Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo s kuřetem pro starší dospělé kočky je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro stárnoucí kočky s tendencí přibírat na váze od 7 let věku. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálů a kontrolovaný obsah hořčíku.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo s kuřetem pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let, po kastraci nebo plemen se sklonem k přibírání na váze, je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů se složením, které podporuje zdravou hmotnost a také zdraví životně důležitých orgánů a močového systému. Naše unikátní technologie pro regulaci hmotnosti jim pomáhá při dosažení a udržení optimální hmotnosti. Na podporu zdravého dneška a spousty dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Kastrované, zdravá hmotnost

PŘÍCHUŤ

s kuřetem.

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Senior

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo s kuřetem pro starší dospělé kočky ve věku nad 7 let je kompletní, všestranně prospěšná výživa, dostupná výhradně u veterinářů. Poskytuje klinicky ověřené klíčové výhody pro vaši kočku, včetně klinicky ověřené technologie regulace hmotnosti, která pomáhá spalovat přebytečný tuk a udržet si optimální hmotnost po kastraci. S neodolatelnou chutí, kterou bude vaše kočka milovat.

Jak může pomoci:

JAK TO POMÁHÁ:

Regulace hmotnosti: Pomáhá kastrované kočce při dosažení a udržení optimální hmotnosti díky nízkému obsahu tuku a unikátní směsi ingrediencí, které prokazatelně podporují spalování tuků.

Zdraví močového systému: Podporuje zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Podpora imunitního systému: Přispívá ke zdravému stárnutí vaší kočky prostřednictvím klinicky ověřeného obsahu antioxidantů.

Zdravé trávení: Navrženo tak, aby pomohlo zachovat zdravý trávicí systém a pevnou stolici.

Podpora životně důležitých orgánů: Podporuje zdraví životně důležitých orgánů.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro starší dospělé kočky je k dispozici také jako mokré krmivo s vynikajícími příchutěmi, které bude vaše kočka milovat.

Doporučeno pro:

Starší dospělé kočky ve věku nad 7 let, jako podpora udržení zdravé hmotnosti.

Není určeno pro:

Dospělé kočky až do věku 7 let.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na Hill's Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro koťata.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 11 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Zlomková rýže, kuřecí a krůtí moučka (kuře 13 %, drůbež celkem 21 %), kukuřičná bílkovina, celulóza, hrachová bílkovina, sušená rajčatová dřeň, lněné semínko, kokosový olej, minerální látky, proteinový hydrolyzát, živočišný tuk, sušená řepná dužina, rybí tuk, rostlinný olej, sušená mrkev.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 36,5 %, obsah tuku 12,3 %, hrubá vláknina 8,6 %, hrubý popel 5,4 %, vápník 0,80 %, fosfor 0,62 %, sodík 0,28 %, draslík 0,80 %, hořčík 0,09 %; na kg: Vitamin A 9 346 IU, vitamin D3 730 IU, vitamin E 650 mg, vitamin C 100 mg, beta-karoten 1,5 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 74,1 mg, 3b202 (jód) 3,2 mg, 3b405 (měď) 8,7 mg, 3b502 (mangan) 7,7 mg, 3b603 (zinek) 115 mg, s přírodním antioxidantem.

Starší zvíře

Váha kočky - kg Množství na den - gramy
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7+ 13 na kg

Starší zvíře

Váha kočky - kg Množství na den - 85 g Kapsičky Množství na den - gramy
2 1 + 15 g
3 1 + 30 g
4 1 + 45 g
5 1 + 55 g
6 1 + 65 g
7+ 1 + 11 g na kg

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More