Když necháte štěně samotné doma

Published by
min čtení

Nechat štěně samotné doma je špatná volba

Štěně byste nikdy neměli nechávat samotné doma po nějakou delší dobu. Podle RSPCA, tedy Královské organizace na ochranu zvířat, se více než milion psů, kteří jsou necháváni samotní, stává hlučnými, propadají úzkosti a záchvatům ničení. Také častěji utíkají z domu. Takže jestliže odjíždíte na prázdniny nebo jen na víkend a nemůžete vzít štěně s sebou, musíte mu zajistit vhodnou péči.

 

Psí hotely: Dejte Vašeho psa do renomovaného psího hotelu a máte jistotu, že bude mít odpovídající péči a pozornost v prostředí přátelském pro zvířata, zajištěnou personálem, který má rád psy a ví jak s nimi zacházet. Budou požadovat očkovací průkaz. Ujistěte se, že je pro zvířata zajištěna veterinární péče, pro případ, že by ji Váš mazlíček potřeboval po dobu Vaší nepřítomnosti. Je dobré Vašeho pejska pojistit.

 

Váš veterinář Vám měl být schopen poradit ohledně těchto zařízení ve Vašem okolí.

 

Přátelé: Možná máte štěstí a máte přátele nebo někoho z rodiny, kteří jsou ochotni se postarat o Váš dům a Vašeho psa po dobu Vaší nepřítomnosti. Ale ujistěte se, že vědí, co vše to obnáší a že budou s Vaším mazlíčkem dobře vycházet. Je to ideální řešení i pro Vašeho psa, pro kterého je velice stresující být mimo domov.

Související články

Související výrobky

 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult Advanced Fitness™ Lamb with Rice

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Advanced Fitness™ Jehně s rýží je vytvořeno k podpoře zažívání a udržení pevné svaloviny. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a vysoce stravitelným jehněčím.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Turkey

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Turkey je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Plan™ Canine Adult with Beef

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Delicious Beef je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.
 • Hill's™ Science Diet™ Adult Chicken & Barley Entrée Dog Food

  <br>Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Savoury Chicken je vytvořeno k podpoře svaloviny a zdraví životně důležitých orgánů. S přídavkem klinicky ověřených antioxidantů a omega-3 mastných kyselin.<br>.