Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's Prescription Diet

ON-Care suché krmivo pro kočky

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's Prescription Diet ON-Care krmivo s kuřetem pro kočky je kompletní dietetické krmivo pro dospělé kočky vyžadující nutriční podporu a v období rekonvalescence. Toto krmivo má vysokou hustotu energie, vysokou koncentraci nezbytných živin a vysoce stravitelné složky.

Klinicky ověřená výživa navržená pro výživu koček, které potřebují dodatečnou nutriční podporu pro kvalitu života.

POTŘEBA / PREFERENCE

Péče v období rekonvalescence

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí, Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Pokud je u kočky diagnostikováno závažné onemocnění, je důležité zajistit, aby byly splněny její nutriční potřeby. Prescription Diet ON-Care krmivo je sestaveno tak, aby pomáhalo udržet energii a sílu a zároveň povzbuzovalo chuť k jídlu od prvního sousta.Poraďte se se svým veterinářem, zda je toto krmivo pro vaši kočku vhodné.Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli složení Hill's Prescription Diet ON-Care krmiv tak, aby pomáhala vyživovat a podporovat kočky, které se potýkají s vážným onemocněním. Toto lahodné suché krmivo je vyrobeno z kuřecího masa, chutných tuků a vysoce stravitelných bílkovin, aby krmení bylo pro vaši kočku příjemným zážitkem.Vysoce stravitelné živiny obsažené v Prescription Diet ON-Care krmivech se snadno vstřebávají a jejich složení zahrnuje také ActivBiome+, což je jdinečná směs prebiotické vlákniny, která podporuje zdravý střevní mikrobiom a prokazatelně zlepšuje kvalitu stolice.

Jak funguje:

  • Neodolatelná chuť podporuje s každým soustem chuť k jídlu.
  • Vysoce stravitelná bílkovina přispívá k udržení síly a energie.
  • Vyrobeno s technologií Activbiome+, která vyživuje střevní mikrobiom vašeho psa.

Jak může pomoci:

  • Složení, které povzbuzuje k jídlu od prvního sousta.
  • Optimální výživa bohatá na kalorie pro podporu každodenních aktivit vaší kočky
  • Složení na podporu kvality stolice
  • S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů.

Další informace:

Hill's Prescription Diet ON-Care suché krmivo s kuřetem pro kočky je klinicky ověřená výživa poskytující nutriční podporu, kterou vaše kočka potřebuje. Poraďte se se svým veterinářem, který vám poskytne další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla podpořit kvalitu života vaší kočky.Pro dosažení nejlepších výsledků je rozhodující důsledné dlouhodobé podávání tohoto výrobku.

Suché a mokré varianty je možné míchat nebo podávat současně.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Obiloviny, maso a živočišné produkty (kuře 16 %), oleje a tuky, rostlinné bílkovinné extrakty, deriváty rostlinného původu, minerální látky, ovoce, semínka. Vysoce stravitelné přísady: Kuřecí a krůtí moučka, kukuřice, kukuřičná bílkovina, živočišný tuk, pšenice, proteinový hydrolyzát, rybí olej, rostlinný olej. Směs prebiotik ActivBiome+ (4 %): Mleté skořápky pekanových ořechů, sušená řepná dužina, lněné semínko, sušená dužina citrusů, sušené brusinky.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 33,8 %, Obsah tuku 22,7 %, Hrubá vláknina 2,1 %, Hrubý popel 5,7 %, Omega-3 mastné kyseliny 0,9 %, Vápník 0,84 %, Fosfor 0,71 %, Sodík 0,32 %, Draslík 0,90 %, Hořčík 0,08 %, na kg: Vitamin A 7 887 IU, Vitamin D3 691 IU, Vitamin E 560 mg, Vitamin C 115 mg, Beta-karoten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 66,6 mg, 3b202 (Jód) 1,6 mg, 3b405 (Měď) 6,6 mg, 3b502 (Mangan) 6,9 mg, 3b603 (Zinek) 117 mg, 3b801 (Selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty. Využitelná energie: 4 172 kcal/kg.

Dospělý: běžná aktivita

Váha kočky - kg Množství na den - gramy
2 35
3 45
4 55
5 65
6 75
7+ 12 na kg

Dospělý: běžná aktivita

Váha kočky - kg Množství na den - konzerva 82g Množství na den - gramy
2 1 + 15 g
3 1 + 25 g
4 1 + 40 g
5 1 + 50 g
6 1 + 60 g
7+ 1 + 10 g na kg

Požádejte svého veterináře o konkrétní pokyny ke krmení vašeho mazlíčka. Toto je pouze orientační. Gramy jsou nejpřesnější formou odměřování. Pokud používáte odměrku na krmivo Hill's, navštivte stránku cup.hillspet.com.

Pro nejlepší výsledky:

– Přechod na toto nové krmivo by měl probíhat postupně v průběhu minimálně 7 dní.

– Podávejte výhradně doporučené krmivo PRESCRIPTION Diet.

– Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě.

– Svého mazlíčka nechávejte pravidelně prohlédnout u veterináře.

– Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Prescription Diet

Průlomová výživa, která může zachránit životy nemocných zvířat a potěšit lidi, kteří se o ně starají.

Zjistit více