[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Správná výživa dokáže změnit život.
Abyste se svým psem mohli být
dlouho šťastní.

Využíváme průlomových vědeckých poznatků v oblasti výživy

Každá chutná granule z řady krmiv Science Plan™ obsahuje výživu, která je schopna měnit životy psů a udržovat je v co nejlepším zdravotním stavu.

Pokroková výživa

Pokroková výživa

Pokroková výživa s klinicky ověřenými benefity – za každou miskou granulí stojí léta výzkumu a zaručují, že krmivo vyhoví všem potřebám vašeho psa.

Skvělá chuť

Skvělá chuť

Velmi výživné a chutné krmivo – váš pes se bude určitě těšit na každou další plnou misku.

Vše přírodní

Vše přírodní

Vyrobeno z nejjemnějších, vysoce kvalitních, přírodních ingrediencí – Science Plan™ neobsahuje žádná přidaná umělá dochucovadla, barviva ani konzervanty.

Doporučováno veterináři

Doporučováno veterináři

Krmivo vyvinuté pomocí průlomových vědeckých poznatků v oblasti výživy, které je doporučované veterináři po celém světě.

Jsme si tak jisti, že si váš pes vychutná každé sousto, že nabízíme 100% záruku spokojenosti, anebo vám vrátíme peníze. Takže můžete klidně používat krmivo
Hill's™ Science Plan™.

Podívejte se na video

Jak může správné krmivo změnit váš společný život?

Nejnovější z krmiv
Hill’s™ Science Plan™

Zcela nové balení.
Stejně skvělá výživa.

Krmivo, které Váš pes zná a zbožňuje, má zcela nový vzhled!

Každá chutná granule ze sortimentu krmiv Science Plan™ obsahuje klinicky ověřenou, přesně připravenou výživu, která je schopna změnit život mazlíčků. S novým, atraktivním designem je teď nalezení krmiva Science Plan™ v obchodech mnohem snadnější než kdykoliv předtím.

Více informací

NOVÝ VZHLED
NEJLEPŠÍ CHUŤ
VŠECH DOB*

NOVÉ krmivo Science Plan™
Small & Miniature

Toto krmivo, které psi malých plemen milují, má nový vzhled a přichází ve dvou skvělých recepturách - Jehněčí s rýží a Sensitive Stomach & Skin!

Small & Miniature pro velké osobnosti je krmivo speciálního složení, které obsahuje složky nejvyšší kvality a pomáhá psům malých plemen užívat všechna dobrodružství.

Více informací

Zaregistrujte se

Vyzkoušejte krmivo, kterým krmí veterináři vlastní zvířata a získejte infomrace o novinkách a péči o zvířata v měsíčním newsletteru. Začněte využívat výhody registrovaného uživatele Hill's

Zaregistrujte se nyní

Vyberte to správné krmivo
Začněte výběrem věku Vašeho psaŘekněte nám více o Vašem štěnětiŘekněte nám více o Vašem dospělém psuŘekněte nám více o Vašem starším psu

ŠTĚNĚ
4 týdny až 1 rok

DOSPĚLÝ
1-6 let

STARŠÍ
Více než 7 let

Zjistěte, kde všude můžete sehnat krmivo Hill’s™ Science Plan™!

Krmiva Hill’s™ Science Plan™ pro Vaše mazlíčky jsou k dostání ve Vašem místním obchodě chovatelských potřeb nebo online na e-shopech.

[ ↑ skip to content ↑ ]