Dopřávejte vašemu psovi s jídlem i bez

Publikováno
$readingTime

Objevte krmivo, které vyhovuje výživovým potřebám vašeho mazlíčka

Find a dog food that fits your pet’s needs

Find a cat food that fits your pet’s needs

Když milujete svého psa, chcete ho rozmazlovat objetím, drbáním a zdravými pamlsky, kdykoliv je to šikovný pes. Ale víte, jaké psí pamlsky byste měli kupovat? Vědět, čeho si všímat a jak často mu je můžete dopřát je zásadní pro jeho zdraví, když ho odměňujete pamlsky. Níže naleznete, čeho si všímat, když dopřáváte svému nejlepšímu příteli a zároveň chcete, aby byl zdravý.

Dog healthy

Jak vybírat

Když kupujete sušenky pro svého psa, požadujte pamlsky vyrobené ze zdravých přírodních surovin. Ty, které obsahují tuky a cukry nejsou pro vašeho psa vhodné, stejně jako by nebyly vhodné pro vás. Psi mohou výrazně přibírat na váze požíváním nezdravých pamlsků, proto si před nákupem přečtěte celou etiketu se všemi přísadimi.

Pamlsky Hill's pro psy jsou zdravé pochoutky s mnoha příchutěmi, které bude váš pes milovat. Pro psy se zubními problémy jsou vhodné speciální pamlsky. Psi jsou známi svým nechvalně vonícím dechem, ale tyto pamlsky osvěží ústa vašeho psa.

Značky jako Hill’s se detailně zaměřují na to, z čeho se krmivo pro psy vyrábí, takže tyto pamlsky pro psy nejsou jako vaše klasické sušenky. Zkrátka v nich nenajdete umělé barvivo nebo ochucovadla, protože váš pes si zaslouží přírodní ingredience, které jsou stejně zdravé, jako uspokojivé po jejich konzumaci.

Odměňujte ho správně

Dog motivational training. Trainer gives the husky dog a reward

Pokud trénujete svěho psa nebo ho učíte novým kouskům, psí sušenka může být obrovským motivátorem. Váš čtyřnohý přítel ocení odměnu a může se dokonce i učit rychleji, pokud budete používat pamlsky jako tréninkový nástroj. Ovšem nekrmte svého mazlíčka přílíš! I zdravými pamlsky se může pes přejíst, což může vyvolat letargii, která naruší jeho ochotu se s vámi bavit. Mějte také na paměti, že s věkem psa se jeho metabolismus zpomaluje, takže se ujistěte, že během tréninku ustupujete od pamlskového režimu, jakmile si pes začne všímat slovních povelů.

Udržet vašeho psa aktivního je další zábavný způsob, jak zesílit pouto mezi vámi a posílit zdravé chování psa. Pokud váš pes trpí nadváhou a přesto se s ním chcete podělit o občerstvení, zvažte, zda jej vzít s sebou na dlouhé procházky. Můžete odměňovat svého psa s pamlsky Hill's Healthy Weight pamlsky pro psy, což jsou nízkokalorické sušenky vyráběné speciálně pro psy s nadváhou. Stejně jako člověk v tréninku, odměňování vašeho psa za fyzickou aktivitu ho nadchne do budoucího cvičení.

Zbytky ze stolu nejsou lahůdky

Nikdy nedávejte zbytky svému psovi. Jídlo pro lidi má tendenci mít vysoký obsah kalorií, stejně jako určité vitamíny a minerály, které nejsou vždy tím, co zrovna váš pes potřebuje. Krmením z talíře také podporujete špatné chování jako žebrání nebo přejídání. Abyste zabránili žebrání, je nejlepší hned od začátku podávat výživná jídla a pamlsky v plánovaných časech po celý den - pokud se pes zrovna neprochází na své každodenní obhlídce po sousedství.

Pamlsky mohou být zábavným způsobem, jak se se svým psem dělit, ale neodměňujte ho příliš. Nedopusťte, aby pamlsky tvořily více než 10% jeho denního příjmu potravy. Také není vhodné odměňovat ho pamlskem před krmením. Chcete, aby váš pes přijal dobré návyky, jako je snězení celého jeho zdravého jídla místo celodenního mlsání pamlsků.

Při výběru zdravých pamlsků s ohledem na výše uvedenou zdravou výživu, motivujete svého psa tím nejlepším možným způsobem.

Contributor Bio

Erin Ollila

Erin Ollila věří v sílu slova. A také v to, že obsažná zpráva může nejen informovat, ale dokonce změnit cílové publikum. Její texty lze najít na celém internetu a také v tisku. Zahrnují rozhovory, redakční články, blogové příspěvky a kreativní literaturu faktu. Erin je nadšenec pro SEO a vše, co se točí kolem sociálních sítí. Vystudovala Fairfield University s titulem M.F.A. v oboru tvůrčího psaní. Oslovte ji na Twitteru @ReinventingErin, nebo o ní zjistěte více na http://erinollila.com.

Související výrobky