[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Antioxidanty

Hrozba volných radikálů

Buňky neustále čelí útokům částic zvaných „volné radikály“. Ty vznikají jako vedlejší produkt vlastního metabolismu v těle nebo v důsledku vnějších faktorů, jako je znečištění. Mají schopnost zabíjet buňky tím, že ničí jejich membránu, enzymy a uvnitř obsaženou DNA. Volné radikály představují riziko především pro buňky nervového a imunitního systému a dokonce se má za to, že přispívají k progresi mnohých onemocnění a předčasnému stárnutí.

Jak antioxidanty pomáhají

Antioxidanty zabraňují volným radikálům v ničení buněk. Zatímco tělo si svým běžným obsahem antioxidantů vytváří určitou ochranu, přidáním antioxidantů do stravy vzniká další „aktivní štít“, který tuto přirozenou ochranu těla posiluje.

Klinicky ověřené antioxidanty

Krmiva Hill’s Science Plan obsahují jedinečnou kombinaci antioxidantů, jako jsou vitamíny E a C, beta karoten a selen. Bylo klinicky ověřeno, že toto výjimečné složení antioxidantů pomáhá udržovat zdraví Vašeho mazlíčka, snižuje riziko onemocnění a posiluje imunitní systém.

Ochrana štěňat a koťat

Jelikož jsou štěňata a koťata obzvlášť vystavena riziku volných radikálů, obsahují krmiva Hill’s Science Plan zdravý vývoj antioxidanty, u nichž bylo klinicky ověřeno, že pomáhají budovat zdravý imunitní systém od samého začátku.

[ ↑ skip to content ↑ ]