Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo pro psy malých plemen starší 1 roku

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

700g, 2kg, 6kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo s kuřetem pro dospělé psy malých plemen je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro dospělé psy (<10 kg) starší 1 roku s tendencí přibírat na váze. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo s kuřetem pro dospělé psy malých plemen (<10 kg) starší 1 roku po kastraci nebo plemen se sklonem k přibírání na váze je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, se složením, které podporuje zdravou hmotnost a také zdravé trávení a zdraví močového systému. Naše unikátní technologie pro regulaci hmotnosti podporuje spalování tuků a pomáhá tak psům k dosažení a udržení optimální hmotnosti. Na podporu zdravého dneška a spousty dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Kastrovaní, zdravá hmotnost, malá plemena (< 10 kg)

PŘÍCHUŤ

s kuřetem

VELIKOST PLEMENE

Malá plemena

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo s kuřetem pro dospělé psy malých plemen (<10 kg) starší 1 roku je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro dospělé a starší dospělé psy. Poskytuje klinicky ověřené klíčové výhody pro vašeho psa, včetně klinicky ověřené technologie regulace hmotnosti na podporu spalování tuků a pomáhá vašemu psovi udržet si optimální hmotnost po kastraci. Neodolatelná chuť, kterou bude váš pes milovat.

Jak může pomoci:

Regulace hmotnosti: Pomáhá kastrovanému psovi při dosažení a udržení optimální hmotnosti díky nízkému obsahu tuku a unikátní směsi ingrediencí, které prokazatelně podporují spalování tuků.

Zdravé trávení: Podporuje zdravý trávicí systém prostřednictvím optimální směsi vlákniny, včetně prebiotik.

Podpora imunitního systému: Podporuje přirozenou obranyschopnost vašeho psa pomocí klinicky ověřeného množství antioxidantů.

Zdraví kůže a srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení, s výživnými omega-6.

Zdraví močového systému: Podporuje zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách https://www.hillspet.cz/shelter-program .

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT produkty jsou dostupné v různých variantách suchého krmiva pro jedinečné potřeby vašeho psa a také jako rozmazlující mokré krmivo v konzervách.

Doporučeno pro:

Dospělí a starší dospělí psi ve věku nad 1 rok, jako podpora udržení zdravé hmotnosti.

Není určeno pro:

Štěňata do věku 1 roku.

Březí nebo kojící feny. Během březosti a kojení by měly feny přejít na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata (spíše než na VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro štěňata velkých plemen).

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka (kuře 12 %, drůbež celkem 18 %), pšenice, moučka z hrachových otrub, kukuřičná bílkovina, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sušené rajčatové výlisky, celulóza, lněné semínko, sušená řepná dužina, kokosový olej, minerální látky, sušená mrkev.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 26,3 %, Obsah tuku 14,0 %, Hrubá vláknina 11,3 %, Hrubý popel 5,1 %, Omega-6 mastné kyseliny 2,4 %, Vápník 0,81 %, Fosfor 0,64 %, Sodík 0,27 %, Draslík 0,72 %, Hořčík 0,12 %, na kg: Vitamin A 10 230 IU, Vitamin D3 700 IU, Vitamin E 625 mg, Vitamin C 90 mg, Beta-karoten 1,5 mg, L-karnitin 274 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (Železo) 74,5 mg, 3b202 (Jód) 1,8 mg, 3b405 (Měď) 7,3 mg, 3b502 (Mangan) 7,7 mg, 3b603 (Zinek) 131 mg, 3b801 (Selen) 0,2 mg, s přírodními antioxidanty.

VetEssentials NeuteredDog Adult Small&Mini Dog Food with Chicken Dry - Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 50
3 65
4 85
5 100
7.5 135
10 165

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3336 kcal/kg (334 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 26.3 %
Tuky 14 %
Sacharidy (NFE) 34.8 %
Hrubá vláknina 11.3 %
Vápník 0.81 %
Fosfor 0.64 %
Draslík 0.72 %
Sodík 0.27 %
Hořčík 0.122 %
Vitamin C 100 ppm
Vitamin E 643 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.73 %
Omega-6 mastné kyseliny 2.42 %
L-karnitin 274.2 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More