Alt Text
Alt Text
Alt Text

Chcete-li obrázek zvětšit, přejíždějte po něm kurzorem myši

Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH Mature Adult krmivo pro kočky s kuřecím

DOSTUPNÉ VELIKOSTI BALENÍ

1.5kg, 6.5kg

Hill's

DOPORUČENO VETERINÁŘI

Satisfaction guarantee

100% záruka kvality, konzistence a chuti nebo vrácení peněz

K dostání pouze u veterináře. Hill's VET ESSENTIALS DENTAL HEALTH krmivo pro starší dospělé kočky 7+ s kuřetem poskytuje pokrokovou výživu s 5 základními zdravotními přínosy pro vaši kočku, obsahuje jedinečnou klinicky ověřenou dentální technologii pro zdravé zuby a dásně. Větší granule (s jednosměrnou technologií vlákniny) pomáhají čistit zuby jako zubní kartáček.

  • Zdravý chrup: Klinicky ověřená dentální technologie granulí omezuje vznik plaku a zubního kamene pro zdravé zuby a dásně
  • Trávení: S optimální směsí vlákniny pro zdravý gastrointestinální trakt
  • Zdravý močový trakt: Podporuje zdravé močové ústrojí
  • Váha: Pomáhá udržet ideální tělesnou váhu díky klinicky ověřené hladině L-karnitinu a vysokému obsahu vlákniny
  • Životně důležité orgány: Kontrolovaný obsah minerálů podporuje zdraví životně důležitých orgánů

Další informace:

Zdravá strava, zdravé tělo – to platí pro vás i vašeho mazlíčka. Již přes 75 let Hill's zkoumá, jak udržet zvířata na vrcholu zdraví.

Každé krmivo Hill's VET ESSENTIALS má jedinečné složení s 5 základními zdravotními přínosy pro vašeho mazlíčka a je k dostání výhradně u vašeho veterináře. Kvalitní výživa spolu s dostatečným množstvím pohybu a pravidelnými kontrolami u veterináře maximalizuje potenciál vašeho mazlíčka na šťastnější, zdravější budoucnost.

Vyrobeno v Evropě z globálních surovin, kterým můžete důvěřovat.

Naše krmivo se vyrábí z těch nejkvalitnějších surovin. Tyto suroviny musí splňovat naše přísné standardy na čistotu a obsah živin.

Můžete změnit život zvířatům v útulku. Každou koupí krmiva Hill's VET ESSENTIALS pomáháte nakrmit více než 100 000 mazlíčků bez domova, 365 dnů v roce. Více se dozvíte na hillsfoodshelterlove.com.

100% záruka spokojenosti. Nepochybujeme, že bude váš mazlíček s krmivy Hill's VET ESSENTIALS spokojen. Jsme si tím tak jistí, že nabízíme záruku 100% vrácení peněz.*

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI   KLÍČOVÉ VÝHODY
Bílkovina; vápník; fosfor; sodík Kontrolovaný obsah Poskytuje synergetickou směs ingrediencí pro podporu míry energie a aktivity
Koncentrace energie; Tuk Snížený obsah Předchází nárůstu váhy.
Vláknina Zvýšený obsah Díky většímu objemu udržuje pocit sytosti. Pomáhá prohnat chlupy trávicím traktem, čímž omezuje vznik trichobezoárů. Podporuje pravidelnou peristaltiku střev.
Technologie vlákniny Klinicky ověřená dentální technologie se speciálním uspořádáním vláken Vlákna třou povrch zubu, čímž redukují plak a zubní kámen, aby zůstaly zuby a dásně zdravé.
L-karnitin Doplněno klinicky ověřené množství Pomáhá měnit tuk na energii, čímž zamezuje ukládání tuku.
Omega-6 mastné kyseliny Vysoký obsah Přispívá ke zdravé kůži a srsti.
Hořčík; fosfor; sodík; vápník Kontrolovaný obsah Podporuje zdravý močový trakt.
Cílové pH moči Kyselé: pH 6,4–6,6 Podporuje zdravý močový trakt v této fázi života.
Jedinečná antioxidační formule Jedinečná klinicky ověřená hladina antioxidantů Neutralizuje volné radikály a podporuje nebo pomáhá zachovat imunitní systém.

Krmiva Hill's jsou k dostání jako granule, konzervy a kapsičky, aby vyhovovala specifickým potřebám vaší kočky. Můžete si vybrat z mnoha lahodných příchutí, které si vaše kočka zamiluje.

Doporučeno pro:

Starší kočky od 7 let věku.

Není určeno pro:

Koťata do 6 měsíců věku.

Březí nebo kojící kočky. Během březosti a laktace by měly kočky přejít na Hill's VET ESSENTIALS GROWTH krmivo pro koťata

Navrženo tak, aby pomohlo snížit riziko krystalů struvitu a oxalátu vápenatého

Jsme pyšní na to, že můžeme pomoci. Pravidelně spolupracujeme s českými útulky a díky našemu programu našlo nový domov celosvětově už 13 milionům psů a koček.

 

SLOŽENÍ: Kuřecí (14%) a krůtí moučka (drůbež celkem 22%), kukuřičný gluten, kukuřice, pivovarská rýže, živočišný tuk, celulóza, sušená řepná dužina, minerální látky, proteinový hydrolyzát, tuňáková moučka, rostlinný olej.

Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
2 35
3 50
4 60
5 70
6 80
7 + 13 na kg

UŽITEČNÉ TIPY

  • Upravte dávky krmiva dle potřeby, aby byla zachována optimální váha. V případě nejasností se poraďte se svým veterinářem.
  • Podáváte krmivo poprvé? Míchejte stále větší množství nového krmiva se stále menším množstvím předchozího krmiva po dobu 7 dnů.
  • Vždy musí být k dispozici čerstvá voda!
  • Věkem se mohou nutriční potřeby zvířete měnit. Při každé kontrole se informujte u svého veterináře.
  • Aby se předešlo udušení, uchovávejte obal mimo dosah zvířat a dětí.

STARÉ KRMIVO

NOVÉ KRMIVO

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Den 1-2

Den 3-4

Den 5-6

Den 7

Healthy Advantage®

Preventative nutrition with 5 essential health benefits for your healthy pet.

Find Out More