[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Krmení dospělého psa

Péče o nutriční potřeby psa

Příznaky přecitlivělosti na krmivo, kterých si u svého psa musíte všímat…

Stejně jako u lidí existují i u psů některé složky potravy, které nemusí vyhovovat jeho individuálnímu trávení. Zde uvádíme několik příznaků, kterých byste si měli všímat, pokud si myslíte, že Váš pes může být citlivý na některé potraviny…

Dozvědět se více

Míchání krmiv

Majitelé svým psům s oblibou doplňují nebo ochucují suché granule vlhkými krmivy. Ve skutečnosti z výzkumů vyplývá, že spousta psů kromě léčebných granulátů dostává i konzervovaná krmiva ze supermarketů.

Dozvědět se více

Kdy a jak krmit dospělého psa?

Je důležité krmit psa správným množstvím potravy ve správných intervalech. Někdy to však může být docela složité – každý pes může mít úplně jiné požadavky na krmení. Návody ke krmení uvedené na konzervách nebo baleních přináší jen základní rady. Pro zdraví Vašeho psa je nezbytně nutné pravidelně sledovat jeho zdravotní stav a podle toho upravovat množství podávaného krmiva.

Dozvědět se více

Jak se nutriční potřeby psa liší od našich?

Ve studii podomácku připravených krmiv pro zvířata bylo zjištěno, že více než 90 procent z nich je nutričně nevyvážených a neobsahují všechny potřebné živiny pro domácí mazlíčky.* Každý druh má velmi odlišné nutriční požadavky. Vaření potravy pro Vašeho psa není totéž, co vaření jídla pro Vaše dítě nebo pro Vás samotné.

Dozvědět se více

[ ↑ skip to content ↑ ]