Krmení Vašeho štěněte  

Published by
min čtení

První rok života štěněte je ten nejdůležitější 

A stejně tak jeho první krmivo.

Během prvních několika dní, dávejte štěněti krmivo, které dostávalo u chovatele. Pomůže mu to se zabydlet. Pokud se rozhodnete změnit krmivo, pak byste to měli udělat postupně. Přimíchávejte malé množství nového krmiva do toho stávajícího a postupně zvyšujte množství nového krmiva v průběhu jednoho týdne, dokud není změna kompletní. Klikněte zde pro více informací o přechodu na nové krmivo.

 

Mokré nebo suché krmivo?

Suché krmivo je tvořené z malých sušenek nazvaných „kibbles“. Velmi dobře se servíruje a dobře se uchovává. Je také cenově výhodnější, protože můžete zakoupit větší balení.

 

Mokré krmivo je k dostání v plechovkách a kapsičkách. Kompletní mokré krmivo poskytne Vašemu miláčkovi všechny živiny, které potřebuje. Je to trochu finančně náročnější než suché, ale většina majitelů je nabízí zároveň se suchým krmivem, jako zpestření.

 

Hill’s krmivo pro štěňata

Hill’s krmivo pro štěňata je speciálně formulováno, aby zajistilo, že Vaši mazlíčci dostanou správný poměr živin. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů, aby pomohli štěněti dosáhnout plného potenciálu. Obsahuje přírodní DHA, pro lepší rozvoj mozkových a zrakových funkcí.

Související články

Související výrobky

 • Science Plan™ Canine Adult Light with Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Light s kuřetem je vytvořeno pro udržení optimální hmotnosti. S přídavkem klinicky prokázaných antioxidantů a L-karnitinem k podpoře spalování tuků. 
 • Science Plan™ Canine Adult Perfect Weight Medium

  <p><span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.  
 • VetEssentials™ NeuteredDog Medium

  <p>Revoluční výživa, u níž je prokázáno, že pomáhá psům po kastraci udržet optimální kondici a zdraví. S vysokým obsahem antioxidantů k podpoře imunitního systému a se skvělou chutí, kterou bude váš pes milovat.  </p><p> </p>
 • Prescription Diet™ Metabolic Canine Original

  <p></p><ul><li>Redukce váhy bez strádání – 96 % psů zhublo v domácích podmínkách za 2 měsíce, 90 % psů program ke snížení hmotnosti dokončilo.<br></li><li>Není nutné porce přesně odměřovat.</li><li>Klinický prokázáno, že díky krmivu pes po ukončení procesu hubnutí váhu znovu nenabere. <br></li></ul><p><br><b>Více informací a doporučení, co je pro Vašeho psa nejlepší, získáte od svého veterináře.</b></p><p></p>