[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Únor Novinky

aktualizováno 24/02/2016
Pokud jde o živiny, „příliš mnoho“ může být stejně škodlivé jako „příliš málo“. Proto NOVÉ krmivo Hill’s™ Ideal Balance™ dodává Vašemu zvířeti dokonalou rovnováhu živin, díky níž zůstane spokojené a zdravé.
aktualizováno 15/02/2016
Nové krmivo Hill’s™ Ideal Balance™ je vyrobené z vysoce kvalitních přírodních ingrediencí, které jsou dokonale vyvážené a mají skvělou chuť.
aktualizováno 10/02/2016
Hledáte krmivo pro psy a kočky, které kombinuje přírodní ingredience s dokonale vyváženou výživou? Zkuste NOVINKU Hill’s™ Ideal Balance™.
aktualizováno 25/02/2014
V Hill’s víme, že pro svého mazlíčka chcete jen to nejlepší, proto v našich produktech používáme pouze suroviny té nejvyšší kvality, abychom vytvořili skvěle chutnající krmivo.
aktualizováno 28/02/2013
„Pracovní psi“, jako jsou vodící nebo policejní psi, které denně vídáme v ulicích, jsou vlastně psími hrdiny. Jenže další skupinou psů, které vídáme velmi zřídka, jsou vysoce kvalifikovaní Pátrací a záchranářští psi (v orig. Search and Rescue dogs (SAR)).
aktualizováno 28/02/2013
Sdílíte svou postel i s kočičím miláčkem? Nedávná online studie ukázala, že více než 90% majitelů koček dovoluje svým mazlíčkům spát v ložnici, zatímco přes 50% jim dovolí spát přímo v posteli.
[ ↑ skip to content ↑ ]