Krmení Vašeho štěněte  

Published by
min čtení

První rok života štěněte je ten nejdůležitější 

A stejně tak jeho první krmivo.

Během prvních několika dní, dávejte štěněti krmivo, které dostávalo u chovatele. Pomůže mu to se zabydlet. Pokud se rozhodnete změnit krmivo, pak byste to měli udělat postupně. Přimíchávejte malé množství nového krmiva do toho stávajícího a postupně zvyšujte množství nového krmiva v průběhu jednoho týdne, dokud není změna kompletní. Klikněte zde pro více informací o přechodu na nové krmivo.

 

Mokré nebo suché krmivo?

Suché krmivo je tvořené z malých sušenek nazvaných „kibbles“. Velmi dobře se servíruje a dobře se uchovává. Je také cenově výhodnější, protože můžete zakoupit větší balení.

 

Mokré krmivo je k dostání v plechovkách a kapsičkách. Kompletní mokré krmivo poskytne Vašemu miláčkovi všechny živiny, které potřebuje. Je to trochu finančně náročnější než suché, ale většina majitelů je nabízí zároveň se suchým krmivem, jako zpestření.

 

Hill’s krmivo pro štěňata

Hill’s krmivo pro štěňata je speciálně formulováno, aby zajistilo, že Vaši mazlíčci dostanou správný poměr živin. Obsahuje vyvážené množství vitamínů a minerálů, aby pomohli štěněti dosáhnout plného potenciálu. Obsahuje přírodní DHA, pro lepší rozvoj mozkových a zrakových funkcí.

Související články

Související výrobky

 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ Lamb with Rice

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ Jehně s rýží je vytvořeno k podpoře zažívání a udržení pevné svaloviny. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a vysoce stravitelným jehněčím.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Turkey

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Turkey je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Diet™ Adult Chicken & Barley Entrée Dog Food

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.