Rizika nadměrného příjmu soli  

Published by
min čtení

Sůl je důležitou součástí stravy Vašeho psa a hraje stěžejní roli v jeho kondici. Sůl (tedy chlorid sodný) udržuje tělesné tekutiny a je potřebná pro správné fungování orgánů a nervového systému.

Může se přidávat do produktů, aby se zlepšila jejich chuť.

Nadměrný příjem soli může vést ke zvýšenému krevnímu tlaku a ke zhoršení příznaků onemocnění srdce. Také většina psů s onemocněním ledvin trpí hypertenzí. Především pokud už je pes starší, mohou se u něj tyto stavy vyskytovat, aniž by o tom jeho majitel věděl.

Protože lze vynikající chuti dosáhnout i bez zbytečně vysokých hladin soli, u nás v Hill's™ její obsah v našich produktech přísně omezujeme, aniž by tím jakkoli utrpěla chuť krmiva nebo jeho nutriční hodnota. Dobře totiž víme, že psi v různých fázích života a se specifickými nutričními požadavky potřebují krmivo s dokonale vyváženým obsahem vitamínů, minerálů a velmi kvalitních složek.

U krmiv Hill's™ Science Plan™ si můžete být jistí, že se Vašemu psovi této dokonalé rovnováhy živin dostane, bez rizik spojených s nadměrným obsahem soli. A co víc, naše krmivo mu bude chutnat, za to Vám ručíme.

Související články

Související výrobky

 • HILL'S SCIENCE PLAN Adult Dog Food with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Canine Adult with Chicken

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's Science Plan MEDIUM ADULT DOG FOOD with CHICKEN

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ kuře je vytvořeno k podpoře svaloviny a životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů, kvalitních bílkovin a omega-3 mastných kyselin.
 • HILL'S SCIENCE PLAN Perfect Weight Dog Food with Chicken & Vegetables

  <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.