ZLEPŠUJEME ŽIVOTY SPOLEČNĚ

Život je mnohem zábavnější, když je Vaše kočka zdravá. Proto spolupracujeme s Vaším veterinářem, abychom Vám poskytli nejlepší řešení založené na výživě, které Vám pomůže znovu získat společný a bohatý život.

Partnerství, které má smysl

Bez ohledu na to, jakým zdravotním potížím Vaše kočka čelí, naše spojení s veterináři nám dává unikátní postavení pro nalezení řešení.
Zeptejte se, jak by krmivo Prescription Diet™ mohlo pomoci Vaší kočce.

NUTRIČNÍ VÝZKUM A INOVACE

Zkombinujte náš vědecký přístup k výživě s odborností více než 220 veterinářů a odborníků na výživu po celém světě a bude to jasné: Jsme mnohem více než jen běžný výrobce krmiv pro domácí zvířata. Jsme milovníci zvířat, kteří neúnavně pracují na tom, aby změnili život i Vašeho mazlíčka.

NEODOLATELNÁ CHUŤ

I ta nejlepší výživa na světě by neměla smysl, pokud by ji Vaše mlsná kočka nechtěla žrát. Dopřejte jí chutné přísady, příjemné vůně a jedinečné tvary a textury, kterým kočky jednoduše neodolají.

NÁŠ ZÁVAZEK KVALITY

Klid v duši se nedá ničím zaplatit. Proto se pouze ty nejlepší ingredience z nejspolehlivějších zdrojů mohou stát základem pro všechna krmiva Prescription Diet™. Výrobní závody pravidelně kontroluje tým Hill’s pro kvalitu i mnohé vládní agentury.

KDE SE ZRODILA DIETETICKÁ VÝŽIVA

Začalo to jedním vodicím psem ze Seeing Eye™, jeho nejlepším přítelem a veterinářem, který měl vizi. Právě tak Dr. Mark Morris vytvořil dietetickou výživu před více než 75 lety. Od té doby každý den pracujeme na jejím vylepšení. Pokračujeme ve svém úsilí o inovace s průkopnickými výrobky, jako jsou krmiva Hill's™ Prescription Diet™ b/d™, Hill's™ Prescription Diet™ Metabolic a další.

Kontrola hmotnosti

81 % koček zhublo během dvou měsíců v domácích podmínkách.

Péče o trávení

Obsahuje optimální rovnováhu živin pro zdravé trávení.

Potravní přecitlivělost

Uklidňuje svědivou kůži.

Péče o močové cesty

Snižuje riziko tvorby kalcium oxalátových a struvitových kamenů.

Péče o ledviny

Klinicky ověřená výživa, která zlepšuje a prodlužuje kvalitu života.

Péče o Vaši kočku

ČLÁNKY A NÁSTROJE Péče o mazlíčky