Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's PRESCRIPTION DIET

Metabolic krmivo pro kočky

606189

605940

605941

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg, 3kg, 8kg

Hill's PRESCRIPTION DIET Metabolic krmivo pro kočky s kuřetem je kompletní dietetické krmivo pro snížení nadměrné tělesné hmotnosti a udržení zdravé hmotnosti u dospělých koček. Toto krmivo má nízkou hustotu energie.

Klinicky ověřená výživa, která pomáhá kočkám přirozeně snížit hmotnost

POTŘEBA / PREFERENCE

Regulace hmotnosti

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělá kočka, Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Video

657826198

Dokonce i malá nadváha může ovlivnit kvalitu života mazlíčka a jeho vztah s rodinou, protože nadváha může zkracovat čas na hraní, zhoršovat mobilitu a ovlivňovat celkové zdraví Vaší kočky. Udržování ideální hmotnosti může ovlivnit délku života tím, že sníží riziko potíží souvisejících s hmotností.


Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli klinickou výživu Prescription Diet Metabolic se speciálním složením, které pomůže kočkám zhubnout a udržet si ideální hmotnost. Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vaší kočky pro snadné a efektivní snížení hmotnosti. Toto krmivo stimuluje přirozenou schopnost kočky spalovat tuky a dodává jí energii pro aktivní hru. Unikátní směs vlákniny přispívá k tomu, že se kočky cítí syté a spokojené. Ve skutečnosti 88 % zvířat zhublo v domácím prostředí během 2 měsíců, když dostávalo krmivo Metabolic. * Toto suché krmivo s kuřetem má neodolatelnou chuť, kterou bude Vaše kočka milovat.


* Údaje v evidenci, Hill’s Pet Nutrition, Inc.

Jak funguje:

  • Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vaší kočky pro snadné a efektivní snížení hmotnosti.
  • Podporuje přirozenou schopnost kočičího organismu spalovat tuk
  • Unikátní směs vlákniny pomáhá kočkám, aby se cítily syté a spokojené

Jak může pomoci:

  • 88 % zvířat zhublo v domácím prostředí
  • Pomáhá udržet ideální hmotnost a poskytuje energii pro aktivní hru
  • Snadné hubnutí: snížení hmotnosti kočky bez nepřiměřeného zmenšení velikosti porcí
  • S+OXSHIELD: Receptura podporující prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko rozvinutí struvitů a krystalů šťavelanu vápenatého

Další informace:

Hill's Prescription Diet Metabolic suché dietetické krmivo poskytuje veškerou výživu, kterou kočky potřebují, aby snížily hmotnost a udržely si ideální hmotnost. Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vaší kočky pro snadné a efektivní snížení hmotnosti a může se používat dlouhodobě. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vaší kočce pomoci, aby si i nadále užívala šťastného a aktivního života. Suché a mokré varianty a kapsičky je možné míchat nebo podávat současně.

Dokonce i malá nadváha může ovlivnit kvalitu života mazlíčka a jeho vztah s rodinou, protože nadváha může zkracovat čas na hraní, zhoršovat mobilitu a ovlivňovat celkové zdraví Vaší kočky. Udržování ideální hmotnosti může ovlivnit délku života tím, že sníží riziko potíží souvisejících s hmotností.


Doporučeno pro:

Snížení a udržení hmotnosti

Není určeno pro:

Hill's Prescription Diet Metabolic suché dietetické krmivo poskytuje veškerou výživu, kterou kočky potřebují, aby zhubly a udržely si ideální hmotnost. Přirozeně pracuje s individuálním energetickým výdejem Vaší kočky pro snadné a efektivní snížení hmotnosti a může se používat dlouhodobě. Poraďte se svými veterinářem, poskytne Vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla Vaší kočce pomoci, aby si i nadále užívala šťastného a aktivního života. Suché a mokré varianty a kapsičky je možné míchat nebo podávat současně.

Klinicky ověřeno, že sníží tělesnou hmotnost o 11 % za 2 měsíce. 1

Klinicky ověřená výživa obsažená v krmivu Metabolic pracuje s individuální metabolickou odezvou každé kočky, aktivuje přirozenou schopnost těla spalovat nadměrný tělesný tuk a ovlivňuje využití kalorií. 1,2

Během studie v domácích podmínkách byl zaznamenán úbytek hmotnosti u 88 % mazlíčků během 2 měsíců. 3

Během období snižování hmotnosti udržuje efektivní a bezpečnou rychlost hubnutí o 1-2 % tělesné váhy za týden. 1


1. Floerchinger AM, Jackson MI, Jewell DE et al. Effect of feeding a weight loss food beyond a caloric restriction period on body composition and resistance to weight gain in cats. J Am Vet Med Assoc 2015;247:365–374.

