Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's Prescription Diet i/d Stew krmivo pro psy s kuřetem a přidanou zeleninou

605689

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

354g

Vlhké krmivo pro psy Hill's PRESCRIPTION DIET i/d s kuřetem a přidanou zeleninou je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo používané ke zmírnění poruch vstřebávání živin ve střevech a ke kompenzaci špatného trávení a exokrinní pankreatické insuficience u psů. Toto dietetické krmivo má zvýšený obsah sodíku a draslíku a obsahuje vysoce stravitelné přísady.

DOPORUČENO VETERINÁŘI

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz.

Hill's Prescription Diet i/d Stew krmivo pro psy je skvěle chutnající výživa, u které je prokázáno, že pomáhá snižovat potíže s trávením. Toto vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo je obohaceno o Elektroly a vitaminy B, aby zajistilo snadné vstřebávání živin a nahradilo ztracené žiivny. Vyrobeno s průlomovou Hill's technologií ActiveBiome+ s jedinečnou směsí prebiotik, která prokazatelně a rychle vyživuje střevní mikrobiom a tím podporuje zdravé trávení a zlepšuje kvalitu života. Obohacena o Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny a klinicky ověřené antioxidanty, které pomáhají podporovat zdravý imunitní systém. Hill's Prescription Diet krmivo pro psy je speciálně vyvinuté krmivo tak, aby pomáhal omezit potíže s trávením a splnilo nutriční potřeby štěňat a dospělých psů.


Toto neodolatelné mokré krmivo Hill's Prescription Diet Stew s mírně povařenými kousky o velikosti sousta s kuřetem a přidanou zeleninou posílí váš vztah s mazlíčkem.

Jak funguje:

 • Vysoce stravitelné složení podporující snadné vstřebávání živin
 • Jedinečná prebiotická směs podporující aktivitu prospěšných střevních bakterií
 • Vyrobeno pomocí Hill's průlomové technologie přísad ActiveBiome+, jedinečnou směsí prebiotik, která prokazatelně a rychle vyživuje střevní mikrobiom
 • Vysoký obsah elektrolytů a vitaminů B 
 • Klinicky ověřené antioxidanty
 • Přidané Omega-3 a Omega-6

Jak může pomoci:

Hill's Prescription Diet i/d krmivo pro psy je vysoce stravitelné kompletní dietetické krmivo s výbornou chutí, u kterého je prokázáno, že pomáhá omezovat potíže s trávením.


 • Vysoce chutná výživa s výbornou chutí výživa k doplnění ztracených živin
 • Rychle působí na podporu zdravé stolice a pomáhá zlepšit trávení
 • Pomáhá obnovit hladinu energie a podporuje zdravý imunitní systém
 • Splňuje speciální nutriční potřeby štěňat a dospělých psů

Další informace:

Hill's Prescription Diet i/d krmivo pro psy je kompletní dietetické krmivo poskytující veškerou výživu, kterou váš pes potřebuje. Poraďte se prosím se svým veterinárním lékařem, jak mohou naše krmiva Prescription Diet pomoci vašemu psovi vést nadále šťastný a aktivní život.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 11 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Maso a živočišné deriváty (kuřecí 9 %), různé cukry, deriváty rostlinného původu, obiloviny, minerály, zelenina (0,8 %), oleje a tuky, vejce a vaječné deriváty, kvasnice, semena, ovoce. Vysoce stravitelné přísady: Vepřová játra, kuřecí maso, rýžový škrob, rýže, vaječná bílkovina.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 4,8 %, obsah tuku 2,9 %, hrubá vláknina 0,39 %, hrubý popel 1,4 %, vlhkost 81,0 %, vápník 0,22 %, fosfor 0,15 %, sodík 0,09 %, draslík 0,19 %, hořčík 0,02%; na kg: Vitamín A 17 315 IU, vitamín D3 274 IU.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 9,5 mg, 3b202 (jód) 0,3 mg, 3b405 (měď) 0,9 mg, 3b503 (mangan) 2,1 mg, 3b603 (zinek) 30,4 mg. Technologická aditiva: Alginát draselný 4,8 g.

Ve vývinu: méně než 4 měsíce Průvodce kombinovaným krmením

Váha psa — kg Množství na den - 354 g Konzervy Množství na den - gramy
1 0.5 + 20 g
2 1 + 25 g
4 1 + 90 g
5 1 + 125 g
10 2 + 185 g

Vezměte prosím na vědomí - zákazníkům, kteří touto stravou dříve krmili před zavedením technologie ActivBiome+, se doporučuje přechod vašeho zvířete natuto vylepšenou recepturu po dobu 7 dnů. Další informace získáte od svého veterináře.


Před použitím se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Toto jsou pouze informativní pokyny. Gramy jsou nejpřesnější formou měření.

Pro zajištění nejlepších výsledků:

 • Postupný přechod na nové krmivo: Míchejte zvyšující se podíl nového krmiva se snižujícím se podílem dosavadního krmiva v průběhu 7 dnů.
 • Podávejte výhradně veterinářem doporučené Prescription Diet suché a mokré krmivo.
 • Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě.
 • Váš veterinář by měl průběžně sledovat stav zvířete.
 • Uchovávejte obal mimo dosah zvířat a dětí, hrozí udušení.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Prescription Diet

Revoluční výživa, která může změnit životy mazlíčků a pohodlí majitelů i veterinářů, kteří o ně pečují.

Zjistit více