Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's Vet Essentials

Multi-Benefit + Senior Health suché krmivo pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg, 3kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + SENIOR HEALTH krmivo s kuřetem pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro stárnoucí kočky starší 7 let, která je sestavena na podporu mozku a těla. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek a kontrolovaný obsah hořčíku.

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit + Senior Health krmivo pro starší dospělé kočky s kuřetem (pro kočky starší 7 let) je k dispozici výhradně u veterinářů. Používá nejpokročilejší recepturu Hill’s sestavenou speciálně pro starší dospělé kočky pro zlepšení kvality jejich života. Kompletní, všestranně prospěšná výživa sestavená na podporu vitality a zdraví mozku vaší kočky s unikátní směsí proti stárnutí, podporující také zdraví močového systému a imunitní systém. Skvěle chutnající výživa pro lepší dnešek a mnoho dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče při stárnutí

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's Vet Essentials Multi-Benefit +Senior Health krmivo s kuřetem pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let je dostupné výhradně u veterinářů a jedná se kompletní, všestranně prospěšnou výživu pro dospělé kočky starší 7 let, sestavenou na podporu stárnoucího mozku a těla. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek. Bez umělých konzervantů. Bez syntetických barviv. Bez umělých příchutí.

Jak může pomoci:

Podpora při stárnutí: Podporuje zdraví mozku a dodává energii pro každodenní aktivity prostřednictvím jedinečné směsi proti stárnutí.

Zdraví močového systému: Pomáhá podporovat zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Podpora imunitního systému: Podporuje imunitní systém prostřednictvím speciální směsi klinicky ověřených antioxidantů (vitaminy C a E) a antioxidantů ze zeleniny.

Podpora životně důležitých orgánů: Podporuje zdravou funkci ledvin a podporuje zdraví ostatních životně důležitých orgánů.

Zdravé trávení: Poskytuje starším kočkám životně důležitou výživu, kterou potřebují, a to ve snadno stravitelné receptuře.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's Vet Essentials Multi-Benefit krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravější budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterináře. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme se surovinami nejvyšší kvality. Tyto suroviny musí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit životy mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách www.hillspet.co.uk/shelter-program.

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill‘s VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách jako suché nebo mokré krmivo pro jedinečné potřeby vaší kočky a s vynikajícími příchutěmi, které si zamiluje.

Doporučeno pro:

Starší dospělé kočky ve věku nad 7 let.

Není určeno pro:

  • Koťata mladší 6 měsíců.
  • Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na Hill’s Vet Essentials Multi-Benefit krmivo pro koťata.
  • Dospělé kočky (ve věku 1-6 let).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Zlomková rýže, hnědá rýže, kuřecí a krůtí moučka (kuře 9 %, drůbež celkem 14 %), hrachová bílkovina, kukuřičná bílkovina, živočišný tuk, kukuřice, sušená řepná dužina, rostlinný olej, proteinový hydrolyzát, sušené rajčatové výlisky, minerální látky, rybí olej, sušená brokolice. (Zelenina celkem 3,9 %). Technologie proti stárnutí (2,2 %): Sušené rajčatové výlisky, sušená brokolice.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 31,5 %, obsah tuku 13,6 %, hrubá vláknina 2,0 %, hrubý popel 5,7 %, vápník 0,75 %, fosfor 0,66 %, sodík 0,34 %, draslík 0,75 %, hořčík 0,09 %; na kg: Vitamin A 8 757 IU, vitamin D3 752 IU, vitamin E 850 mg, vitamin C 95 mg, beta-karoten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 67,7 mg, 3b202 (jód) 3,0 mg, 3b405 (měď) 7,9 mg, 3b502 (mangan) 7,0 mg, 3b603 (zinek) 105 mg, s přírodním antioxidantem.

Starší zvíře

Váha kočky - kg Množství na den - gramy
2 35
3 45
4 60
5 70
6 80
7+ 12 na kg

Starší zvíře

Váha kočky - kg Množství na den - 85 g Kapsičky Množství na den - gramy
2 1 + 15 g
3 1 + 30 g
4 1 + 40 g
5 1 + 50 g
6 1 + 60 g
7+ 1 + 10 g na kg

UŽITEČNÉ TIPY: Krmné dávky upravte dle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se s veterinářem. Je toto krmivo pro vás nové? Míchejte zvyšující se podíl nového krmiva se snižujícím se podílem dosavadního krmiva v průběhu 7 dnů. Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě! Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře. Uchovávejte obal mimo dosah zvířat a dětí, hrozí udušení.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3700 kcal/kg (370 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 31.5 %
Tuky 13.6 %
Sacharidy (NFE) 41.1 %
Hrubá vláknina 2 %
Vápník 0.75 %
Fosfor 0.66 %
Draslík 0.75 %
Sodík 0.34 %
Hořčík 0.092 %
Taurin 0.36 %
Vitamin C 99 ppm
Vitamin E 855 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.66 %
Omega-6 mastné kyseliny 3.38 %
L-karnitin 516.9 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More