Jak krmit štěně

Publikováno
min čtení

Objevte krmivo, které vyhovuje výživovým potřebám vašeho mazlíčka

Find a dog food that fits your pet’s needs

Find a cat food that fits your pet’s needs

První rok života štěněte je ten nejdůležitější 

A stejně tak jeho první krmivo.

Během prvních několika dní, dávejte štěněti krmivo, které dostávalo u chovatele. Pomůže mu to se zabydlet. Pokud se rozhodnete změnit krmivo, pak byste to měli udělat postupně. Přimíchávejte malé množství nového krmiva do toho stávajícího a postupně zvyšujte množství nového krmiva v průběhu jednoho týdne, dokud není změna kompletní. Klikněte zde pro více informací o přechodu na nové krmivo.

 

Mokré nebo suché krmivo?

Suché krmivo je tvořené z malých sušenek nazvaných „kibbles“. Velmi dobře se servíruje a dobře se uchovává. Je také cenově výhodnější, protože můžete zakoupit větší balení.

 

Mokré krmivo je k dostání v plechovkách a kapsičkách. Kompletní mokré krmivo poskytne Vašemu miláčkovi všechny živiny, které potřebuje. Je to trochu finančně náročnější než suché, ale většina majitelů je nabízí zároveň se suchým krmivem, jako zpestření.

 

Hill’s krmivo pro štěňata

Hill’s krmivo pro štěňata je speciálně formulováno, aby zajistilo, že Vaši mazlíčci dostanou správný poměr živin. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů, aby pomohli štěněti dosáhnout plného potenciálu. Obsahuje přírodní DHA, pro lepší rozvoj mozkových a zrakových funkcí.

Související články

Související výrobky