Hill's Pet Nutrition

O KROK NAPŘED
PRO JEJICH SPOKOJENÝ ŽIVOT

Náš přístupNaše krmivo

Panel
Hill's Pet Nutrition

O KROK NAPŘED
PRO JEJICH SPOKOJENÝ ŽIVOT

Náš přístupNaše krmivo

Panel Horizontal

PROZÍRAVÝ PŘÍSTUP K VÝŽIVĚ

V Hill's vždy přemýšlíme nad potřebami vašich domácích mazlíčků - abyste si vy mohli užívat přítomnost společně. Od pomoci vašemu psovi dosáhnout zdravé váhy, až po opětovné zažehnutí jiskry v očích starších zvířat - naše krmiva pro domácí mazlíčky pomáhají vytvářet rozdíly, které můžete vidět, cítit a důvěřovat jim.

VÝŽIVA ZALOŽENÁ NA BIOLOGICKÉM ZÁKLADĚ
VÝŽIVA ZALOŽENÁ NA BIOLOGICKÉM ZÁKLADĚ

Dbáme na jedinečné výživové potřeby vašeho domácího mazlíčka. Všechna krmiva Hill's jsou vyvíjena odhodlaným týmem veterinárních lékařů, odborníků na výživu a vědců z potravinářského průmyslu - takže si můžete být jisti tím, čím krmíte vašeho čtyřnohého přítele.

O našem krmivu

SCHVÁLENO MAJITELI DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ
SCHVÁLENO MAJITELI DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Od analýzy přísad až po kontrolu kvality a chuti - více než 900 psů a koček v našem středisku Pet Nutrition Center (PNC - Centrum výživy zvířat Hill's) nám pomáhá vyvíjet krmiva, která jsou o krok napřed pro spokojený život vašeho domácího mazlíčka.

O středisku PNC

DÁVÁME ZVÍŘATŮM V ÚTULCÍCH NADĚJI
DÁVÁME ZVÍŘATŮM V ÚTULCÍCH NADĚJI

Šťastnější a zdravější zvířata mají větší šanci najít nový domov. Proto náš program Food, Shelter & Love poskytuje kočičím a psím útulkům výživu proměňující životy zvířat. Takovou, kterou potřebují, aby i tito mazlíčci bez domova mohli najít svou novou rodinu. Napořád.

O podpoře útulků

VÝŽIVA PRO KAŽDOU FÁZI ŽIVOTA, VELIKOST I POTŘEBY

Každý mazlíček si jde svou vlastní cestou. A my jsme odhodláni ho na této cestě podporovat. Ať už váš nejlepší přítel dostává běžné krmivo pro zdravý život, nebo má konkrétní nutriční potřeby, to správné krmivo v něm probudí to nejlepší.

Prescription Diet Logo
Terapeutická výživa, která pomáhá veterinářům proměňovat život vašeho domácího mazlíčka

Někdy může jediná diagnóza změnit všechno. Pokud veterinář nařídí vašemu zvířeti speciální nutriční potřeby, krmiva Hill’s Prescription Diet vám pomohou s péčí o vašeho domácího mazlíčka. 

Science Plan Logo
Výživa založená na biologickém základě, která pomůže vašemu nejlepšímu příteli prožít nejlepší život

Každý mazlíček si zaslouží krmivo, které udrží krok s jeho proměňujícími se potřebami. Od podpory mobility u psů, po pomoc kočkám náchylným k tvorbě trichobezoárů, krmiva Hill’s Science Plan jsou vyrobena pro každou fázi života zdravého mazlíčka.

AŤ SE STANE COKOLIV, JSME TADY PRO VÁS

Zaregistrujte se a dostávejte tipy v péči o domácí mazlíčky.

Začít