Rizika nadměrného příjmu soli  

Published by
min čtení

Sůl je důležitou součástí stravy Vašeho psa a hraje stěžejní roli v jeho kondici. Sůl (tedy chlorid sodný) udržuje tělesné tekutiny a je potřebná pro správné fungování orgánů a nervového systému.

Může se přidávat do produktů, aby se zlepšila jejich chuť.

Nadměrný příjem soli může vést ke zvýšenému krevnímu tlaku a ke zhoršení příznaků onemocnění srdce. Také většina psů s onemocněním ledvin trpí hypertenzí. Především pokud už je pes starší, mohou se u něj tyto stavy vyskytovat, aniž by o tom jeho majitel věděl.

Protože lze vynikající chuti dosáhnout i bez zbytečně vysokých hladin soli, u nás v Hill's™ její obsah v našich produktech přísně omezujeme, aniž by tím jakkoli utrpěla chuť krmiva nebo jeho nutriční hodnota. Dobře totiž víme, že psi v různých fázích života a se specifickými nutričními požadavky potřebují krmivo s dokonale vyváženým obsahem vitamínů, minerálů a velmi kvalitních složek.

U krmiv Hill's™ Science Plan™ si můžete být jistí, že se Vašemu psovi této dokonalé rovnováhy živin dostane, bez rizik spojených s nadměrným obsahem soli. A co víc, naše krmivo mu bude chutnat, za to Vám ručíme.

Související články

Související výrobky

 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ Lamb with Rice

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ Jehně s rýží je vytvořeno k podpoře zažívání a udržení pevné svaloviny. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a vysoce stravitelným jehněčím.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Turkey

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Turkey je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Diet™ Adult Chicken & Barley Entrée Dog Food

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.