Rizika nadměrného příjmu soli  

Published by
min čtení

Sůl je důležitou součástí stravy Vašeho psa a hraje stěžejní roli v jeho kondici. Sůl (tedy chlorid sodný) udržuje tělesné tekutiny a je potřebná pro správné fungování orgánů a nervového systému.

Může se přidávat do produktů, aby se zlepšila jejich chuť.

Nadměrný příjem soli může vést ke zvýšenému krevnímu tlaku a ke zhoršení příznaků onemocnění srdce. Také většina psů s onemocněním ledvin trpí hypertenzí. Především pokud už je pes starší, mohou se u něj tyto stavy vyskytovat, aniž by o tom jeho majitel věděl.

Protože lze vynikající chuti dosáhnout i bez zbytečně vysokých hladin soli, u nás v Hill's™ její obsah v našich produktech přísně omezujeme, aniž by tím jakkoli utrpěla chuť krmiva nebo jeho nutriční hodnota. Dobře totiž víme, že psi v různých fázích života a se specifickými nutričními požadavky potřebují krmivo s dokonale vyváženým obsahem vitamínů, minerálů a velmi kvalitních složek.

U krmiv Hill's™ Science Plan™ si můžete být jistí, že se Vašemu psovi této dokonalé rovnováhy živin dostane, bez rizik spojených s nadměrným obsahem soli. A co víc, naše krmivo mu bude chutnat, za to Vám ručíme.

Související články

Související výrobky

 • Science Plan™ Canine Adult Light with Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Light s kuřetem je vytvořeno pro udržení optimální hmotnosti. S přídavkem klinicky prokázaných antioxidantů a L-karnitinem k podpoře spalování tuků. 
 • Science Plan™ Canine Adult Perfect Weight Medium

  <p><span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.  
 • VetEssentials™ NeuteredDog Medium

  <p>Revoluční výživa, u níž je prokázáno, že pomáhá psům po kastraci udržet optimální kondici a zdraví. S vysokým obsahem antioxidantů k podpoře imunitního systému a se skvělou chutí, kterou bude váš pes milovat.  </p><p> </p>
 • Prescription Diet™ Metabolic Canine Original

  <p></p><ul><li>Redukce váhy bez strádání – 96 % psů zhublo v domácích podmínkách za 2 měsíce, 90 % psů program ke snížení hmotnosti dokončilo.<br></li><li>Není nutné porce přesně odměřovat.</li><li>Klinický prokázáno, že díky krmivu pes po ukončení procesu hubnutí váhu znovu nenabere. <br></li></ul><p><br><b>Více informací a doporučení, co je pro Vašeho psa nejlepší, získáte od svého veterináře.</b></p><p></p>