Nový začátek
v každém pytli.STOJÍ ZA TÍM VĚDA.

Prohlédněte si všechny produkty pro kočky    Zeptejte se svého veterinárního lékaře

Klinicky ověřená výživa při zdravotních problémech, která vašemu zvířeti změní život

Trpí vaše kočka nějakými zdravotními problémy nebo má speciální výživové potřeby? Hill’s Prescription Diet je klinicky ověřená výživa doporučovaná veterinárními lékaři, která přispěje k co nejlepší kvalitě života vašeho zvířete.

Packshot Urinary Care

PÉČE O MOČOVÝ SYSTÉM

Má-li kočka problémy s močovým systémem, může to být frustrující pro ni i pro vás. Konzultovat problém s vaším veterinárním lékařem a zvolit vhodnou výživu je proto ideálním prvním krokem. Hill’s nabízí různá krmiva pro péči o močový systém, a to včetně krmiva Prescription Diet c/d Multicare, které pomáhá zmírňovat běžné příznaky močových problémů a rozpouštět struvitové kameny už během pouhých 7 dnů (průměrně za 27 dnů).

Packshot Weight Management

REGULACE HMOTNOSTI

Více než 55 % domácích mazlíčků trpí nadváhou. Přitom stačí pár kilo navíc a nadváha může zvýšit riziko zdravotních problémů. Dobrou zprávou je, že i v tomto případě může pomoci vhodná výživa. Krmivo Hill’s nabízí krmiva pro regulaci tělesné hmotnosti, a to včetně krmiva Prescription Diet Metabolic, které kočkám díky aktivaci metabolismu přirozeně napomáhá ke snižování hmotnosti, zasytí je a zajišťuje jejich spokojenost.

Packshot Kidney Care

PÉČE O LEDVINY

Hill’s nabízí několik krmiv určených pro péči o ledviny, a to včetně krmiva Prescription Diet k/d, které pomáhá chránit životně důležitou funkci ledvin a podporuje přirozenou schopnost kočky budovat a zachovat si svalovou hmotu. Jako klinicky ověřená výživa zlepšuje kvalitu života a prodlužuje váš vztah s vaší kočkou.

Packshot Digestive Care

PÉČE O TRÁVICÍ SYSTÉM

Má-li vaše kočka problémy s trávením, je to nepříjemné pro vás i pro ni. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo Prescription Diet pro péči o trávicí systém by vám doporučil.

Packshot Skin Sensitivities

PÉČE O KŮŽI

Podávání krmiva je příjemná chvíle, kterou trávíte se svou kočkou. Ale u koček, které jsou citlivé na složky v krmivu, může krmivo způsobit kožní a trávicí problémy. Zeptejte se svého veterinárního lékaře, které krmivo Prescription Diet je pro vaši kočku to pravé.

Packshot Other Conditions

JINÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

Krmiva Prescription Diet poskytují kočkám s běžnými i méně častými zdravotními problémy výživu, která se opírá o vědecké poznatky, aby zlepšila kvalitu jejich života.

#zeptejte-se-svého-veterinárního-lékaře (ukotvení viditelné pouze pro autorizaci)

veterinarian examining cat

Zeptejte se svého veterinárního lékaře, co by vám doporučil

Výběr krmiva pro psa nemusí být rozhodnutím jediné osoby. Promluvte si se svým veterinárním lékařem o tom, jak by mohlo krmivo Prescription Diet vaší kočce pomoci. Nevíte, kde začít? Stáhněte si náš seznam otázek pro veterinární lékaře.

Stáhnout seznam    Najít veterinárního lékaře

VYHLEDAT PRODUKT

Vyberte konkrétní zdravotní problém, abyste se mohli blíže seznámit s výhodami našeho terapeutického krmiva pro kočky.

Product Prescription Diet

star star star star star 4,6 (160)

Kvalitní krmivo pro starší kočky

Můj veterinární lékař mi doporučil a předepsal toto krmivo pro dvě z našich starších koček, kterým je více než 14 let, a musím říct, že jim docela chutnalo, což je u starších vybíravých dam docela důležité! Jsem ráda, že jim mohu dávat krmivo, které je pro ně vhodné.

– poomy, bradenton, fl

Přečíst všechny recenze

photo of cats playing with pet nutrition center worker

Hledáte výživu pro každý den?

Zachovejte pro svoji zdravou kočku tu nejvyšší kvalitu života díky krmivu Hill’s Science Plan, které skvěle chutná a je vytvořeno s ohledem na biologii kočky pro každou fázi jejího života.

O krmivu Science Plan

pet nutrition center (PNC)

Schváleno našimi partnery v oboru domácích zvířat

Více než 900 psů a koček z našeho globálního centra Pet Nutrition Centre (PNC) nám pomáhá vyvíjet výživu založenou na vědeckých poznatcích, od analýzy surovin po kontrolu jakosti, která dokáže změnit život vašeho domácího mazlíčka.

O centru Pet Nutrition Centre (PNC)

Vet Essentials

Krmivo Vet Essentials

Každé krmivo Vet Essentials představuje 5 základních výhod zaměřených na konkrétní potřeby vašeho domácího mazlíčka. Naše precizně vyvážená složení přinášejí jedinečné výhody, aby pomohly zachovat zdraví zvířete v každé fázi jeho života.

O krmivu Vet Essentials