[ ↓ skip to navigation ↓ ]

Široká nabídka krmiv j/d™

Ať je plemeno, velikost nebo hmotnost Vašeho psa jakákoliv, vždy se najde ten správný produkt Hill’s™ Prescription Diet™ j/d™, který Vám může Váš veterinář doporučit.

Je klinicky ověřeno, že krmivo j/d™ Canine s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, zejména EPA, pomůže Vašemu psovi lépe chodit, běhat a skákat1.

j/d Canine

Prescription Diet™ j/d™ Canine granule a konzervy

Je prokázáno, že krmivo Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ Canine podporuje zdraví kloubů Vašeho psa díky správné rovnováze zdravých živin, obsahu EPA (specifické omega-3 mastné kyseliny) a ostatních omega-3 mastných kyselin.

Prescription Diet™ j/d™ Canine Mini

Prescription Diet™ j/d™ Canine Mini

Krmivo j/d™ Mini nabízí stejné benefity jako běžné j/d™ Canine a díky menší velikosti granulí je vhodné pro malá plemena psů, jako je jorkšírský teriér, malý knírač nebo shih-tzu.

j/d Canine Mini

Prescription Diet™ j/d™ Canine Reduced Calorie

Snížený obsah tuku a energie pomáhá zabránit opětovnému zvýšení hmotnosti a vysoký obsah L-karnitinu usnadňuje spalování tukových zásob a udržení svalové hmoty.

100% guaranteed

Hill's™ Prescription Diet™ j/d™ samozřejmě přichází se 100% zárukou kvality, konzistence a chuti. Pokud nebudete spokojeni, vrátíme Vám peníze zpět.

[ ↑ skip to content ↑ ]