Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's Vet Essentials

Multi-Benefit + Weight suché krmivo pro mladé dospělé kočky

 

 

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro mladé dospělé kočky s tuňákem je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro dospělé kastrované kočky s tendencí přibírat na váze, a to od zákroku až do 6 let věku. Poskytuje přesné nutričně vyvážené množství energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo tuňákem pro mladší dospělé kočky po kastraci až do 6 let věku nebo plemen se sklonem k přibírání na váze je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, se složením, které podporuje zdravou hmotnost, zdraví močového systému a zdravé trávení. Naše unikátní technologie pro regulaci hmotnosti jim pomáhá při dosažení a udržení optimální hmotnosti.

Na podporu zdravého dneška a spousty dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Kastrované, zdravá hmotnost

PŘÍCHUŤ

s tuňákem

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo s tuňákem pro dospělé kočky je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro mladší dospělé kočky od kastrace do 6 let věku a je dostupná výhradně u veterinářů. Poskytuje klinicky ověřené klíčové výhody pro vaši kočku, včetně klinicky ověřené technologie regulace hmotnosti, která pomáhá spalovat přebytečný tuk a udržet si optimální hmotnost po kastraci. S neodolatelnou chutí, kterou bude vaše kočka milovat.

Jak může pomoci:

Regulace hmotnosti: Pomáhá kastrované kočce při dosažení a udržení optimální hmotnosti díky nízkému obsahu tuku a unikátní směsi ingrediencí, které prokazatelně podporují spalování tuků.

Zdraví močového systému: Podporuje zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Podpora imunitního systému: Podporuje přirozenou obranyschopnost vaší kočky pomocí klinicky ověřeného množství antioxidantů.

Zdravé trávení: Navrženo tak, aby pomohlo zachovat zdravý trávicí systém a pevnou stolici.

Zdraví kůže a srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT je k dispozici také jako mokré krmivo. Doporučujeme podávat Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + LOW FAT+HIGH FIBRE krmivo s chutným pomalu dušeným kuřetem v kombinaci nebo jako zákusek, aby si vaše kočka své jídlo ještě více užívala.

Doporučeno pro:

Mladší dospělé kastrované kočky obou pohlaví, od kastrace do 6 let věku, jako podpora při udržení zdravé hmotnosti.

Není určeno pro:

Koťata mladší 6 měsíců.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na Hill's Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro koťata.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka, zlomková rýže, kukuřičná bílkovina, celulóza, sušené rajčatové výlisky, tuňáková moučka (4 %), lněné semínko, rostlinný olej, kokosový olej, proteinový hydrolyzát, minerální látky, sušená řepná dužina, sušená mrkev.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Bílkoviny 37,7 %, obsah tuku 12,6 %, hrubá vláknina 8,5 %, hrubý popel 6,2 %, Omega-6 mastné kyseliny 3,4 %, vápník 1,03 %, fosfor 0,79 %, sodík 0,47 %, draslík 0,72 %, hořčík 0,09 %, na kg: Vitamin A 9 462 IU, vitamin D3 750 IU, vitamin E 629 mg, vitamin C 106 mg, beta-karoten 2,6 mg, L-karnitin 575 mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA KG: Nutriční přídatné látky: 3b103 (železo) 89,1 mg, 3b202 (jód) 3,9 mg, 3b405 (měď) 10,4 mg, 3b502 (mangan) 9,2 mg, 3b603 (zinek) 138 mg, s přírodním antioxidantem.

Dospělé kočky od 1 do 6 let

Dospělé kočky od 1 do 6 let
Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 na kg

Od operace do 1 roku

Od operace do 1 roku
Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 70
3 95
4 115
5 135
6 155

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

 

 

3442 kcal/kg (344 kcal/100g)

Živiny V krmivu2
%
Bílkoviny 37.7 %
Tuky 12.6 %
Sacharidy (NFE) 29.5 %
Hrubá vláknina 8.5 %
Vápník 1.03 %
Fosfor 0.79 %
Draslík 0.72 %
Sodík 0.47 %
Hořčík 0.086 %
Taurin 0.21 %
Vitamin C 106 ppm
Vitamin E 630 IU/kg
Omega-3 mastné kyseliny 0.96 %
Omega-6 mastné kyseliny 3.36 %
L-karnitin 575.5 ppm

Reference

1Zobrazené analytické hodnoty se mohou mírně lišit od hodnot uvedených na obalu. Obě hodnoty odpovídají specifikacím výrobku.

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More