Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo pro dospělé psy středně velkých plemen starší 1 roku

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

700g, 2kg, 10kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo s kuřetem pro dospělé psy středně velkých plemen je kompletní všestranně prospěšná výživa pro dospělé psy starší 1 roku s tendencí přibírat na váze. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo s kuřetem pro dospělé psy středně velkých plemen starší 1 roku po kastraci nebo plemen se sklonem k přibírání na váze je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, se složením, které podporuje zdravou hmotnost a také zdravé trávení a zdravé klouby. Naše unikátní technologie pro regulaci hmotnosti podporuje spalování tuků a pomáhá tak psům k dosažení a udržení optimální hmotnosti.

Na podporu zdravého dneška a spousty dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Kastrované, zdravá hmotnost

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

VELIKOST PLEMENE

Střední plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo s kuřetem pro dospělé psy středně velkých plemen starší 1 roku je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro dospělé a starší dospělé psy. Poskytuje klinicky ověřené klíčové výhody pro vašeho psa, včetně klinicky ověřené technologie regulace hmotnosti na podporu spalování tuků a pomáhá vašemu psovi při dosažení a udržení optimální hmotnosti po kastraci. Neodolatelná chuť, kterou bude váš pes milovat.

Jak může pomoci:

Regulace hmotnosti: Pomáhá kastrovanému psovi při dosažení a udržení optimální hmotnosti díky nízkému obsahu tuku a unikátní směsi ingrediencí, které prokazatelně podporují spalování tuků.

Zdravé trávení: Podporuje zdravý trávicí systém prostřednictvím optimální směsi vlákniny, včetně prebiotik.

Podpora imunitního systému: Podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho psa pomocí klinicky ověřeného množství antioxidantů.

Zdraví kůže a srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení, s výživnými Omega-6.

Podpora kostí a kloubů: Podporuje zdravé klouby díky výživě obohacené o Glukosamin a Chondroitin.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách https://www.hillspet.cz/shelter-program .

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Dospělí a starší dospělí psi ve věku nad 1 rok, jako podpora udržení zdravé hmotnosti.

Není určeno pro:

Štěňata do věku 1 roku.

Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata (spíše než na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata velkých plemen).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí (12%) a krůtí moučka (drůbež celkem 18 %), pšenice, moučka z hrachových otrub, kukuřičná bílkovina, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sušená rajčatová dřeň, celulóza, lněné semínko, sušená řepná dužina, kokosový olej, minerální látky, sušená mrkev, vepřová chrupavka (zdroj chondroitin sulfátu), hydrolyzát ze skořápek korýšů (zdroj glukosaminu).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 26,3 %, Obsah tuku 14,0 %, Hrubá vláknina 11,3 %, Hrubý popel 5,1 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,4 %, Vápník 0,81 %, Fosfor 0,64 %, Sodík 0,27 %, Draslík 0,72 %, Hořčík 0,12 %, na kg: Vitamin A 10 230 IU, Vitamin D3 700 IU, Vitamin E 625 mg, Vitamin C 90 mg, Beta-karoten 1,5 mg, L-karnitin 274 mg, Glukosamin 640 mg, Chondroitin sulfát 766 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 74,5 mg, 3b202 (Jód) 1,8 mg, 3b405 (Měď) 7,3 mg, 3b502 (Mangan) 7,7 mg, 3b603 (Zinek) 131 mg, 3b801 (Selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty.

Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2.5 60
5 100
10 165
20 280
30 375
40 465
50 550
60 + 10 na kg

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3336 kcal/kg (334 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 26.3 %
Tuky 14 %
Sacharidy (NFE) 34.8 %
Hrubá vláknina 11.3 %
Vápník 0.81 %
Fosfor 0.64 %
Draslík 0.72 %
Sodík 0.27 %
Hořčík 0.122 %
Vitamin C 100 ppm
Vitamin E 642 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.73 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.42 %
L-karnitin 274.2 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More