Když necháte štěně samotné doma

Published by
min čtení

Nechat štěně samotné doma je špatná volba

Štěně byste nikdy neměli nechávat samotné doma po nějakou delší dobu. Podle RSPCA, tedy Královské organizace na ochranu zvířat, se více než milion psů, kteří jsou necháváni samotní, stává hlučnými, propadají úzkosti a záchvatům ničení. Také častěji utíkají z domu. Takže jestliže odjíždíte na prázdniny nebo jen na víkend a nemůžete vzít štěně s sebou, musíte mu zajistit vhodnou péči.

 

Psí hotely: Dejte Vašeho psa do renomovaného psího hotelu a máte jistotu, že bude mít odpovídající péči a pozornost v prostředí přátelském pro zvířata, zajištěnou personálem, který má rád psy a ví jak s nimi zacházet. Budou požadovat očkovací průkaz. Ujistěte se, že je pro zvířata zajištěna veterinární péče, pro případ, že by ji Váš mazlíček potřeboval po dobu Vaší nepřítomnosti. Je dobré Vašeho pejska pojistit.

 

Váš veterinář Vám měl být schopen poradit ohledně těchto zařízení ve Vašem okolí.

 

Přátelé: Možná máte štěstí a máte přátele nebo někoho z rodiny, kteří jsou ochotni se postarat o Váš dům a Vašeho psa po dobu Vaší nepřítomnosti. Ale ujistěte se, že vědí, co vše to obnáší a že budou s Vaším mazlíčkem dobře vycházet. Je to ideální řešení i pro Vašeho psa, pro kterého je velice stresující být mimo domov.

Související články

Související výrobky

 • Science Plan™ Canine Adult Light with Chicken

  Hill's™ <span class='nowrap'>Science Plan™</span> Canine Adult Light s kuřetem je vytvořeno pro udržení optimální hmotnosti. S přídavkem klinicky prokázaných antioxidantů a L-karnitinem k podpoře spalování tuků. 
 • Science Plan™ Canine Adult Perfect Weight Medium

  <p><span class='nowrap'>Science Plan™</span> Perfect Weight má unikátní směs ingrediencí a nízký obsah tuku. Krmivo pro dosažení zdravé váhy vašeho psa a jeho delší život.  
 • VetEssentials™ NeuteredDog Medium

  <p>Revoluční výživa, u níž je prokázáno, že pomáhá psům po kastraci udržet optimální kondici a zdraví. S vysokým obsahem antioxidantů k podpoře imunitního systému a se skvělou chutí, kterou bude váš pes milovat.  </p><p> </p>
 • Prescription Diet™ Metabolic Canine Original

  <p></p><ul><li>Redukce váhy bez strádání – 96 % psů zhublo v domácích podmínkách za 2 měsíce, 90 % psů program ke snížení hmotnosti dokončilo.<br></li><li>Není nutné porce přesně odměřovat.</li><li>Klinický prokázáno, že díky krmivu pes po ukončení procesu hubnutí váhu znovu nenabere. <br></li></ul><p><br><b>Více informací a doporučení, co je pro Vašeho psa nejlepší, získáte od svého veterináře.</b></p><p></p>