[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Odbourejme stres u psů způsobující problémy s trávením!

Složky proti stresu, např. mléčný protein, pomáhají zklidnit reakce nervového systému - mozek tímto způsobem odešle do trávicí soustavy méně „zneklidňujících“ signálů. To vede ke zmírnění zažívacích problémů psů souvisejících se stresem.

Zázvor a vysoce stravitelné živiny pomáhají zklidnit trávicí trakt a správné složení vlákniny pomáhá udržovat optimální rychlost trávení.

Prebiotická vláknina podporuje rovněž příznivou mikroflóru ve střevech, což vede ke zdravějšímu a účinnějšímu trávení.

Kromě vyřešení skutečných důsledků (zažívací potíže) je důležité u vystresovaných psů vyřešit základní příčinu (stres a fyzický vliv stresu na organizmus) tak, aby se psi rychleji cítili lépe. Psi, kteří se cítí dobře uvnitř, se mnohem lépe vyrovnávají se stresem a shonem vnějšího světa. Toto vytváří dokonalý cyklus lepšího celkového zdraví.

Vzhledem ke skutečnosti, že menší plemena psů jsou více náchylná na problémy související se stresem, je krmivo Prescription Diet™ i/d™ Stress určené zejména pro psy o hmotnosti do 14 kg! Pokud se domníváte, že by toto krmivo mohlo být tím pravým pro Vašeho psa, požádejte o něj svého veterináře!

[ ↑ skip to content ↑ ]