřebávání živin. Šetrnému trávení pomáhá optimální rovnováha vysoce stravitelných bílkovin a tuku ve formě jedinečné směsi zdrojů vlákniny pro podporu zdravého trávicího ústrojí. Tato pokroková výživa pro pohodlné trávení také podporuje lesklou srst a pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost.

Pokud se příznaky zhorší nebo je budete pozorovat častěji, případně pokud má Váš pes potíže s udržením ideální hmotnosti, navštivte svého veterináře, který Vám pomůže vyloučit jiné příčiny.

Díky klinicky ověřenému antioxidačnímu složení, které podporuje zdravý imunitní systém, je krmivo Hill’s Science Plan Sensitive Stomach vhodné pro každodenní krmení dospělých psů s citlivým trávicím systémem.

Související články

Související výrobky

 • HILL'S SCIENCE PLAN Adult Dog Food with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Canine Adult with Chicken

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's Science Plan MEDIUM ADULT DOG FOOD with CHICKEN

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ kuře je vytvořeno k podpoře svaloviny a životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů, kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Dog Food with Chicken & Vegetables

  <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.