Nový začátek
v každém pytli.STOJÍ ZA TÍM VĚDA.

Prohlédněte si všechny produkty pro kočky    Zeptejte se svého veterinárního lékaře

Obrázok horizontu

Klinicky ověřená výživa při zdravotních problémech, která vašemu zvířeti změní život

Trpí vaše kočka nějakými zdravotními problémy nebo má speciální výživové potřeby? Hill’s Prescription Diet je klinicky ověřená výživa doporučovaná veterinárními lékaři, která přispěje k co nejlepší kvalitě života vašeho zvířete.

reklamní obrázek zdraví močového ústrojí

PÉČE O MOČOVÝ SYSTÉM

Má-li kočka problémy s močovým systémem, může to být frustrující pro ni i pro vás. Konzultovat problém s vaším veterinárním lékařem a zvolit vhodnou výživu je proto ideálním prvním krokem. Hill’s nabízí různá krmiva pro péči o močový systém, a to včetně krmiva Prescription Diet c/d Multicare, které pomáhá zmírňovat běžné příznaky močových problémů a rozpouštět struvitové kameny už během pouhých 7 dnů (průměrně za 27 dnů).

reklamní obrázek udržování správné váhy

REGULACE HMOTNOSTI

Více než 55 % domácích mazlíčků trpí nadváhou. Přitom stačí pár kilo navíc a nadváha může zvýšit riziko zdravotních problémů. Dobrou zprávou je, že i v tomto případě může pomoci vhodná výživa. Krmivo Hill’s nabízí krmiva pro regulaci tělesné hmotnosti, a to včetně krmiva Prescription Diet Metabolic, které kočkám díky aktivaci metabolismu přirozeně napomáhá ke snižování hmotnosti, zasytí je a zajišťuje jejich spokojenost.

reklamní obrázek zdraví ledvin

PÉČE O LEDVINY

Hill’s nabízí několik krmiv určených pro péči o ledviny, a to včetně krmiva Prescription Diet k/d, které pomáhá chránit životně důležitou funkci ledvin a podporuje přirozenou schopnost kočky budovat a zachovat si svalovou hmotu. Jako klinicky ověřená výživa zlepšuje kvalitu života a prodlužuje váš vztah s vaší kočkou.

reklamní obrátek péče o trávicí ústrojí

PÉČE O TRÁVICÍ SYSTÉM

Má-li vaše kočka problémy s trávením, je to nepříjemné pro vás i pro ni. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo Prescription Diet pro péči o trávicí systém by vám doporučil.

reklamní obrázek ctilivá kůže

PÉČE O KŮŽI

Podávání krmiva je příjemná chvíle, kterou trávíte se svou kočkou. Ale u koček, které jsou citlivé na složky v krmivu, může krmivo způsobit kožní a trávicí problémy. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo Prescription Diet je pro vaši kočku to pravé.

reklamní obrázek ostatní zdravotní problémy

JINÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Krmiva Prescription Diet poskytují kočkám s běžnými i méně častými zdravotními problémy výživu, která se opírá o vědecké poznatky, aby zlepšila kvalitu jejich života.

#zeptejte-se-svého-veterinárního-lékaře (ukotvení viditelné pouze pro autorizaci)

veterinář prohlíží kočku

Zeptejte se svého veterinárního lékaře, co by vám doporučil

Výběr krmiva pro psa nemusí být rozhodnutím jediné osoby. Promluvte si se svým veterinárním lékařem o tom, jak by mohlo krmivo Prescription Diet vaší kočce pomoci. Nevíte, kde začít? Stáhněte si náš seznam otázek pro veterinární lékaře.

Stáhnout seznam    Najít veterinárního lékaře

VYHLEDAT PRODUKT

Vyberte konkrétní zdravotní problém, abyste se mohli blíže seznámit s výhodami našeho terapeutického krmiva pro kočky.

Diéta na predpis

star star star star star 4,6 (160)

Kvalitní krmivo pro starší kočky

Můj veterinární lékař mi doporučil a předepsal toto krmivo pro dvě z našich starších koček, kterým je více než 14 let, a musím říct, že jim docela chutnalo, což je u starších vybíravých dam docela důležité! Jsem ráda, že jim mohu dávat krmivo, které je pro ně vhodné.

– poomy, bradenton, fl

Přečíst všechny recenze

Vedecký plán

Hledáte výživu pro každý den?

Zachovejte pro svoji zdravou kočku tu nejvyšší kvalitu života díky krmivu Hill’s Science Plan, které skvěle chutná a je vytvořeno s ohledem na biologii kočky pro každou fázi jejího života.

O krmivu Science Plan

Logo Hill's Pet Nutrition

Schváleno našimi partnery v oboru domácích zvířat

Více než 900 psů a koček z našeho globálního centra Pet Nutrition Centre (PNC) nám pomáhá vyvíjet výživu založenou na vědeckých poznatcích, od analýzy surovin po kontrolu jakosti, která dokáže změnit život vašeho domácího mazlíčka.

O centru Pet Nutrition Centre (PNC)

Vet Essentials

Multi-Benefit výživa

Multi-benefit výživa, která pomáhá proaktivně podporovat zdraví vašeho mazlíčka na profesionální úrovni. Vyvinuto ze specializovaných komponentů a s jedinečnou Hill's technologií tak, aby každá porce Vet essentials byla výživově hodnotná. Dostupné pouze u vašeho veterináře.

O krmivu Vet Essentials

Zeptejte se svého veterináře na speciální výživu, která je o krok napřed pro spokojený život domácích mazlíčků.

NAJÍT VETERINÁŘE