[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Základem skvěle chutnajícího krmiva jsou kvalitní ingredience

V Hill’s víme, že pro svého mazlíčka chcete jen to nejlepší, proto v našich produktech používáme pouze suroviny té nejvyšší kvality, abychom vytvořili skvěle chutnající krmivo.

Víte, co dodává našim produktům jejich skvělou chuť?

  • Produkty Hill’s jsou vyrobeny z těch nejlepších a nejkvalitnějších přírodních surovin
  • Čichové smysly psů a koček jsou velmi rozvinuté a jsou předním zvířecím smyslem, podle kterého si vybírají a rozpoznávají jídlo. Obecně psi i kočky dávají přednost odlišné struktuře krmiva. Psi dávají přednost granulím, které se dobře žvýkají, zatímco kočky upřednostňují granule křupavé s jemnou texturou.
  • Rozdílné tvary a velikosti granulí jsou navržené přesně podle zvířecích preferencí.
  • Hill’s využívá nejmodernějších technologií s minimálním použitím manuálních přesunů, míchání nebo zpracování surovin. Výsledkem je bezpečné , velmi výživné a chutné krmivo.

Co Váš mazlíček hledá v krmivu?

Můžeme pozorovat výrazné rozdíly v tom, jak si psi a lidé vybírají jídlo. Psy mnohem méně zajímá, jak krmivo vypadá, zato se mnohem více řídí svým čichem a chutí. Navíc, chutnost krmiva je ovlivněna kvalitou a čerstvostí surovin. Tyto vlastnosti dokáží psi i kočky pohotově odhalit.

Psi i kočky mají odlišné preference i co se týče struktury krmiva. Obecně platí, že psi dávají přednost granulím, které se dobře žvýkají, zatímco kočky upřednostňují granule křupavé s jemnou texturou. Proto Hill’s nabízí rozdílné druhy granulí, které splňují specifické potřeby Vašich mazlíčků.

Pokud zvolíte krmivo Hill’s Science Plan, můžete si být jisti, že Váš mazlíček dostane vysoce kvalitní výživu, která skvěle chutná. V Hill’s jsme si tak jistí, že si Váš mazlíček krmivo zamiluje, že Vám nabízíme 100% garanci spokojenosti, nebo Vám vrátíme peníze zpět!

Chtěli byste získat krmivo pro Vašeho mazlíčka na půl roku ZDARMA? Zapojte se do soutěže a s každým splněným úkolem odhalte kousek z Receptu na lepší život Vašeho mazlíčka.

Splňte jednoduché úkoly na našem Facebooku a objevte krůček po krůčku všechny ingredience Receptu na lepší život. Každý týden na vás čeká jeden úkol a na konci soutěže krmivo na půl roku zdarma pro jednoho z Vás. Za každý splněný úkol získáte originální obrázek, který můžete sdílet s přáteli na Facebooku. Navíc každý týden hrajeme o praktický kontejner na krmivo. Možná se Vám bude brzy hodit.

Nenechte si ujít skvělou šanci potěšit Vašeho mazlíčka zásobou nutričně vyváženého krmiva a zapojte se do soutěže ještě dnes.

 

[ ↑ skip to content ↑ ]