2. Christmann U, Becvarova I, Werre S, Meyer H. Effectiveness of a new dietetic weight management food to achieve weight loss in client-owned obese cats. J Feline Med Surg 2016;18(12):947-953.

3. Towell T, Forrester SD, Cross S et al. Evaluation of a weight management food designed to increase basal metabolism in a home setting. Intern J Appl Res Vet Med 2015;13(1):14-22.


- Pro pacienty trpící obezitou, včetně těch s diabetem: Prescription Diet m/d krmivo pro kočky, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic krmivo pro kočky, Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic krmivo pro kočky, Prescription Diet r/d krmivo pro kočky

- Pro pacienty vyžadující krmivo pro udržení hmotnosti (obézní nebo po snížení hmotnosti) nebo s diabetem s normální hmotností nebo mírnou nadváhou: Prescription Diet m/d krmivo pro kočky, Prescription Diet w/d krmivo pro kočky, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic krmivo pro kočky, Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic krmivo pro kočky

- Pro pacienty vyžadující snížení nebo udržení hmotnosti se současným onemocnění dolních močových cest u koček (FLUTD): Prescription Diet c/d Multicare Stress+Metabolic krmivo pro kočky, Prescription Diet c/d Multicare+Metabolic krmivo pro kočkyNavrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Maso a živočišné produkty (kuře 16 %), extrakty z rostlinných proteinů, obiloviny, produkty rostlinného původu, zelenina, oleje a tuky, semínka, minerální látky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 38,2 %, obsah tuku 12,8 %, hrubá vláknina 9,3 %, hrubý popel 5,9 %, vápník 0,93 %, fosfor 0,72 %, sodík 0,32 %, draslík 0,71 %, hořčík 0,09 %; na kg: Vitamin A 9 745 IU, vitamin D3 745 IU, vitamin E 810 mg, vitamin C 122 mg, betakaroten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 65,9 mg, 3b202 (jód) 1,6 mg, 3b405 (měď) 6,5 mg, 3b502 (mangan) 126 mg, 3b603 (zinek) 136 mg, 3b801 (selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty. Využitelná energie: 3 451 kcal/kg.

Pro úbytek hmotnosti

Pro úbytek hmotnosti
Ideální tělesná hmotnost kg Granule gramy
2 25
3 35
4 45
5 55
6 65
7 + 10 na kg

Pro udržení hmotnosti

Pro udržení hmotnosti
Ideální tělesná hmotnost kg Granule gramy
2 40
3 55
4 70
5 80
6 95
7 + 15 na kg

Průvodce kombinovaným krmením pro úbytek hmotnosti

Průvodce kombinovaným krmením pro úbytek hmotnosti
Ideální tělesná hmotnost kg Kapsičky 85g Granule gramy
2 1 + 10
3 1 + 20
4 1 + 30
5 1 + 35
6 1 + 45
7 + 1 + 8 na kg

Průvodce kombinovaným krmením pro udržení hmotnosti

Průvodce kombinovaným krmením pro udržení hmotnosti
Ideální tělesná hmotnost kg Kapsičky 85g Granule gramy
2 1 + 25
3 1 + 40
4 1 + 50
5 1 + 65
6 2 + 75
7 + 1 + 13 na kg

Požádejte svého veterináře o konkrétní pokyny ke krmení Vašeho mazlíčka. Toto je pouze orientační. Gramy jsou nejpřesnější formou odměřování.

Pokud používáte odměrku na krmivo Hill's, navštivte stránku cup.hillspet.com.

Pro nejlepší výsledky:

– Přechod na toto nové krmivo by měl probíhat postupně v průběhu minimálně 7 dní.

– Podávejte výhradně doporučené suché a mokré krmivo Prescription Diet.

– Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě.

– Svého mazlíčka nechávejte pravidelně prohlédnout u veterináře.

– Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Prescription Diet

Průlomová výživa, která může zachránit životy nemocných zvířat a potěšit lidi, kteří se o ně starají.

Zjistit více