[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Hill’s doporučují veterináři na celém světě

Veterináři po celém světě doporučují svým klientům produkty Hill’s a zároveň jimi krmí i své vlastní mazlíčky. Důkazem toho je i veterinářka Christina Fach z Německa, která své mazlíčky krmí produkty Science Plan a dále jej doporučuje svým klientům.

“Krmím své psy krmivem Hill’s™ Science Plan™, protože věřím, že vysoce kvalitní a nutričně vyvážená strava je důležitá pro udržení zdraví a dobrého stavu zvířete. Ze stejného důvodu svým klientům doporučuji Hill’s™ Science Plan™. Klienti mi často říkají, jak se po podávání tohoto krmiva srst jejich mazlíčka rozzářila. Navíc si zvířata krmivo zamilovala pro jeho chuť a snadnou stravitelnost. ”

Proč nám důvěřuje tolik veterinářů?

Zaměstnáváme více než 150 veterinářů, vědeckých odborníků v oboru výživy a výživových specialistů, kteří neustále vytváří nové a zdokonalují stávající produkty tak, aby pomohly prodloužit život Vašim mazlíčků.

Naši odborníci také studují zvířecí preference v jídle. Chtějí tak lépe pochopit, jak může chuť, vůně a struktura krmiva pomoci při vytváření přesně vyvážené výživy. Výsledkem jejich snažení je kompletní, přesně vyvážené krmivo, které si Vaši mazlíčci zamilují.

Proto není divu, že je Hill’s™ od roku 1948 značkou, které důvěřují miliony majitelů domácích mazlíčků.

Chcete vyzkoušet krmivo, které doporučují veterináři na celém světě? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte krmivo pro Vašeho mazlíčka na půl roku ZDARMA! S každým splněným úkolem odhalíte kousek z Receptu na lepší život Vašeho mazlíčka.

Splňte jednoduché úkoly na našem Facebooku a objevte všechny ingredience Receptu na lepší život. Každý týden na Vás čeká jeden úkol a na konci soutěže krmivo na půl roku zdarma pro jednoho z Vás. Za každý splněný úkol získáte originální obrázek, který můžete sdílet s přáteli na Facebooku. Navíc každý týden hrajeme o praktický kontejner na krmivo. Možná se Vám bude brzy hodit.

[ ↑ skip to content ↑ ]