Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS

MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo pro mladší dospělé kočky

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo pro mladší dospělé kočky s tuňákem je kompletní krmivo pro dospělé kastrované kočky od kastrace do 6 let věku se sklonem k přibírání na váze. Poskytuje vyvážený obsah energie, bílkovin, vitaminů a minerálních látek.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT suché krmivo tuňákem pro mladší dospělé kočky po kastraci až do 6 let věku nebo plemen se sklonem k přibírání na váze je všestranně prospěšná výživa dostupná pouze u veterinářů, se složením, které podporuje zdravou hmotnost, zdraví močového systému a zdravé trávení. Naše unikátní technologie pro regulaci hmotnosti jim pomáhá při dosažení a udržení optimální hmotnosti.

Na podporu zdravého dneška a spousty dalších zítřků.

POTŘEBA / PREFERENCE

Kastrované, zdravá hmotnost

PŘÍCHUŤ

s tuňákem.

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE

Dospělí

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz.

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT krmivo s tuňákem pro dospělé kočky je kompletní, všestranně prospěšná výživa pro mladší dospělé kočky od kastrace do 6 let věku a je dostupná výhradně u veterinářů. Poskytuje klinicky ověřené klíčové výhody pro vaši kočku, včetně klinicky ověřené technologie regulace hmotnosti, která pomáhá spalovat přebytečný tuk a udržet si optimální hmotnost po kastraci. S neodolatelnou chutí, kterou bude vaše kočka milovat.

Jak může pomoci:

JAK TO POMÁHÁ:

Regulace hmotnosti: Pomáhá kastrované kočce při dosažení a udržení optimální hmotnosti díky nízkému obsahu tuku a unikátní směsi ingrediencí, které prokazatelně podporují spalování tuků.

Zdraví močového systému: Podporuje zdravý močový systém díky kontrolovanému obsahu hořčíku, fosforu a vápníku.

Podpora imunitního systému: Podporuje přirozenou obranyschopnost vaší kočky pomocí klinicky ověřeného množství antioxidantů.

Zdravé trávení: Navrženo tak, aby pomohlo zachovat zdravý trávicí systém a pevnou stolici.

Zdraví kůže a srsti: Podporuje zdravou kůži a srst pro extra hebké přitulení s výživnými Omega-6.

Další informace:

My ve společnosti Hill's studujeme biologii domácích mazlíčků, abychom pochopili, jak výživa ovlivňuje jejich zdraví.

Všechny varianty Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmiv mají jedinečné složení, aby aktivně pomáhaly podporovat zdravou budoucnost vašeho mazlíčka, a jsou k dispozici výhradně u veterinářů. Vysoce kvalitní výživa, společně s pravidelným cvičením a kontrolami u veterináře, zvyšuje pravděpodobnost, že si váš mazlíček bude užívat šťastné a zdravé budoucnosti.


Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete věřit.

Bez umělých konzervantů. Bez umělých barviv. Bez umělých příchutí.

Naše krmiva vyrábíme ze surovin nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život mazlíčků v útulcích. Jsme hrdí na to, že jsme na celém světě pomohli 12 milionům zvířat z útulků najít trvalý domov a že toto číslo stále roste. Více se dozvíte na webových stránkách

100% záruka spokojenosti Jsme si jisti, že vašemu mazlíčkovi budou krmiva Hill’ s VET ESSENTIALS chutnat. Jsme si tak jisti, že poskytujeme 100% záruku vrácení peněz.*

Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + WEIGHT je k dispozici také jako mokré krmivo. Doporučujeme podávat Hill's VET ESSENTIALS MULTI-BENEFIT + LOW FAT+HIGH FIBRE krmivo s chutným pomalu dušeným kuřetem v kombinaci nebo jako zákusek, aby si vaše kočka své jídlo ještě více užívala.

Doporučeno pro:

Mladší dospělé kastrované kočky obou pohlaví, od kastrace do 6 let věku, jako podpora při udržení zdravé hmotnosti.

Není určeno pro:

Koťata mladší 6 měsíců.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti nebo kojení by měly kočky přejít na Hill's Vet ESSENTIALS MULTI-BENEFIT krmivo pro koťata.

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 11 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí a krůtí moučka, zlomková rýže, kukuřičná bílkovina, celulóza, sušené rajčatové výlisky, tuňáková moučka (4%), lněné semínko, rostlinný olej, kokosový olej, proteinový hydrolyzát, minerální látky, sušená řepná dužina, sušená mrkev.

ANALYTICKÉ SLOŽENÍ: Bílkovina 37,7%, Obsah tuku 12,6%, Hrubá vláknina 8,5%, Popel 6,2%, Omega-6 mastné kyseliny 3,4%, Vápník 1,03%, Fosfor 0,79%, Sodík 0,47%, Draslík 0,72%, Hořčík 0,09%; na kg: Vitamin A 9 462IU, Vitamin D3 750IU, Vitamin E 629mg, Vitamin C 106mg, Beta-karoten 2,6mg, L-karnitin 575mg.

PŘÍDATNÉ LÁTKY NA 1 KG: Nutriční aditiva: 3b103 (Železo) 89,1mg, 3b202 (Jód) 3,9mg, 3b405 (Měď) 10,4mg, 3b502 (Mangan) 9,2mg, 3b603 (Zinek) 138mg, s přírodním antioxidantem.

Dospělé kočky od 1 do 6 let

Dospělé kočky od 1 do 6 let
Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 40
3 50
4 65
5 75
6 85
7 + 13 na kg

Od operace do 1 roku

Od operace do 1 roku
Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 70
3 95
4 115
5 135
6 155

UŽITEČNÉ TIPY:


Krmné dávky upravujte podle potřeby, abyste zachovali optimální hmotnost. Pokud si nejste jisti, poraďte se se svým veterinářem.

Je toto krmivo pro vás nové? Po dobu 7 dnů míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva.

Zajistěte stálý přístup k čerstvé vodě!

Výživové potřeby vašeho mazlíčka se během jeho života mohou měnit. Při každé kontrole se ptejte svého veterináře.

Balení udržujte mimo dosah zvířat a dětí, aby nemohlo dojít k jejich udušení.


STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More