KROK VPŘED K ZODPOVĚDNÝM
OBALŮM

Hill’s Brand Horizon

Náš cíl: 100% recyklovatelné obaly do roku 2025

Hill’s patří mezi první přední výrobce krmiv, kteří usilují o globální přechod na zcela recyklovatelné obaly krmiv. Tento průlomový recyklovatelný materiál byl vyvinut společně s našimi dodavateli obalů a v roce 2021 jej zavedeme u naší značky Vet Essentials v Evropě.

Hill’s pet food cans

Konzervy

Všechny konzervy s krmivy Hill's jsou plně recyklovatelné

Hill’s pet food cardboard packaging

Lepenka

Často se používá na krabice a kapsičky

Hill’s vet essentials dry pet food bags

Obaly krmiv Vet Essentials

Další obaly budou přidávány počínaje rokem 2021

Chcete-li se ujistit, že je váš obal od suchého krmiva recyklovatelný, hledejte některý z těchto kódů

Naše recyklovatelné pytle na krmiva Vet Essentials jsou vyrobeny z plastu č. 4 nazvaného polyethylen s nízkou hustotou (LDPE) – což je jeden z nejvíce recyklovaných plastů. LDPE lze přeměnit na všechny druhy nových věcí, včetně stavebních materiálů a nových obalů.

Location of #4 LDPE label on vet essentials packaging
Hill’s Science Plan and Prescription Diet Dry Pet Food

Chceme udržet dobrou věc v chodu

Naším plánem je pokračovat v zavádění recyklovatelných obalů napříč všemi našimi značkami a do další částí světa – a to jen jedna část širší ekologické strategie pro rok 2025 přijaté naší mateřskou společností Colgate-Palmolive.

Často pokládané dotazy

 • Nejsem si jistý, jestli je můj pytel od krmiva recyklovatelný v mém okolí. Co bych měl dělat?

  Různé regiony mají různá pravidla a zásady, pokud jde o recyklaci. Na konkrétní dotazy vám odpoví ve vašem recyklačním středisku nebo můžete získat informace v našem průvodci.

 • Jsou vaše pytle na krmiva pro psy nebo kočky biologicky odbouratelné?

  Ne, tyto pytle (a plasty obecně) nejsou navrženy tak, aby byly biologicky odbouratelné. Plast LDPE 4 používaný v našich pytlech je navržen tak, aby byl „cirkulární“, tedy aby mohl být znovu zpracován na nové výrobky a obaly.

 • Co děláte pro to, abyste zajistili, že vaše pytle budou brát v recyklačních zařízeních?

  Popravdě řečeno, hodně. Patříme mezi přední skupiny v odvětví a ve spolupráci s průmyslovými partnery po celém světě zvyšujeme možnost dalšího využití našich obalových materiálů. Prostřednictvím testování v laboratořích a reálných zařízeních také pracujeme na zajištění toho, aby třídění probíhalo s maximální účinností.

 • Co se stane po recyklaci pytle na krmivo Hill’s?

  Jakmile se pytel dostane do recyklačního řetězce, je odeslán na místa, jako je zařízení pro zpracování materiálů k dalšímu použití [MRF], kde je roztříděn a poté odeslán k zpracovateli, který přemění LDPE na malé plastové pelety. Tyto pelety pak mohou být přeměněny na nové výrobky a obaly!

 • Proč dnes nejsou některé z vašich pytlů recyklovatelné?

  Tradičně jsme používali pružné plastové materiály, které kvůli nízké hmotnosti a trvanlivosti obsahují vrstvu PET. Tyto pytle jsou tvořeny vrstvami různých plastů, spojenými k sobě. V důsledku toho mají mnohá zařízení MRF potíže s tříděním a rozdělením těchto typů materiálů, a proto pracujeme na úplném přechodu na 100% recyklovatelné obaly do roku 2025. Tento proces vyžaduje čas, protože nechceme ohrozit kvalitu ani bezpečnost našich krmiv.

 • Lze vaše výrobky upcyklovat?

  Plně podporujeme zákazníky, aby opakovaně používali naše obaly a neodkládali je na skládku. Hledáte-li způsoby, jak opětovně použít pytle a konzervy od krmivy pro kočky a psy, zde najdete několik zajímavých a praktických nápadů, které si můžete sami vyzkoušet.

Potřebujete více informací o tom, jak a kde můžete recyklovat?

Po výběru vašeho regionu níže se zobrazí konkrétní pokyny. Avšak nezapomínejte na místní předpisy pro recyklaci.

Photo of boy petting dog in the grass

Krok vpřed pro budoucí generace

V odvětví krmiv pro zvířata působíme již od roku 1907, a proto chápeme hodnotu plánování pro dlouhodobou udržitelnost.

Photo of woman petting cat indoors

Odhodláni podporovat to dobré

Každá část našeho výrobního procesu je navržena tak, aby splňovala standardy etiky, udržitelnosti a odpovědnosti.

photo of scientist ensuring quality in a sterile environment

Výrobky, kterým můžete věřit

Zjistěte, jak zajišťujeme, aby krmivo pro vašeho mazlíčka splňovalo nejvyšší standardy v oblasti výživy, bezpečnosti a chuti.

Hill’s Pet Nutrition Logo

Doporučeno veterináři

Společnost Hill’s je na špici v oblasti nejmodernějších potravinářských technologií a výzkumu, a proto je jí ctí, že jsou její výrobky doporučovány veterináři.

100% satisfaction guarantee logo

100% záruka spokojenosti

Není váš mazlíček s tímto krmivem z jakéhokoliv důvodu spokojený? 100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI za kvalitu, konzistenci a chuť, nebo vám vrátíme peníze zpět.

Nakupte si krmiva pro svého mazlíčka