[ ↓ skip to navigation ↓ ]
Síla správné výživy

Proc je dokonale vyvážená strava duležitá

Nadbytek nebo nedostatek urcitých živin muže mít vliv na zdraví a kondici Vašeho mazlícka. Proto je duležité krmit stravou, která je dokonale vyvážená a obsahuje správný mix kvalitních složek. U Hill’s™ Science Plan™ si mužete být jistí, že máte v rukou krmivo, díky kterému bude Váš mazlícek stále zdravý.

Více informací o duležitosti výživyZamerte se na specifické potreby svého mazlícka

Zvírata mají specifické nutricní potreby v závislosti na svém veku, velikosti a citlivosti. Produktová rada Hill’s Science Plan byla vyvinuta tak, aby pomáhala zajistit štenatum a kotatum co nejlepší start do života, dospelým mazlíckum setrvání ve špickové kondici a starším zvíratum zachování cilosti a hbitosti.

Najdete si produkt Science Plan, který se zameruje na specifické potreby Vašeho mazlíckaKlinicky overené antioxidanty

Všechny produkty Science Plan mají klinicky overené složení antioxidantu, které pomáhá udržovat zdravý imunitní systém. Díky tomu se mohou zvírata po celý život držet ve špickové kondici.

Objevte prínosy antioxidantuNejlepší úcinek má dokonale vyvážená strava

Díky strave nutricne bohaté a snadno stravitelné tak, jako je ta naše, nemusí zvírata tolik jíst a presto získávají všechny potrebné živiny. Proto Vám jedno balení krmiva Hill’s Science Plan vydrží déle, než byste si mohli myslet, takže se Vám jeho nákup ješte více vyplatí. My všichni ve spolecnosti Hill’s máme doma vlastní mazlícky, takže v otázce kvality rozhodne kompromisy delat nehodláme. Používáme výhradne velmi kvalitní složky, ze kterých pripravujeme skvele chutnající produkty. Ve skutecnosti jsme natolik presvedceni, že Vašemu mazlíckovi krmiva Hill’s Science Plan zachutnají, že Vám nabízíme záruku 100% spokojenosti. V opacném prípade Vám vrátíme peníze.

Najedte myší níže na jednotlivá balení a po kliknutí si o každém produktu mužete precíst více informací

[ ↑ skip to content ↑ ]