[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Zvířecí profesoři

Představujeme Vám zvířecí profesory

Zapomeňte na surikatu Aleksandra. Ve virtuálním prostoru se totiž objevily dvě nové hvězdy, které nemají problém říct cokoli naprosto otevřeně. Profesor Zavrčel a profesorka Uvrněná spustili na adrese www.ThePetProfessors.com svůj vlastní internetový kanál a slibují, že budou hovořit bez jakýchkoli zábran a majitelům psů a koček umožní nahlédnout do soukromí domácích mazlíčků a jejich problémů. Tyto dvě postavy, o něco chytřejší než průměrné morče, si dokonce založily i vlastní účty na Facebooku a Twitteru! Máte v zásobě nějakou palčivou otázku na téma péče o domácí mazlíčky? Zeptejte se zvířecích profesorů na adrese www.facebook.com/PetProfessors!

Většina majitelů domácích mazlíčků čas od času potřebuje v důležitých otázkách pomoc: proč je má kočka tak vybíravá v jídle, zatímco můj pes sežere úplně všechno, včetně hovínka? Proč kočky přibírají na váze a aktivita psů se zpomaluje? Zvířecí profesoři slibují, že Vám tato tajemství odhalí. Těšte se! Budete šokováni, udiveni a překvapeni. Tuto dvojici vybrali odborníci na výživu domácích mazlíčků z Hill’s Pet Nutrition, aby Vám mohli odpovídat na složité a místy i nepříjemné otázky týkající se výživy domácích zvířat.

Stejně jako je tomu u populárních dvojic z televizní obrazovky, také naši dva odborníci se výborně doplňují. Přesto mezi nimi panuje určité napětí, a tak se určitě vyplatí je sledovat. Pro bez zábran hovořícího profesora Zavrčela je složité chodit po špičkách okolo ruské modré kočky, profesorky Uvrněné, která si velmi zakládá na své čistokrevnosti a krásné lesklé srsti. Profesor Zavrčel se snaží mluvit k věci se zarputilostí teriéra. S ohledem na jeho plemeno vlastně ani nejde o nic překvapivého.

Naši hostitelé se ve formě diskuzní show budou věnovat některým vskutku kontroverzním tématům – „Opravdu z tebe těch pár doušků mléka navíc udělá zvířecího Elvise?“ nebo „Jak v sobě s postupným stárnutím opět probudit štěně?“ A co když ve studiu zavoní šanta kočičí nebo se objeví frisbee? To pak mají profesoři Zavrčel a Uvrněná co dělat, aby se před svými diváky dokázali ovládat. Můžete se těšit na některé vskutku otevřené a pikantní zpovědi.

Navštivte jejich internetový kanál na adrese www.ThePetProfessors.com, sledujte je na Twitteru nebo seberte odvahu a položte jim otázku na Facebooku. Určitě nebudete jediní. Nezapomeňte však schovat dálkový ovladač, než svého mazlíčka necháte doma samotného...


[ ↑ skip to content ↑ ]